SYNERGISTIC RESEARCH GALILEO SX GROUND BLOCK
SYNERGISTIC RESEARCH GALILEO SX GROUND BLOCK
SYNERGISTIC RESEARCH GALILEO SX GROUND BLOCK
SYNERGISTIC RESEARCH GALILEO SX GROUND BLOCK
SYNERGISTIC RESEARCH GALILEO SX GROUND BLOCK
SYNERGISTIC RESEARCH GALILEO SX GROUND BLOCK
SYNERGISTIC RESEARCH GALILEO SX GROUND BLOCK
SYNERGISTIC RESEARCH GALILEO SX GROUND BLOCK
SYNERGISTIC RESEARCH GALILEO SX GROUND BLOCK
SYNERGISTIC RESEARCH GALILEO SX GROUND BLOCK
SYNERGISTIC RESEARCH GALILEO SX GROUND BLOCK

SYNERGISTIC RESEARCH GALILEO SX GROUND BLOCK SE

Fiyat : ₺271.462,89(KDV Dahil)
ADET :

 

 

GALILEO SX Aktif Topraklama Cihazı

 

Sisteminizin Kalbi

 

Galileo Aktif Topraklama cihazı , orijinal olarak Galileo SX PowerCell'imiz için tasarlanmış teknolojinin yanı sıra bunu stereo sisteminiz için dünyanın en yüksek performanslı zemin filtresi yapmak için özel olarak geliştirilmiş yeni teknolojilerle ödüllü Active Ground Block SE'nin baştan aşağı yeniden mühendisliğidir. . Aksi takdirde sisteminizin performansını düşürecek olan istenmeyen titreşimi ve şasi rezonansını ele almak için sağlam bir alüminyum ve karbon fiber kütüğünden işlenmiş yeni bir şasi ile başlıyoruz. Daha sonra, Aktif Zemin Bloğu SE'de bulunan aktif filtrelerin sayısını bir olandan Galileo SX PowerCell teknolojisi ile üç Aktif Em Hücresine çıkaran dahili Elektromanyetik Hücreyi yeniden tasarladık. Buna, rezonansı kontrol etmek için karbon fiber muhafazalarda 2 x haddelenmiş EM Hücreleri ve Galileo SX PowerCell'imizde bulunan bakır örgülü Zemin Düzlemine sahip bir düz Karbon Fiber Elektromanyetik Hücre dahildir. Daha sonra, performansta önemli bir kazanç için Aktif Zemin Bloğu SE'nin sinyal gücünün üç katı için yeni bir ULF Jeneratöründeki kazancı artırdık. Galileo Zemin Bloğu, sınırlı sayıdaki 2. Nesil Galileo SX PowerCell ile birlikte geliştirildiğinden, ULF sinyal üretecinin önyargı frekansını değiştirerek sisteminizi ve kişisel zevklerinizi tamamlamak için zemin filtresinin sesini özel olarak ayarlama yeteneğini paylaşır. Galileo Zemin Bloğunun arkasındaki bir düğmeye basarak, onun üç Aktif EM Hücresini saptıran frekansı değiştirirsiniz ve bu, sisteminizin karakteristik sesini değiştirir. Mevcut Aktif Zemin Bloklarımızla paylaşılan bir varsayılan ayar ve sisteminizin sesini daha sıvı veya dinamik ve holografik hale getiren üç yeni frekans vardır; seçim senin. Ve hangi frekansı seçtiğinizi takip etmeyi kolaylaştırmak için düğmeye bastığınızda, ünitenin içindeki ışığın rengini değiştirir, ünitenin üst kısmındaki görüş penceresinden görülebilir. Performanslarını artırmak için hem PowerCell hat koşullandırıcınızı hem de Atmosfer Akustik Alan Jeneratörünüzü doğrudan kablolama yeteneği gibi yeni kullanışlı özellikler de ekledik.

 

 

 

İçinde ne var?

 

%99,99995 Saf 14awg Gümüş noktadan noktaya kablolama

2 adet Aktif Katlanmış EM Toprak Hücresi %25 daha büyük

UEF Topraklama Düzlem şeridi  (ünitenin ortasındaki Bakır)

Çok ayarlı ULF jeneratörlü yeni Galileo SX PCB

UEF Turuncu Kondansatörler

Yeni Çok aşamalı Kuantum tünel tedavisi

44 mini BFA bağlantı noktası

SR Atmosfer ve PowerCell Düzenleyiciler için 2 özel yer bağlantı noktası

Altın ayar modülleri

 

 

 

Yeni Galileo SX ULF Jeneratör

 

4  Ayrı  ULF ayarı

 

Galileo SX Ground Block'u, toprak düzenleyicinin kalbini kontrol eden yeniden tasarlanmış bir devre ile tasarladık; Elektromanyetik Hücreleri. Bu yeni devre, daha düşük algılanan bir gürültü tabanı ve daha iyi bir genel müzikalite için ödüllü Turuncu Sigortalarımızla aynı teknolojiyle inşa edilmiş yeni UEF Turuncu Kapasitörleri içerir. Devrenin kendisi, tüm dahili Elektromanyetik Hücrelerin filtreleme gücünü artırmak için değiştirdiği devrenin çıkış gücünün 3 katına sahiptir. Ancak belki de en heyecan verici özellik, sisteminizin sesini özel olarak ayarlayabilmeniz için değişken ULF sinyal üretecidir. Galileo SX Toprak Cihazının dahili Elektromanyetik Hücrelerini yönlendirmek için kullanılan Dünya'nın Schumann Rezonansının dört harmoniği arasından seçim yapmak için bir düğmeye basmanız yeterlidir. Geçmişte, Aktif topraklama cihazının ULF frekans jeneratörleri, mümkün olduğu kadar çok çeşitli sistemleri tamamlama yeteneği için seçilen Dünya'nın Schumann Rezonansının yalnızca bir harmoniğine sahipti. Artık orijinal frekansı varsayılan olarak seçebilir veya son derece odaklanmış bir sesten büyük ölçüde holografik ve saran bir sese kadar gambiti çalıştıran üç ek frekans arasından seçim yapabilir veya farkı bölen dördüncü bir frekans seçebilirsiniz. Seçim senin.

 

Four frequency bias, one perfect sound

 

Mor Frekans: Mor Frekansı seçtiğinizde, Galileo SX Yer Bloğunuzun dahili devresini aydınlatan mor bir ışık göreceksiniz. Mor, Sinerjistik Araştırma Atmosferi veya FEQ Akustik Alan Üreticisi olan sistemler için varsayılan ayardır. Mavi ve Kırmızı frekansın ses dengesi arasında bir geçiş yapmak istediğinizde bu ayarı seçin.

Mavi Frekans: Mavi Frekansı seçtiğinizde Galileo SX Zemin Bloğunun dahili devresini aydınlatan mavi bir ışık görürsünüz. Bu, güçlü dinamikler ve diğer seçeneklere göre daha ileri bir sesle hassas görüntüleme ile en odaklı ses seçeneğidir.

Kırmızı Frekans: Kırmızı Frekansı seçtiğinizde Galileo SX Ground Block'un dahili devresini aydınlatan kırmızı bir ışık görürsünüz. Dinleme konumunuzu da kapsayan derin bir ses sahnesi ile maksimum ses seviyesi ölçeğini istiyorsanız bu ayardır. Bu ayar en iyi şekilde HFT'ler, Kara Kutular ve Atmosfer veya FEQ akustik alan üreteçleri gibi Sinerjistik Araştırma akustik ürünleriniz olduğunda çalışır.

Yeşil Frekans: Yeşil Frekansı seçtiğinizde Galileo SX Ground Block'un dahili devresini aydınlatan yeşil bir ışık görürsünüz. Yeşil sisteminizde bir Atmosfer Akustik Alan Üreticisi yoksa varsayılan ayardır. Eğlenceli gerçek, Yeşil, orijinal Galileo SX PowerCell / Aktif Zemin Bloğu SE için varsayılan önyargı frekansıdır.

 

 

2  Adet % 25 Daha Büyük Katlanmış EM Yer Hücresi

 

Şimdi Galileo SX ULF Jeneratör ile Bias

 

 

Galileo SX Toprak Cihazında gördüğünüz iki karbon fiber tüpler, katlanmış Aktif Elektromanyetik Hücrelerdir. Katlanmış hücreler yıllardır SR Güç düzenleyicilerinde kullanılmıştır, ancak Galileo SX Ground Block, önceki katlanmış EM Hücrelerinden %25 daha yoğun olan bu hücreleri birleştiren ilk SR Ground cihazıdır; bu, daha düşük gürültülü bir zemin ve gelişmiş dinamikler için daha fazla filtreleme anlamına gelir. Ayrıca, yeni çok ayarlı Galileo SX ULF üreteci ile katlanmış EM Hücreleri artı düz EM Hücresini merkez bakır ağın altında bastırıyoruz. Önceki SR aktif zemin cihazları yalnızca tek düz EM Hücresini saptırır. %25 daha fazla filtreleme, EM Hücrelerini öngerilimlendirme ile birleştiğinde, sisteminizin diğer SR Ground cihazlarının zaten mükemmel olan seslendirmesine göre ses sahneleme yeteneğini geliştirir.

 

 

Galileo SX Ground Block PCB and 24K Gold Tuning Modules

 

 

Synergisitic Research Kabloları

 

 

Atmosfer Ara Bağlantıları ve Hoparlör Kabloları Seviye 2–4 veya Galileo UEF'yi kullanırken, Aktif Topraklama Cihazı, UEF teknolojimizi doğrudan Toprak yolunun kalkanlarına uygulayarak gürültü tabanını düşürür ve genel performansı artırır.

 

 

Dahili UEF Mor Sigorta ile birlikte

 

Artık Active Ground Block SE modelinde dahil olan bir yükseltme olan yeni Purple Fuse, en son teknoloji ürünü SRX Serisi kablolarımız için başlangıçta geliştirilen teknolojiyle Orange Fuse'umuzu geride bırakıyor. Aslında, iki son dakika çığır açan SRX teknolojisinden önce, imkansız detay kombinasyonu ve zengin armonik müzikalite ile Orange Fuse'u daha iyi hale getiremezdik. Sonuç olarak, iki yıllık denememize rağmen Orange'dan daha iyi ses veren bir şey yapamadığımız için 2022 için yeni bir sigorta girişinden vazgeçmeye karar verdik. Turuncu Sigortayı önemli ölçüde yenebilmemiz, üç aşamalı uzun süreli yüksek voltaj koşullandırma süreci ve Grafen içeren yepyeni bir UEF bileşiği olmak üzere iki yeni teknolojiyi tamamlayana kadar değildi. Bu yeni teknolojiler birlikte, daha iyi görüntü odağı ve gürültü zemininin algılanan düşüşünden daha yüksek çözünürlük ile daha büyük bir ses sahnesi oluşturur. Son on yılda öncülük ettiğimiz tüm sigorta nesilleri ve iyileştirmeleri arasında, yeni Mor Sigortalar açık ara en iyi ses verenlerimizdir ve önceki nesillere göre performansta en büyük sıçramayı gerçekleştirmektedir. Enstrümanların ve vokallerin doğal olarak doğru ses çıkardığı doğal ses, dinamikler, düşük seviyeli detay, yüksek frekanslı genişletme ve pürüzsüzlük dahil olmak üzere, öznel ses kalitesinin tüm yönleri geliştirilir

 

 

 

Nerelerde Kullanabilirsiniz ? 

 

SR Galileo UEF ve Atmosfer Kablolarında

SR izolasyon platformlarında

SR Atmosfer serisi ürünlerinde

Pikaplarda – Standart veya küçük topraklama bağlantılarında.

Pikap preamplifikatörleri - Standart veya küçük topraklama bağlantılarında.

DAC – Boşta kalan Dijital Giriş, Çıkış veya Kasa Topraklamasına bağlayın

Makaradan Makaraya Bant - Boşta kalan Analog Giriş, Çıkış veya Kasa Topraklamasına bağlayın

Pre  Amplifikatörler – Boşta kalan Analog Giriş, Çıkış veya Kasa Topraklamasına bağlayın

Güç Amplifikatörleri – Boşta kalan Analog Giriş, Çıkış veya Kasa Topraklamasına bağlayın. Not: Çoğu güç amplifikatörü, zemin devreye girmeden en iyi sesi verir. Güç amplifikatörü ve hoparlör kablolarınızı topraklı ve topraksız olarak deneyin ve sisteminiz için en iyi sesi seçin.

USB Cihazları – Boşta kalan USB Girişi, Çıkışı veya Kasa Topraklamasına bağlanın

Ses Bilgisayarları - 3,5 mm Kulaklık Jakı

İçinde aktif devre bulunan herhangi bir Bileşen – Boşta kalan Giriş, Çıkış veya Şasi Topraklamasına bağlayın

Synergistic Research Atmosphere: Acoustic Wave Generator

Synergistic Research FEQ: Frequency Equalizer

Synergistic Research Tranquility Base Products

 

 

 

 

 

Galileo SX Topraklama Cihazı Özellikleri:

 

Tüm modeller,  1 adet HD SX Güç Topraklama kablosuyla ve Buna ek  4 adet  4ft ve 2 adet  8ft standart topraklama kabloları (çeşitli bağlantı uçları ) ile gelir

 

 • Yapı: Havacılıkta kullanılan  Alüminyum ve Karbon Fiber
 • Boyutlar: Boyutlar: Yükseklik 3.5" x Genişlik 17.5" x Derinlik 10,5"
 • Ağırlık: 10 Kğ (22lbs).
 • 2 adet Dahili Aktif UEF EM katlanmış Yer Hücresi
 • 1 adet Dahili Aktif UEF EM düz Yer Hücresi
 • Konektör Girişi: 1 adet 15 amper IEC
 • %99,995 Saf Gümüş Zemin Kayışı: 52 santimetre kare
 • UEF Turuncu Kondansatörler
 • %99,99995 Saf 14 Awg Gümüş Noktadan noktaya kablolama
 • Gümüş Lehim 4%
 • El Yapımı Süresi: 8 saat
 • Kuantum Tünel Açma: UEF Çok Aşamalı
 • 5 Günlük Yakma: 2 Adımlı İşlem

Gerilim ve akım Değerlendirme:

 • Giriş derecesi ABD: 15amp/125v
 • Giriş Derecelendirmesi Uluslararası (AB/AU/UK): 16amp/250v

Konektör Girişi :

 • 44 adet 2 mm toprak bağlantı noktası

Dahili Aktif UEF EM Yatay Düzlem Hücre alanı:

 • 380 santimetre kare
 • 2 x Dahili Aktif UEF EM Katlanmış Karbon Fiber Hücre alanı: toplam 1142 santimetre kare

Galileo SX ULF Jeneratör:

 • Galileo SX Ground Block ve Galileo SX PowerCell için tasarlanan yeni geliştirilmiş çok ayarlı Ultra Düşük Frekans (ULF) jeneratörü, kullanıcıların birden fazla jeneratör frekans ayarı arasında seçim yapmasına olanak tanır. Galileo SX toprak/güç bileşenlerinizin özelliklerini sisteminize ve müzik seçimlerinize mükemmel şekilde uyacak şekilde ayarlama yeteneği sağlar.

UEF:

 • Ünite boyunca grafen teknolojisi
 • EM Hücrelerini polarlamak için dahili “Aktif” güç kaynağı
 • Bir sistemin gürültü tabanında dramatik bir düşüş için AC'yi Dünyanın Schumann Rezonansına yönlendirmek için 3. nesil Dahili ULF (Ultra düşük frekans) Jeneratörü
 • 2 adet SR Güç Transformatörü
 • EM Hücre güç kaynağında ve ULF alan jeneratöründe 8'er adet UEF Turuncu Kapasitör

Konektör Girişi:

 • 1 adet 15 amper IEC
 • 1 adet Açma/Kapama anahtarı

 

 

 

+ included

 

Atmosphere Euphoria Level 3 PowerCell power cord

Alter your surroundings

 

 

 

 

Atmosphere Euphoria Level 3  Güç kablosu  Özellikleri:

 

3 adet 10 awg. Bakır Matris Alaşımı:

 • Dielektrik: Modifiye PE
 • Ekranlama: Örgülü Yer Düzlemi Teknolojisi
 • Geometri: 3 kanal

1'er adet 4. Nesil Tricon:

 • Gümüş Bakır Matris: Blendajdan ayrı bir topraklama iletkenine sahip monokristal iletkenler
 • Dielektrik: PTFE
 • Ekranlama: Yer Düzlemi Teknolojisi
 • Geometri: Üç eksenli
 • Oluşturmadan önce sinyal yönünü belirlemek için dinlendi

 3 adet Silver Air String:

 • Gümüş Hava Telleri: %99,9999 saf mono kristal gümüş iletken
 • 4 ayrı iletken RCA / 8 ayrı iletken XLR
 • Dielektrik: PTFE Hava (sızdırmaz)
 • Ekranlama: Yer Düzlemi Teknolojisi
 • California fabrikamızda el yapımı

1 adet Aktif Koruyucu UEF Hücresi:

 • Değiştirilmiş İsviçre yapımı DC öngerilimli Güç Kaynağı
 • UEF: Grafenle işlenmiş pcb
 • SR Kuantum Kapasitörler
 • Dielektrik: PTFE
 • Ekranlama: Yer Düzlemi Teknolojisi
 • Gövde: Karbon Fiber Silindir

1 adet Kırmızı Aktif Modül:

 • En düşük gürültülü zemin için isteğe bağlı, Aktif önyargı devresini tamamlar

1 adet Gold UEF Tuning Pasif Modülü:

 • Artan sıcaklık, likidite için isteğe bağlı seslendirme

Konektörler:

 • Konektör Girişi ABD: 1 adet Sinerjistik Araştırma G07 Saf Altın
 • Konnektör Girişi Uluslararası: 1 adet Sinerjistik Araştırma G07 Saf Altın Schuko
 • Konnektör Çıkışı ABD: Sinerjistik Araştırma G07 Pure Gold IEC 15 amper ve 20 amper konektörler
 • Konnektör Çıkışı Uluslararası: Sinerjistik Araştırma G07 Pure Gold IEC 15 amper ve 20 amper konektörler

 Yapı Notları:

 • 32 noktadan noktaya elle lehimlenmiş bağlantı
 • Atmosfer UEF 3 Tedavisi: UEF Aktif Hücre, Kuantum Kapasitör, konektörler, kablolama ve toprağa daha yüksek düzeyde Grafen içeren 2 farklı UEF kaplama uygulanır ve gürültü tabanını önemli ölçüde azaltır ve daha az tahıl ile daha saf bir sinyalin aktarılmasına izin vererek daha fazla sıcaklık ve detay. İletkenler ve toprak düzlemi ve UEF Hücresi de UEF'nin sağladığı sönümleme etkisinden yararlanır.
 • 1 Atmosfer Aktif Ayar Modülü için Sonlandırma (Kırmızı)
 • 1 Atmosfer için Sonlandırma UEF Pasif Ayar Modülü (Altın)
 • Gümüş Lehim: %4
 • El yapım süresi: 2.0 saat
 • Kuantum Tünelleme: Aktif güç kaynağı dahil edilmeden önce, tüm bağlantılar ve kablolar, belirli frekanslarda ve darbe modülasyonlarında 1.000.000 volt elektrikle işlenir, iletken malzemede bir kanal ve moleküler düzeyde elektronların daha serbest akmasını sağlayan temas noktaları oluşturulur. Bu aynı zamanda “Aktif Korumanın” iletkenler aracılığıyla maksimum miktarda düşük seviyeli bilgi vererek daha verimli çalışmasına ve müziğinizde en yüksek miktarda gerçekçilik sağlamasına olanak tanır.
 • 5 günlük Yakma: 2 adımlı süreç
 • California fabrikamızda el yapımı

UPGRADE

 1,5 Mt Galileo SX AC Kablosu(6.600 $) ile birlikte : 10.995 $

 

 

Optional Upgrade

 

HD SX Ground Cables

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Sizlere en iyi alışveriş deneyimini sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için Kvkk sözleşmesini inceleyebilirsiniz.