SYNERGISTIC RESEARCH GALILEO SX- Speaker cable set 2.5Mt
SYNERGISTIC RESEARCH GALILEO SX- Speaker cable set 2.5Mt

SYNERGISTIC RESEARCH GALILEO SX- Hoparlör Kablosu

Fiyat : ₺528.412,47(KDV Dahil)
Adet :

 

 

 

             GALILEO SX  Hoparlör Kablosu

          

  

Galileo SX'in karmaşıklığı nedeniyle ve müzik sinyaliniz hoparlör kablolarınızdan belki de hoparlörleriniz dışında sisteminizdeki diğer herhangi bir kablo veya bileşenden daha fazla etkilendiğinden, Galileo SX hoparlör kabloları belki de tüm Galileo SX kabloları arasında en gelişmiş olanıdır; Yeni UEF Teknolojilerimizin, sisteminizin genel sesini iyileştirirken harekete geçmesi için kablo tasarımında yalnızca daha fazla öğe vardır.

 

Galileo SX Hoparlör Kabloları, California fabrikamızda, (4) Yüksek Akım Gümüş Matris geometrileri, (1) 4. Nesil Tricon Gümüş Matriks geometrisi, (3) El Yapımı Saf Gümüş / Grafen AirString Geometrileri ve (1) El Yapımı Saf'tan elde yapılmıştır. Tungsten AirString geometrisi. Dokuz paralel geometrinin tamamı, ilk olarak şaşırtıcı SR Mavi Sigortalarımız için geliştirilen yeni bir UEF Grafen Bileşiği ile yeni UEF Grafen Matris Koruyucumuzu kullanır. Daha fazla netlik için, kablo rezonansını iptal etmek için her bir geometri ayrı ayrı kaplanmıştır. Bu size doğal bozulma ve tını ile net, zahmetsiz ses verir. Bu hoparlör kablolarını seslendirirken, ses kabloları için alternatif iletkenler bulmak üzere yürütülen 6 aylık çift kör dinleme testi sırasında belirlenen tungstenin benzersiz ses evreleme özellikleri için bir Tungsten AirString Geometri ekledik.

 

Galileo SX Ara Bağlantılarında olduğu gibi, karmaşık bir Çok Katmanlı UEF Endüktif Hücre tasarladık ve onu her bir kablonun dokuz kalkanına, on iki sinyal iletkenine ve toprağa bağladık ve ilk olarak SR Blue için geliştirilen yeni bir UEF Grafen Bileşiğinin eklenmesiyle işlevini önemli ölçüde geliştirdik. Sigortalar. Galileo UEF hoparlör kablolarının performansının kalbinde, Saf Gümüş Folyolardan yapılmış UEF Endüktif Hücresi ve sıcaklık için seçilen Japon İpeğinden yapılmış bir dielektrikli Grafen ve bir dizi çift yönlü çalışma sırasında keşfedilen geleneksel dielektrik malzemeler üzerine iletilen ipek katmanı vardır. kör dinleme testleri ve bu da SR Mavi Sigortalarda kullanılan aynı UEF Grafen Bileşiğinin eklenmesiyle Galileo UEF'ye göre geliştirildi.

 

Galileo SX'i sisteminize özel olarak seslendirmek için, Galileo SX için açıkça seslendirilen iki özel UEF Ayar Modülü arasında seçim yaparsınız; bunlar, SR Mavi Sigortalarda bulunan UEF Bileşiği ile benzer şekilde iyileştirilmiştir, böylece Gümüş ve Altın arasındaki nihai karar daha az ticaret olur. - iki benzersiz 'ses' arasında ve daha önce olduğundan çok daha fazla ortak noktayı paylaşan iki farklı seçenek arasında seçim yapma konusunda. Silver seçeneği, ses alanında ayrıntı veya nüanstan vazgeçmeden eski Silver devresinden daha derin ve daha zengin armonik yapısıyla benzersiz bir şekilde müzikaldir. Gold UEF Akort Modülü, maksimum ses sahnesi patlamasıyla dolu sıcak ve müzikal bir denge sağlar. Üçüncü bir seçenek, UEF Ayar Modüllerinden herhangi birini takmamaktır, ancak sisteminizde müzik yapan seçeneğe göre seçim yapmak size kalmış.

 

Son olarak, genel dengenin tamamen müzikal, rahat ve yine de piyasadaki en analitik kablolar kadar dinamik ve ayrıntılı olması için, ancak kabloların müzikalitesi ile tüm kabloyu önce SR Blue Fuses ile aynı uygun koşullandırma işlemine tabi tutuyoruz. dinamikleri ve detayları ön plana çıkarın. Galileo SX ile doğruluk ve müzikalite arasında taviz vermek zorunda kalmayacaksınız, sadece hepsini elde edeceksiniz. Ve onları 1.000.000 voltluk elektrikle veya büyük Tesla Bobini ile, kabloların kayıp veya bozulma olmadan sinyal iletme yeteneğini kalıcı olarak geliştiren yeni bir frekans taramasıyla tedavi ediyoruz. Tüm frekans ve faz ayrıntılarını mükemmel zaman hizalamasında duyarsınız ve bu onları bugün gezegendeki en holografik ve gerçekçi sesli hoparlör kabloları yapar.

 


UEF Hücreleri

 

 

Galileo SX Hoparlör Kablolarının her bir çifti 4 UEF Karbon Fiber silindir içerir. Bu muhafazaların içinde, Teflonlu ve Japon İpek dielektrikli değerli metal folyolardan oluşan Birleşik Enerji Alanı Hücreleri bulunur. Bu Patent Beklemedeki teknoloji, doğrudan sinyale ve kalkanlara uygulanarak gürültü tabanını düşürür ve müzik bilgisinin sahte parazitler ve sinyal yansımaları tarafından engellenmeden bir uçtan diğer uca hareket etmesine izin verir. Sonuç, sizi doğrudan kaydedilen mekana götüren saf müziğin doğal gerçekçiliğidir.

 

Altın ve Gümüş Ayar Modülleri

Sisteminizi ayarlayın

 

 

Galileo Ayar Devrelerimizi, yeni ultra çözünürlük ve müzikal Galileo SX kablo serisi için tasarlanmış yeni teknoloji ile tamamen yeniden formüle ettik ve yeniden seslendirdik. Şimdi Silver Bullets, önceki Galileo Silver Bullets'a göre daha fazla ayrıntıyla daha fazla sıcaklık bir araya gelirken, Gold Bullets, eskisinden daha fazla hava ve ayrıntıyla daha da fazla müzikalite ve akıcı pürüzsüzlük kazandırıyor. En iyi sonuçları elde etmek için, ilk önce herhangi bir Galileo SX kablosunun 72 ila 96 saat boyunca, çıkarmadan veya taşımadan ve Altın veya Gümüş Mermi takılmadan sisteminize yerleşmesine izin vermeniz önerilir. Ardından önce Gold ile sonra Silver mermi ile dinleyin ve sisteminizde müzik yapan seçeneği seçin.

     

Paralel UEF geometrileri

 

 

Galileo SX Hoparlör Kablolarının son derece karmaşık tasarımı, 18 ayrı ve yalıtılmış UEF geometrisi içerir. Bu çoklu sinyal çalışmaları, ödüllü "Saf Tungsten" ve "Silver Matrix Alloy" iletkenlerimizden ve "hava dielektrik" PTFE tüplerine yerleştirilmiş Saf Gümüş Monokristal Filamentlerden oluşur. Bu iletkenlerin kombinasyonları daha sonra UEF Ground Planes ile ayrı ayrı korunarak en saf ses sinyali aktarımı biçimini sağlar. Ses sisteminizdeki Galileo SX Hoparlör Kabloları ile, hoparlör sınırlarınızın çok ötesine uzanan 3 boyutlu holografiyi ve kaydedilmiş müzikle nadiren elde edilen çarpıcı bir gerçekçilik derinliğini duyacak ve deneyimleyeceksiniz.

            

 

Grafen ile UEF Matrix Shield

 

Matris koruması

 

Synergistic Research, tek molekül kalınlığında bir saf karbon katmanından oluşan yeni, yüksek iletkenliğe sahip harika bir malzeme olan Grafen'i kullanan dünyanın ilk kablo şirketidir. Grafenin bu kadar heyecan verici olmasının birçok nedeninden biri, oda sıcaklığında neredeyse bir süper iletken olmasıdır. Süperiletkenler, neredeyse n ile elektriği iletebilen malzemelerdir.

o mutlak sıfıra yakın (-459.67°F veya -273.15°C) ile sıvı nitrojen sıcaklığı (-140.8°F veya -96°C) arasında değişen aşırı düşük sıcaklıklara soğutulduğunda direnç. Grafen ile derin dondurucu olmadan süper iletken performansı elde edersiniz.

Matrix Shielding, ilk olarak MAVİ Sigortalarımız için geliştirilen UEF Teknolojisini kablolara uygulayarak UEF Koruyucumuzu iyileştirmenin yollarını keşfetmeye başladığımızda başladı. UEF Tech'i kabloların kalkanları üzerinde bir ızgara düzenine yerleştirerek, müzikalitede veya müziğin öznel keyfinde şaşırtıcı bir artışla gürültü tabanını önemli ölçüde düşürmeyi başardık. Daha sonra, her prototip kablonun içindeki farklı UEF Tech modellerini gizlemek için rastgele alfanümerik kodlarla işaretlenmiş görünüşte aynı kabloları dinleyeceğimiz ve bir kontrol grubu dinleyicileri arasında en güçlü tepkileri ortaya çıkaran seçeneklerin hangileri olduğunu kaydedeceğimiz, 6 aylık özenli bir çift kör denemeye başladık. . Gerçek duygusal tepkiyi ölçerek, müziğin özünü daha iyi aktaran ızgara kalıplarını izole edebildik. Daha sonra, bir öncekinden daha iyi performans gösteren ek modeller bulmak için bu kalıpları geliştirirdik. Bu şekilde, en son ekranlama teknolojimiz, yalnızca kablonun gürültü tabanını düşürmekle kalmayıp aynı zamanda daha büyük bir müzik keyfi duygusu iletme yeteneği için seçilen her bir kalkan deseni ile daha önce yaptığımız her şeyden son derece gelişmiştir.

                                 

 

Galileo SX Hoparlör kablosu özellikleri:

8'er adet 2. Nesil Yüksek Akım Galileo Silver Matrix Dizeleri

Yüksek Akım Gümüş Matris Sinyal iletkeni: Bakır çekirdekli monokristal iletkenler

Dielektrik: Katı Politetrafloroetilen (PTFE)

Koruma: Gümüş Örgü - Kuantum Tünelli Yer Düzlemi Teknolojisi

Oluşturmadan önce sinyal yönü için yapılan dinleme testleri

2'şer adet 4. Nesil Tricon:

Gümüş Bakır Matris: Blendajdan ayrı bir topraklama iletkenine sahip monokristal iletkenler

Dielektrik: PTFE

Ekranlama: Yer Düzlemi Teknolojisi

Geometri: Üç eksenli

Oluşturmadan önce sinyal yönünü belirlemek için dinlendi

6 adet Silver Air String kablosu:

Gümüş Hava Telleri: %99,9999 saf monokristal gümüş iletken

Dielektrik: Hava (sızdırmaz)

Ekranlama: UEF Yer Düzlemi Teknolojisi

California fabrikamızda el yapımı

2 adet Tungsten Hava Dizisi kablosu:

Tungsten Teller: %99,9999 saf tungsten iletken

Dielektrik: Hava (sızdırmaz)

Ekranlama: UEF Yer Düzlemi Teknolojisi

California fabrikamızda el yapımı

2 adet UEF Hücresi:

%99,9995 Saf Gümüş Kurdeleler/Bakır ile

teflon dielektrik

Çok iletkenli Gümüş/Bakır

Altın kaplama 2,5 mm ayar devresi konektörü

2 adet Galileo Altın Ayar Modülü:

Artan sıcaklık, likidite için isteğe bağlı seslendirme

2 adet Galileo Silver Tuning Modülü:

Artırılmış iyileştirme, ayrıntı ve odak için isteğe bağlı seslendirme

SR BoFa Banana ve SR Silver Spade Konnektörler:

Gümüş Maça veya WBT 0610 AG Yeni Nesil Özel Gümüş

 

Yapı Notları:

 

Gelişmiş titreşim yalıtımı için ayrı EXP İzoleli kablo geometrileri

Galileo SX Seviye 5 UEF Matris Koruyucu: UEF Hücresine, konektörlere ve kablolara ve toprağa Grafen içeren 2 farklı UEF kaplaması gürültü tabanını önemli ölçüde azaltır ve daha fazla sıcaklık ve ayrıntı sağlayan daha az gren ile daha saf bir sinyalin aktarılmasına izin verir. İletkenler ve toprak düzlemi ve UEF Hücresi de UEF'nin sağladığı sönümleme etkisinden yararlanır.

1 Galileo SX ayar Modülü için Sonlandırma (Gümüş ve Altın)

UEF Topraklama düzlemi

Gümüş Lehim: %4

El yapımı süresi: 10 saat

Kuantum Tünelleme: Kablo tamamen monte edildikten sonra tüm bağlantılar ve kablolar belirli frekanslarda ve darbe modülasyonlarında 1.000.000 volt elektrikle işlenerek iletken malzemede bir kanal ve moleküler düzeyde elektronların daha serbest akmasını sağlayan temas noktaları oluşturulur. Bu, iletkenler aracılığıyla maksimum miktarda düşük seviyeli bilgiye izin verir ve müziğinizde en yüksek miktarda gerçekçilik sağlar.

Orijinal olarak SR Mavi Sigortalar için geliştirilmiş İkincil UEF Mavi Tedavisi

5 günlük Yakma: 2 adımlı süreç

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Sizlere en iyi alışveriş deneyimini sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için Kvkk sözleşmesini inceleyebilirsiniz.