SYNERGISTIC RESEARCH GALILEO SX -Power Cord 1,8 Mt
SYNERGISTIC RESEARCH GALILEO SX -Power Cord 1,8 Mt

SYNERGISTIC RESEARCH GALILEO SX -Güç Kablosu

İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺181.169,99(KDV Dahil)
İndirimli : ₺153.994,49(KDV Dahil)
Adet :

 

 

GALILEO SX -Power Cord 

 

         

 

 

Güç kabloları

Mükemmelliğin inceliği

 

Galileo SX Güç Kabloları, ilk olarak 25. Yıldönümü Güç Kablomuz SR25'te geliştirildiği gibi, zemine dahili bir Aktif EM Hücresi ekleyerek başlar. Ve ilk olarak MAVİ sigortalarımız için geliştirdiğimiz aynı UEF malzemesini dahili EM Hücresine uygulayarak, daha düşük gürültü tabanı da dahil olmak üzere güç kablosu performansının tüm yönlerini iyileştiriyoruz, böylece tam bir yokluk sayesinde daha yüksek müzikalite ile daha fazla ayrıntı duyacaksınız gürültü. Bağlı bileşenlerinizden gelen frekans doğrusallığı da büyük ölçüde iyileştirilir, böylece frekans doğrusallığında ve dengeli ve müzikal bilgilerde önemli bir artış duyarsınız. Ayrıca Galileo SX'in SR25'ten ödünç aldığı şey, SR Aktif EM Hücresini sistem performansını daha da artıran bir SR Yer Bloğuna veya Aktif Yer Bloğuna topraklama yeteneğidir.

Ardından, kablonun Aktif EM Hücresini ve MAVİ Sigortalarımızdan UEF Teknolojili Aktif Korumayı çalıştıran karbon fiber kaplı, İsviçre yapımı Galileo SXs güç kaynağını geliştirdik. Ve yine bu, bağlı bileşeninizin gürültü tabanını düşürür, böylece daha fazla ayrıntı, incelik ve etki duyarsınız. En düşük frekanslardan, ses sahnenizin üzerindeki havaya ve aradaki tüm frekanslara kadar. Bunun büyük bir gelişme olduğunu söylemek yetersiz kalır.

Son olarak, Galileo SX'in ses kalitesindeki en büyük iyileştirme için ilk olarak Sınırlı Üretim SR25 güç kablolarımız için geliştirilen en son UEF Matrix Shielding'imizi uyguladık. Blue Fuse ve SR25 teknolojileri ile Aktif Koruma ve Aktif EM Hücre performansını iyileştirerek, bugüne kadarki herhangi bir Galileo güç kablosunun en zahmetsiz ve gerçekçi sesi için AC Sinyalini minimum dielektrik etkileşimle korurken, kalkanlarda ve toprakta daha fazla gürültü iptali sağlıyoruz.

 

Aktif UEF EM Hücresi

 

 

Her Galileo SX Güç Kablosunun içinde, kablonun Aktif Korumasına temiz güç sağlarken bağlı bileşen için bir mikro PowerCell hat düzenleyicisi gibi davranan Aktif Tekdüzen Enerji Alanı veya UEF EM Hücresi bulunur. Bu, özellikle bilgisayarlar ve DAC'ler, D Sınıfı amplifikasyon gibi dijital bileşenlere sahip sistemlerde veya bileşenlerin anahtarlamalı güç kaynaklarına sahip olduğu durumlarda faydalıdır. Karbon Fiber silindir, Aktif Koruma için gerekli DC öngerilimini üreten ve dahili EM Hücresine güç sağlarken, dağınık harici kablolama ve hantal duvar siğillerine olan ihtiyacı ortadan kaldıran İsviçre yapımı bir güç kaynağına sahiptir. Performans, piyasadaki herhangi bir güç kablosunun en düşük gürültülü zemini için kablo blendajlarında yerleşik UEF teknolojisi ve her biri ayrı kılıflı kablo geometrisi ile daha da geliştirilmiştir.

 

 

Galileo SX Topraklama cihazı (opsiyonel)

Performans Topraklama da  başlar

 

Yeni Galileo güç kablonuzdaki Toprak sonlandırmasını toprağa veya isteğe bağlı bir SR Topraklama cihazına bağlayarak, müziğinizle asla hayal etmediğiniz şekillerde etkileşime girersiniz. Bunun nedeni, Toprak Düzleminin, aksi takdirde performans sistem performansını azaltan zararlı statik yük oluşumunu ortadan kaldırmak için doğrudan bir mekanizma sağlamasıdır. Toprak Düzlemi devreye alındığında, yüksek frekanslı gürültü statik yükler, sisteminizi kirletmeden önce toprağa yönlendirilir. En yüksek düzeyde düşük seviyeli bilgi alımı için, tek bir SR Topraklama Cihazı , tam bir Galileo SX güç kabloları ve ara bağlantıları dahil olmak üzere tüm sisteminizi güçlendirebilir veya Galileo SX güç kablolarınızı toprağa bağlamak için verilen toprak konektörünü kullanabilir.(Ayrı satılır.)

 

 

Altın ve Siyah Ayar Modülleri

 

Dünyanı kontrol et

 

Galileo Ayar Devrelerimizi, yeni ultra çözünürlük ve müzikal Galileo SX kablo serisi için tasarlanmış yeni teknoloji ile tamamen yeniden formüle ettik ve yeniden seslendirdik. Şimdi Silver Bullets, önceki Galileo Silver Bullets'a göre daha fazla ayrıntıyla birlikte daha fazla sıcaklık sunarken, Gold Bullets, eskisinden daha fazla hava ve ayrıntıyla daha da fazla müzikalite ve akıcı pürüzsüzlük kazandırıyor. En iyi sonuçları elde etmek için, ilk önce herhangi bir Galileo SX kablosunun, çıkarmadan veya taşımadan ve Altın veya Gümüş Mermi takılmadan 72 ila 96 saat boyunca sisteminize yerleşmesine izin vermeniz önerilir. Ardından önce Gold ile sonra Silver mermi ile dinleyin ve sisteminizde müzik yapan seçeneği seçin.

 

Siyah Aktif Devreler, Aktif devreyi tamamlar ve en yüksek performansı elde etmek için yerinde olmalıdır.

 

 

 İzole edilmiş UEF geometrileri

 

Galileo SX Güç Kabloları, paralel olarak çalışan, her biri UEF Tech ile aşılanmış İsviçre yapımı yerleşik bir güç kaynağı tarafından polarlanan 10 ayrı Aktif Korumalı ve yalıtılmış UEF geometrisine sahiptir. Yüksek akım iletkenlerine hava dielektriklerinde Saf Gümüş Monokristal Filamentler eşlik eder ve California fabrikamızda elle yapılır. Geometrilerin stratejik kombinasyonu, ses bileşenlerine rafine AC gücü sağlayarak anlık akım, gürültü ve bozulma olmadan olanak sağlar. Dijital veya analog bileşenler için özel olarak tasarlanan yeni Galileo Aktif UEF Güç Kabloları, ağırlık, hız ve kontrol katacak, ancak müziğinizi hayata geçirmek için gereken tüm sıcaklık ve incelikle birlikte.

 

Grafen ile UEF Matrix Shield

 

Matrix koruması

Atmosfer X, ilk olarak MAVİ Sigortalarımız için geliştirilen UEF Teknolojisini Atmosfer Serisi kablolara uygulayarak UEF Korumamızı iyileştirmenin yollarını keşfetmeye başladığımızda başladı. UEF Tech'i Atmosfer kablolarının kalkanları üzerinde bir ızgara düzenine yerleştirerek, müzikalitede veya müziğin öznel keyfinde şaşırtıcı bir artışla gürültü tabanını önemli ölçüde düşürmeyi başardık. Daha sonra, her prototip kablonun içindeki farklı UEF Tech modellerini gizlemek için rastgele alfanümerik kodlarla işaretlenmiş görünüşte aynı kabloları dinleyeceğimiz ve bir kontrol grubu dinleyicileri arasında en güçlü tepkileri ortaya çıkaran seçeneklerin hangileri olduğunu kaydedeceğimiz, 6 aylık özenli bir çift kör denemeye başladık. . Gerçek duygusal tepkiyi ölçerek, müziğin özünü daha iyi aktaran ızgara kalıplarını izole edebildik. Daha sonra, bir öncekinden daha iyi performans gösteren ek modeller bulmak için bu kalıpları geliştirirdik. Bu şekilde, en son ekranlama teknolojimiz, yalnızca bir kablonun gürültü tabanını düşürmekle kalmayıp aynı zamanda daha büyük bir müzik keyfi duygusu iletme yeteneği için seçilen her bir kalkan deseni ile daha önce yaptığımız her şeyden son derece gelişmiştir. Net sonuç, ALIVE, EXCITE ve EUPHORIA geometrilerini en iyi şekilde tamamlayan özel bir ekranlama deseni kazanan Atmosphere X Serisindeki her modelle şimdiye kadar geliştirdiğimiz en gelişmiş ekranlama teknolojisidir.

 

 

 

Galileo SX Güç Kablosu özellikleri:

 

 

5'er adet 2. Nesil Yüksek Akım Galileo Silver Matrix Dizeleri

 • Yüksek Akım Gümüş Matris Sinyal iletkeni: Bakır çekirdekli monokristal iletkenler
 • Dielektrik: Katı Politetrafloroetilen (PTFE)
 • Koruma: Gümüş Örgü - Kuantum Tünelli Yer Düzlemi Teknolojisi
 • Oluşturmadan önce sinyal yönü için yapılan dinleme testleri

1 adet (Analog) 4. Nesil Tricon:

 • Gümüş Bakır Matris: Blendajdan ayrı bir topraklama iletkenine sahip monokristal iletkenler
 • Dielektrik: PTFE
 • Ekranlama: Yer Düzlemi Teknolojisi
 • Geometri: Üç eksenli
 • Oluşturmadan önce sinyal yönünü belirlemek için dinlendi

3 adet Silver Air String kablosu:

 • Gümüş Hava Telleri: %99,9999 saf monokristal gümüş iletken
 • Dielektrik: Hava (sızdırmaz)
 • Ekranlama: UEF Yer Düzlemi Teknolojisi
 • California fabrikamızda el yapımı

1 adet Aktif Koruyucu UEF Hücresi:

 • Değiştirilmiş İsviçre yapımı DC öngerilimli Güç Kaynağı
 • UEF: Grafen ile işlenmiş PCB
 • SR Kuantum Kapasitörler
 • Dielektrik: PTFE
 • Ekranlama: Yer Düzlemi Teknolojisi
 • Gövde: Karbon Fiber Silindir

1 adet Siyah Galileo Aktif Modülü:

 • En düşük gürültülü zemin için Aktif önyargı devresini tamamlar

1 adet Gold UEF Tuning Pasif Modülü:

 • Artan sıcaklık, likidite için isteğe bağlı seslendirme

1 adet Galileo Silver Tuning Modülü:

 • Artırılmış iyileştirme, ayrıntı ve odak için isteğe bağlı seslendirme

Konektörler:

 • Konektör Girişi ABD: 1 adet Sinerjistik Araştırma G07 Saf Altın
 • Konnektör Girişi Uluslararası: 1 adet Sinerjistik Araştırma G07 Saf Altın Schuko
 • Konnektör Çıkışı ABD: Sinerjistik Araştırma G07 Pure Gold IEC 15 amper ve 20 amper konektörler
 • Konnektör Çıkışı Uluslararası: Sinerjistik Araştırma G07 Pure Gold IEC 15 amper ve 20 amper konektörler

Yapı Notları:

 • Gelişmiş titreşim yalıtımı için ayrı EXP İzoleli kablo geometrileri
 • Galileo SX Seviye 5 UEF Matris Koruyucu: UEF Hücresine, konektörlere ve kablolara ve toprağa Grafen içeren 2 farklı UEF kaplaması gürültü tabanını önemli ölçüde azaltır ve daha fazla sıcaklık ve ayrıntı sağlayan daha az gren ile daha saf bir sinyalin aktarılmasına izin verir. İletkenler ve toprak düzlemi ve UEF Hücresi de UEF'nin sağladığı sönümleme etkisinden yararlanır.
 • 1 Galileo SX ayar Modülü için Sonlandırma (Gümüş ve Altın)
 • 1 Galileo SX Aktif Devre Modülü için Sonlandırma (Siyah)
 • UEF Topraklama düzlem teknolojisi
 • Gümüş Lehim: %4
 • El yapım süresi: 4,5 saat
 • Kuantum Tünelleme: Kablo tamamen monte edildikten sonra tüm bağlantılar ve kablolar belirli frekanslarda ve darbe modülasyonlarında 1.000.000 volt elektrikle işlenerek iletken malzemede bir kanal ve moleküler düzeyde elektronların daha serbest akmasını sağlayan temas noktaları oluşturulur. Bu, iletkenler aracılığıyla maksimum miktarda düşük seviyeli bilgiye izin verir ve müziğinizde en yüksek miktarda gerçekçilik sağlar.
 • Orijinal olarak SR Mavi Sigortalar için geliştirilmiş İkincil UEF Mavi Tedavisi
 • 5 günlük Yakma: 2 adımlı süreç
 • California fabrikamızda el yapımı

 

Ground Block (opsiyonal)

 

 

GALILEO SX ara bağlantılarında, daha düşük bir sistem gürültüsü zemini için bileşeninizin güç kaynaklarını atlayarak sağlanan topraklama kablolarıyla doğrudan toprağa topraklanabilen kalkanlar bulunur.

        

Performansı daha da artırmak için, genel sistem performansını yükseltmek için UEF Zemin Filtresi -veya- Aktif topraklama Bloğu ile isteğe bağlı bir SR topraklama Bloğu kullanmaya devam edin; Sadece  GALILEO SX ara bağlantıları üzerindeki kalkanları ve hoparlör kablolarını pasif veya ACTIVE Ground Block'a yıldızla topraklamakla kalmaz, aynı zamanda daha fazla ayrıntı için sisteminizin gürültü tabanını dramatik bir şekilde düşürmek için sisteminizin tüm bileşenlerini topraklayabilirsiniz, netlik ve müzikalite.

 

 

Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Sizlere en iyi alışveriş deneyimini sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için Kvkk sözleşmesini inceleyebilirsiniz.