SVS SOUND PRİME WIRELESS POWERED SPEAKER
SVS SOUND PRİME WIRELESS POWERED SPEAKER
SVS SOUND PRİME WIRELESS POWERED SPEAKER
SVS SOUND PRİME WIRELESS POWERED SPEAKER
SVS SOUND PRİME WIRELESS PIANO BLACK
SVS SOUND PRİME WIRELESS POWERED SPEAKER
SVS SOUND PRİME WIRELESS POWERED SPEAKER
SVS SOUND PRİME WIRELESS POWERED SPEAKER
SVS SOUND PRİME WIRELESS POWERED SPEAKER
SVS SOUND PRİME WIRELESS POWERED SPEAKER
SVS SOUND PRİME WIRELESS POWERED SPEAKER
SVS SOUND PRİME WIRELESS POWERED SPEAKER
SVS SOUND PRİME WIRELESS POWERED SPEAKER
SVS SOUND PRİME WIRELESS POWERED SPEAKER
SVS SOUND PRİME WIRELESS POWERED SPEAKER

SVS SOUND PRİME WIRELESS Aktif Hoparlör

Marka : Svs Sound
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : €899,00(KDV Dahil)
İndirimli : €719,20(KDV Dahil)
TL Fiyat : ₺16.548,79(KDV Dahil)
Adet :

Svs Prime Kablosuz Müzik sistemi 

 
 
 
 
SVS Prime Kablosuz Hoparlör Sistemi, sürükleyici, referans kaliteli sesi akıllı hoparlör kontrolü ve geleceğe dönük bağlantı ile birleştirir. Hem WiFi hem de Bluetooth bağlantısı ve akıllı telefonunuzdan veya herhangi bir mobil cihazdan kontrol etme yeteneği ile donatılmış, gerçek stereo ayrımı, çok güçlü bir dahili amplifikatör, yüksek çözünürlüklü 192kHz/24-bit DAC ve ses için hassas şekilde ayarlanmış bir dijital geçiş sunar. mevcut diğer tüm akıllı kablosuz hoparlörlerin çok ötesinde kalite.

 

Prime Kablosuz Hoparlör Sisteminin kontrolü WiFi üzerinden DTS Play-Fi uygulaması, ön panel ekranı veya hatta bir Amazon Alexa cihazı kullanarak sesinizle basit ve sorunsuz. Hat düzeyinde bağlantılar, çarpıcı dinamik etki ile net ve doğru ses sunarken evinizdeki hemen hemen her cihazla oynamasına izin verir. Ve birlikte verilen Play-Fi uygulamasıyla Prime Wireless, tüm evi kapsayan, WiFi tabanlı çok odalı bir ses sisteminde akıllı bir kablosuz müzik alanı olarak kolayca kullanılabilir. Kablosuz kullanmak hiç bu kadar iyi olmamıştı.

Sonunda… İkna Edici, Etkileyici Ses Kablosuz Olur.

SVS Prime Kablosuz Hoparlör Sistemi, akıllı kablosuz hoparlörlerin heyecan verici ve sürükleyici bir dinleme deneyimi sağlayamayacağı fikrini çürüttüğü için ses dünyasında sismik bir değişimi temsil ediyor. Prime Wireless destekli hoparlörler, çarpıcı dinamik etki ve ikna edici bir stereo görüntü ile net, doğru ve tam aralıklı ses sunar ve bu deneyimi akıllı hoparlör kontrolü ve geleceğe yönelik bağlantı ile birleştirir. Son olarak, modern müzik tutkunları için kablosuz bir hoparlör sistemi.

Akıllı. Sürükleyici. Büyü.

Akıllı kontrol, sonsuz çok yönlülük, geleceğe yönelik bağlantı seçenekleri ve en önemlisi, sürükleyici, referans kaliteli sesin mükemmel birleşimi; SVS Prime Kablosuz Hoparlör Sistemi, tavizsiz akustik tasarım ve performansa sahip, güçlü bir kablosuz akıllı hoparlörün tüm avantajlarını sunar. Spotify, Pandora, Amazon Müzik, SiriusXM, İnternet Radyosu ve tüm favori akış içeriğinize bir akıllı telefondan veya mobil cihazdan erişilebilir ve kontrol edilerek basit ve kusursuz bir toplam eğlence deneyimi yaratılabilir.

SVS, Prime Kablosuz Hoparlör Sistemine aktif-pasif hoparlör çiftinden gerçek stereo ayrımı, çok güçlü 200 watt dört yollu dahili amplifikatör, sofistike 192kHz/24-bit DAC ve mükemmel ayarlanmış dijital geçiş sağlayarak referans kalitede ses elde etti. Kablosuz ses artık sadece fon müziği için değil, sizi açmanız için yalvaran ses kalitesidir.

Bu ödün vermeyen akustik tasarım, WiFi ve Bluetooth bağlantısı, kullanışlı ön panel ön ayarları, çok odalı/çok bölgeli oynatma ve neredeyse her cihazla oynamasına izin veren gelişmiş bağlantı seçenekleriyle birleştirildiğinde sihir gerçekleşti. Artık, audiophile kalitesinde sesle akış hizmetlerinin, İnternet Radyosunun, podcast'lerin, sesli kitapların ve tüm favori çalma listelerinizin ve indirmelerinizin keyfini çıkarabilirsiniz.

Daha Sürükleyici ve Doğal Sesli Müzik için Gerçek Stereo Ayırma

Prime Kablosuz Hoparlör Sistemi, net dinamikler, nötr seslendirme, muazzam bir ses sahnesi ve güçlü dinamikler ile gerçek bir 2 kanallı aktif-pasif hoparlör çiftinden doğru ve ikna edici bir stereo görüntü sunar. Sanal stereo çıkışlı kompakt "hepsi bir arada" kablosuz hoparlörler, müzik aletlerinin, seslerin ve ses efektlerinin uzayda belirli bir konumdan duyulduğu yerde noktasal görüntüleme sağlama yeteneğinden yoksun oldukları için müziğe haksızlık eder. Gerçek stereo ayırma ile Prime Wireless, içerik veya ses düzeyi ne olursa olsun daha sürükleyici bir deneyim sunar.

Güçlü 200 watt (50 watt x 4) Amplifikatör

Komuta D Sınıfı amplifikatör, referans ses seviyesinde bile, zahmetsiz güç ve oda enerji veren dinamik etki için her sürücüye 50 watt sağlar.

Tüm Kaynaklardan Kusursuz Ses Kalitesi için 192kHz/24-Bit DAC

Kaynak materyale tam olarak sadık kalınarak, müzik ve tüm ses içeriği, kullanıcının Spotify'dan akış yapıp yapmadığını, Blu-Ray izlemesini, podcast dinlemesini veya başka herhangi bir şeyi tam olarak sanatçı veya yapımcının amaçladığı gibi ses çıkarır.

Açıklayıcı Netlik ile Cesur ve Patlayıcı Ses için Aktif Dijital Geçiş

SVS mühendisleri, aktif bir dijital geçiş kullanarak, Prime Kablosuz Hoparlör Sistemini, başka hiçbir akıllı hoparlörde olmayan, dudak uçuklatan ses kalitesi elde etmek için özenle ayarlayabildiler. Son derece güçlü DSP motorunun bir işlevi olan aktif dijital geçiş, güç dağıtımını ve frekans yanıtını mutlak hassasiyetle kontrol ederek her sürücünün performansını en üst düzeye çıkarır.

WiFi Üzerinden Uygulama Tabanlı Kontrol

DTS Play-Fi uygulama kontrolü, WiFi aracılığıyla herhangi bir akıllı telefon veya tabletten müzik akışı hizmetlerine ve ses içeriğine erişmenize ve bunları dağıtmanıza olanak tanır.

Kesintisiz Kablosuz Akış ve Tüm Müziğinize Doğrudan Erişim için Çift Bantlı WiFi

DTS Play-Fi uygulaması Spotify, Pandora, Amazon Music, XM Radio, Tidal, iHeart Radio ve tüm en iyi müzik akışlarına doğrudan bağlantı sağlar

 

 

6 Özel Ön Ayar

Bir telefona veya tablete ihtiyaç duymadan WiFi üzerinden favori çalma listelerinize, İnternet Radyo istasyonlarına ve akışlı müzik servislerine anında erişim için 6 özel ön ayar.

Ses kontrolü

WiFi ağınızdaki herhangi bir Alexa cihazından müziğin sesle kontrolü “Alexa, oturma odasında reggae çal” kadar basittir ve ses seviyesini ayarlayabilir, parçayı ileri atlayabilir, sesini kapatabilir, duraklatabilir ve durdurabilirsiniz.

Yüksek Çözünürlüklü Çok Odalı Ses

Farklı odalarda farklı müzikler çalın veya WiFi ağınızı kullanarak her yerde aynı müziği çalın ve hepsini el cihazlarınızdan kontrol edin.

Oyunu Değiştiren Bağlantı Seçenekleri

Bir mobil cihaz gerektirmeden bir ev ağından doğrudan akış için çift bantlı WiFi.

iOS veya Android akıllı telefonlar veya tabletlerden en yüksek kalitede kablosuz akış için aptX ve AAC özellikli Bluetooth.

Bir masaüstü odyofil sistemi oluşturmak için doğrudan bir bilgisayara bağlanın.

TV'lerden, oyun konsollarından, CD oynatıcılardan, AV alıcılarından, pikaplardan ve daha fazlasından yüksek kaliteli ses için optik ve hat seviyesi girişleri.

Subwoofer bağlantınızı tamamen kablosuz hale getirmek için mobil cihazları şarj etmek veya bir SVS SoundPath Kablosuz Ses Adaptörü eklemek için USB bağlantı noktası.

Kablolu İnternet bağlantısı için Ethernet girişi.

Subwoofer Çıkışı ile Bası Getirin

Subwoofer çıkışı, daha derin bas ve daha heyecan verici ve sürükleyici bir deneyim için en sevdiğiniz SVS'ye veya diğer marka subwoofer'a kolay bağlantı sağlar.

Akustik Olarak Optimize Edilmiş 1” Alüminyum Dome Tweeter ve Yüksek Çıkışlı 4.5” Orta Kademe Sürücü

Hafif ancak sağlam sürücü malzemeleri, kesin doğruluk, geçişlerde net hız ve odayı harekete geçiren dinamik çıkış ile havadar ve açığa vuran bir ses sunar.

Diğer Önemli Özellikler

-Mono veya Stereo oynatma seçenekleri.

-Tüm DTS Play-Fi özellikli ürünlerle uyumludur.

-Kritik Dinleme Modu, en seçici ses tutkunları için 192kHz/24-bit kayıpsız akış sağlar.

-Ses kalitesi ve herhangi bir dekorla kusursuz uyum için optimize edilmiş kompakt, şık ve akustik olarak iyileştirilmiş kabin.

 

Özellikler:

Frekans Tepkisi / Akustik Veri:

Frekans Tepkisi: 52Hz-25kHz (±3 dB)

Aktif Hoparlör Kabini Boyutları:

260 mm (Y) X 155 mm (G) X 183.22 mm (D)

10.24" (Y) X 6.10" (G) X 7.21" (D)

Pasif Hoparlör Kabini Ölçüleri:

260 mm (Y) X 155 mm (G) X 160.4 mm (D)

10.24" (Y) X 6.10" (G) X 7" (D)

Ağırlık:

Aktif Hoparlör Kutusuz Ağırlığı: 4,33kg / 9,55lbs

Pasif Hoparlör Ağırlığı Kutusuz: 3,96kg / 8,73lbs

Paket Ağırlık Sistem Paketi: 9,27kg / 20,44lbs

Sürücü Özellikleri:

1” Alüminyum Kubbeli Tweeter:

Havadar ve açık olmayan sunum için FEA için optimize edilmiş difüzör

Olağanüstü geçici yanıt için alüminyum kubbe

4.5" Orta Kademe Sürücüsü:

Mükemmel sertlik/kütle oranı ve pistonik davranış için polipropilen koni

Boşluk endüktansını azaltmak, bozulmayı azaltmak ve yüksek frekans yanıtını geliştirmek için alüminyum kısa devre halkası

Dökme ABS-fiberglas kompozit sepet, hassas bileşen hizalaması ve mükemmel termal transfer sağlar

Havalandırmalı ses bobini oluşturucu, hava sıkıştırma artefaktlarını en aza indirir

Amplifikatör Özellikleri:

Ayrık Sürücü Bi-amplifikasyonu için Çift D Sınıfı Güç Amplifikatörü

200 watt (50 watt x 4) RMS Gücü

Dijital kontrollü tweeter-woofer geçişi: 2kHz (12dB/oktav eğimi)

Hoparlör Kabini Özellikleri:

Kaplama Seçenekleri: Piyano Parlak Siyah ve Piyano Parlak Beyaz

2.36” geniş açılı arkadan ateşleme portu

Pim/bardak tutma sistemli koruyucu kumaş ızgara

Elastomer yapışkanlı tampon ayaklar (yüksekliğe 3 mm ekler)

Giriş/Çıkış Özellikleri:

Sol/Sağ RCA Giriş Empedansı: 20K

3.5mm Aux Giriş Empedansı: 20K

Optik Giriş: S/PDIF alıcısı, 18 kHz ile 96 kHz arasında geniş bir örnekleme frekansı aralığında çalışır

Subwoofer Çıkışı: 2V Otomatik Algılama Alçak Geçiş Filtresi: Subwoofer algılandığında 80 Hz'de etkin bir Düşük Geçiş Filtresi devreye girer

Kabin Özellikleri:

Akustik olarak şeffaf ve FEA ile optimize edilmiş ızgaralar, kırınımı en aza indirir

FEA için optimize edilmiş kabin ve destek, rezonansları ortadan kaldırır

Pahlı ön bölme ve gömme montajlı sürücüler, kenar kırınımını azaltır ve eksen üzerinde yüksek frekans yanıtını iyileştirir

Genel Özellikler:

Anahtarlama Modu Güç Kaynağı: Otomatik Anahtarlama 100 – 120V / 220 – 240V, 50/60Hz

Sigorta: 15A/250V

Standart Ayrılabilir Güç Kablosu

Standart Aktif-Pasif Hoparlör Ara Bağlantı Kablosu: 3m / 10ft

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Sizlere en iyi alışveriş deneyimini sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için Kvkk sözleşmesini inceleyebilirsiniz.