Ana Sayfa > Seçtiğiniz Site Kısmı > 
BRYSTON'DAN YENİ DAC BDA 3

Bryston'un BDA DAC’ları, nefes kesici gerçeklik ve inanılmaz ayrıntılar ile yüksek çözünürlükte stüdyo ustalarının mükemmel bir replikasını duymanızı sağlamaktadır. 

BDA 3’ün içerisinde yüksek performanslı AKM DAC Chipleri kullanılmaktadır. Ama bu sadece bir başlangıç, sinyalin kirlenmemesi için eklenen ara bağlantılar ve aygıttan gelecek gürültü ihtimalinin yok edilmesi amacıyla her bir elektrik girişi galvanik olarak yalıtılmıştır. Yerleşik Clock’lar çıkartılmış, gelen her PCM verileri mümkün olan en düşük gecikme için yüksek hassasiyete sahip dahili ana Clock devreleri ile yeniden ölçülerek çok daha iyi sinyal yolları elde edilmiştir. 
BDA 3’te tek bir DAC chipi yerine çok daha iyi sinyal gürültü oranı ve daha kaliteli analog sese sahip olmak için kanal başına ikişer DAC chipi kullanılmaktadır. 
BDA 3 asenkron USB girişleri kullanarak DSD 256 kHz’ye kadar çözebilmekle birlikte HDMI girişleri ile SACD bağlantısına olanak verir. 
BDA-3'bte dört 2-kanallı HDMI, asenkron USB, AES/EBU, TOSLINK ve dijital koaks. dahil 10 ayrı büyük giriş bulunmaktadır. Ayrıca modern ev otomasyonu için olmazsa olmaz olan RS-232 ve TCP/IP üzerinden kontrol sağlayan ağ modülü içermektedir. 
Çoklu girişleri sayesinde bilgisayar üzerinden yüksek çözünürlüklü müzik dinlemenin yanı sıra Televizyonunuzu veya blu-ray oynatıcınızı stereo sisteminize bağlayarak TV yayınları ve filmlerinizi de ana sisteminizden büyük bir keyifle izleyebilirsiniz.