REGA PLANAR 2 < Pikap


      Alışveriş Sepetiniz için Tıklayınız >
495 GBP
KDV Dahil: 3,526.33
Havale ile: 3,177.26
Havale Kazancınız: 349.07

REGA 1973 yılında İngiltere'de pikap üretmek üzere faaliyete geçmiş ve zaman içinde çok geniş bir ürün çeşitliliğine ulaşmış. REGA'nın felsefesi her zaman "yüksek kaliteyi mantıklı fiyatlarla sunmak" olmuş ve bu çıkış noktası da Timpani'nin felsefesi ile çok iyi örtüşüyor.

Biz bütün REGA ürünlerini çok sevdik ve özellikle pikabın sesini çok özlediğimizi fark ettik. Hareket noktaları analog ses olduğu için bütün REGA ürünlerinde doğal sese, akışkanlığa ve müzikaliteye öncelik verilmiş olduğunu hissedebiliyorsunuz.

Planar 2

Yeni Planar 2 pikap geçtiğimiz iki yıl içinde Planar 3 ile birlikte geliştirildi. Ezber bozan özellikler içeren yeni RB220 kol ile birlikte geliyor.

Yeni 24V, düşük gürültülü motor, lamine akrilik gövde, yeni tasarım ana yatak ve birçok başka özelliği var. Bu yeni ve yaratıcı pikap, koleksiyonunuzdaki plaklardan maksimum detay ve bilgi okuyabilmeniz için tasarlandı.

Kol
Yeni RB220 kol çığır açan yeni özellikler barındırıyor. Çok düşük sürtünme performansına sahip (ve patent bekleyen) Rega tasarımı yeni “zero play” yataklar, daha sert ve hafif yatak yuvası, otomatik ‘anti skating’ ayarı var.

Ana Yatak
Planar 2’de yeni, 11mm çapında, kendi kendini kilitleyen pirinç bir ana yatak var. Bu yatak gövdeyle daha iyi temas sağlıyor ve potansiyel enerji transferi önlenirken üzerindeki gerilim de azalıyor (patent bekliyor).

 

Gövde
Parlak lamine akrilik sertleştirilmiş ve iyileştirilmiş yeni gövdede aç/kapa düğmesi ergonomik olarak alt tarafa yerleştirilmiş. Çok şık iki finiş mevcut: parlak siyah ve parlak beyaz.

Motor
Yeni 24V düşük gürültülü, düşük titreşimli motor ve yeni baskılı devresi var.

Plato
Yeni ‘Optiwhite’ 10mm yüzdürme camdan iyileştirilmiş plato. 

Yeni tasarım ayaklar
Titreşim transferini azaltıcı ve stabiliteyi artıran yeni ayakları var.

 

Kafa
Rega’nın Carbon kafası monte edilmiş olarak geliyor.

Motor kapağı
Yeni motor kapağı soğutma da içeriyor.