SVS SOUND PB 1000 PRO BLACK ASH
SVS SOUND PB 1000 PRO BLACK ASH
SVS SOUND PB 1000 PRO BLACK ASH
SVS SOUND PB 1000 PRO BLACK ASH
SVS SOUND PB 1000 PRO BLACK ASH
SVS SOUND PB 1000 PRO BLACK ASH
SVS SOUND PB 1000 PRO BLACK ASH
SVS SOUND PB 1000 PRO BLACK ASH
SVS SOUND PB 1000 PRO BLACK ASH
SVS SOUND PB 1000 PRO BLACK ASH
SVS SOUND PB 1000 PRO BLACK ASH
SVS SOUND PB 1000 PRO BLACK ASH

SVS SOUND PB 1000 PRO BLACK ASH

Marka : Svs Sound
Fiyat : ₺40.849,15(KDV Dahil)
Adet :

 

 

 

 

PB-1000 PRO Yeni Subwoofer

 

 

 

 

Referans Subwoofer Performansı Tüm Zamanların En Düşük Seviyesinde


Orijinal SVS PB-1000, subwoofer dünyasını fiyatında ve ötesinde benzersiz bir performansla sarstı. Şimdi, PB-1000 Pro, daha büyük düşük frekans çıkışı, daha derin bas uzantısı 17 Hz'ye kadar, performansı artıran çift bağlantı noktalı kabin tasarımı ve kullanıcı deneyiminde büyük bir yükseltme ile çıtayı daha da yükseltiyor.

Orijinal 10 inçlik sürücünün tamamen yeniden tasarımı olan PB-1000 Pro, aşırı gezinme ve muazzam, bozulmamış çıktı için çift yüksek dereceli ferrit mıknatıslara ve FEA ile optimize edilmiş dahili motor mimarisine sahip tamamen yeni 12 inçlik yüksek gezici bir sürücüye sahiptir. . Koni, surround, ses bobini ve motor düzeneğindeki yeniliklerle, sarsılmaz 12 inç sürücü, fiyatının yakınında herhangi bir yerde portlu bir subwoofer'dan daha önce hiç duyulmamış, odayı titreten bası serbest bırakır.

Amiral gemisi SVS 16-Ultra Serisi ile aynı amplifikatör teknolojisini kullanan PB-1000 Pro, tamamen ayrı MOSFET çıkışlı 325 watt RMS, 820+ watt tepe gücü Sledge STA-325D amplifikatöre sahiptir. Doğruluk ve kontrol sağlarken muazzam gücü kullanmak, PB-1000 Pro için hassas bir şekilde ayarlanmış frekans tepki eğrilerine sahip 50 MHz Analog Devices Audio DSP'dir.

PB-1000 Pro ayrıca müzik, film, oyun ve daha fazlası için optimize edilmiş tek dokunuşla ayar profilleri için ses seviyesini kontrol etmenin, birden fazla DSP işlevine erişmenin ve özel ön ayarları programlamanın en uygun yolu olan SVS subwoofer akıllı telefon uygulamasına sahiptir. Çapraz frekansları, üç bantlı parametrik EQ'yu, polariteyi, oda kazancını ve daha fazlasını en sevdiğiniz koltuktan ayarlayın.

PB-1000 Pro'daki yenilik, orijinal 1000 Serisi modele kıyasla çok daha düşük bozulma ile daha fazla çıktı sağlayan çift bağlantı noktalı bir yapılandırmadır.

1000 Pro Serisi Teknoloji


Ödün Vermeyen Performans için İlham Veren Subwoofer Mühendisliği.
Yeni SVS 1000 Pro Serisi, 16-Ultra Serisi, 4000 Serisi, 3000 Serisi ve 2000 Pro Serisinden teknolojik gelişmeler içeriyor. Bu teknoloji, subwoofer performans değeri için yeni bir standart belirlemek için özel 1000 Pro Serisi yenilikleri ile birleşiyor. Artık her zamankinden daha fazla insan, kusursuz doğruluk ve kontrolle, insan işitme eşiğinin altında odayı titreten basların keyfini çıkarabilir.

PB-1000 Pro, kusursuz ton doğruluğu ve hassas kontrol ile yalnızca basların hissedildiği, insan işitme eşiğinin çok altında muazzam çıktı ile mükemmelliğinde tek başına duruyor. Gerçekten çığır açan bir fiyata en derin, en zahmetsiz ve rafine bas olan PB-1000 Pro, performans odaklı inovasyonla her düzeyde beklentilere meydan okuyor

 

 

12 inç SVS High-Excursion Driver – İncelik ve zarafetle odayı sarsan bas.

 

 

 

Önceki 10 inçlik 1000 Serisi sürücü tasarımından önemli ölçüde yükseltilmiş olan PB-1000 Pro, çift ferrit motor düzeneğine sahip yeniden tasarlanmış 12 inçlik yüksek gezinimli bir sürücüye sahiptir. Büyük miktarlarda havayı keskin bir hassasiyetle hareket ettirebilen, eklenen yüzey alanı, önceki modele göre büyük bir performans yükseltmesi sağlar ve birden fazla geliştirme içerir.

Olağanüstü sertlik-kütle oranına sahip fiber kompozit koni, keskin bir hassasiyetle bir kuruşta başlayıp dururken büyük SPL'ler üretir.
Tescilli enjeksiyon kalıplı aşırı gezici çevre, en yüksek sürüş seviyelerinde bile bozulma olmadan noktasal kontrol ve doğruluk için kusursuz pistonik hareket sağlar.
Genişletilmiş alüminyum kutuplu çift ferrit mıknatıslı motor düzeneği, ince ve üst düzey bas heyecanları için zahmetsiz isteğe bağlı itici güç üretir.
Toz kaplamalı FEA optimize edilmiş sürücü sepeti, maksimum sertlik, gerilme mukavemeti ve termal enerji aktarımı sağlar.
Çift katmanlı ses bobini tasarımı, bozulmayı ve güç sıkıştırmasını en aza indirirken, tam gezintide doğrusallığı ve doğruluğu artırır.


Sledge STA-325D Amplifikatör – Gelişmiş kontrol ile zahmetsiz güç.
 

 325 watt RMS, 820+ watt tepe gücünde muhafazakar bir şekilde derecelendirilen Sledge STA-325D amplifikatör, zahmetsiz güç ve hassas kontrol ile 12 inçlik sürücünün tüm potansiyelini en üst düzeye çıkarır. Yenilikçi tasarım, D Sınıfı bir amplifikatörün verimliliğini, herhangi bir odada, tüm sürücü seviyelerinde olağanüstü gerçek dünya subwoofer performansı için tamamen ayrı MOSFET'ler aracılığıyla muazzam miktarda akımı hareket ettirme yeteneği ile birleştirir ve herhangi bir ev sinema sistemi veya stereo ile kolay entegrasyon sağlar hoparlör sistemi.

Tamamen Ayrık MOSFET'lerden Yüksek Akım Çıkışı, D Sınıfı amplifikasyonun verimliliğiyle birleştiğinde, Sledge STA-325D amplifikatörün cerrahi hassasiyetle muazzam çıkış sağlayan büyük miktarlarda akım üretmesini sağlar.
Gelişmiş 50 Mhz Yüksek Çözünürlüklü Analog Cihazlar Ses DSP, bir subwoofer'da şimdiye kadar kullanılan en gelişmiş dijital işlemcidir ve gelişmiş oda içi ayar, güçlü DSP kontrolleri, özel ön ayarlar ve daha fazlasıyla bozulmamış ses kalitesini korur.
Bağlantılı PB-1000 Pro kabini için optimize edilmiş frekans tepkisi eğrileri, subwoofer'ın bir odanın kontrolünü ele geçirmesine ve doğru, kalp atışlarını hızlandıran bas ile tamamen basınçlandırmasına olanak tanır.


PB-1000 Pro Akıllı Telefon Uygulaması

 

 

 

Subwoofer DSP ve kontrolünü yönetmenin şimdiye kadarki en kolay yolu.
Müzik, film, oyun ve daha fazlası için optimize edilmiş tek dokunuşla ayarlama için ses seviyesini kontrol etmenin, birden fazla DSP işlevine erişmenin ve özel ön ayarları programlamanın şimdiye kadarki en uygun yolu. Çapraz frekansları ayarlayın, üç bantlı parametrik EQ, polarite, oda kazancı ve daha fazlasını en sevdiğiniz koltuktan çevirin.

Subwoofer görüş alanı dışındayken bile rahat kontrol için Bluetooth ile bağlanır.
Filmler, müzik ve daha fazlası için dinleme tercihlerine göre optimize edilmiş ayarlarla tek dokunuşla ayarlama için kaydedilmiş özel ön ayarlar. Hepsine tek dokunuşla erişilebilir.
"Port Dizayn" ve "Kapalı kutu dizayn" için özelleştirilmiş frekans yanıt eğrilerine sahip değişken bağlantı noktası ayarlama modları, maksimum çıkış veya derin bas uzantısı ve geçici hız için ayarlamaya izin verir.
3 bantlı parametrik EQ denetleyici, kullanıcıların tepe noktaları, sıfırları ve diğer oda sorunlarını ortadan kaldırarak performansı özelleştirebilmeleri için artırma veya kesme, Q faktörü ve frekans için tek Hz düzeyine kadar hassas ayarlara izin verir.

 

Arka Panel Akıllı Kontrol Arayüzü (ICI)

 

 

Arka paneldeki SVS Akıllı Kontrol Arayüzü (ICI), subwoofer'ın en kritik işlevleri için kontrol seçenekleri ve bağlantılar sağlar.

 

Arka Panel SVS Akıllı Kontrol Arayüzü
Sistem ve odaya en iyi uyan genel çıkış seviyesinin ince ayarını yapmak için Seviye Kontrolü
Pürüzsüz sonik geçişler ve ana hoparlörlerle kusursuz uyum sağlamak için düşük geçişli filtre kontrolü
Subwoofer'ın çıkış zamanlamasını ana hoparlörler veya ek subwoofer'larla hizalamak için faz kontrolü
USB bağlantı noktası ayrıca, kaynak bileşenden subwoofer'a giden bir kablo ihtiyacını ortadan kaldıran isteğe bağlı SVS SoundPath Kablosuz Ses Adaptörü için güç sağlar.
Çoğu AV alıcısı ve preamplifikatör ile kullanım için RCA Audio Interconnect Girişi
Eski alıcılarla kullanım için Hoparlör Seviyesi Stereo Girişleri


Akustik Olarak Hareketsiz ve Sert Destekli Portlu Kabin Tasarımı.


Klasik olarak yakışıklı, akustik olarak optimize edilmiş portlu kabin, rezonanssız bir ortam için ekstra kalın MDF ön bölmeye ve sert iç desteklere sahiptir. Ödün vermeyen subwoofer performansı için boş bir tuval görevi görür.

Çift bağlantı noktası tasarımı, bozulma olmadan maksimum hava akışı sağlayarak tüm sürücü seviyelerinde bas çıkışının miktarını ve kalitesini artırır
Akustik yalıtım, en derin düşük frekanslar referans ses seviyesinde çalındığında bile kabindeki tüm renklenmeleri ortadan kaldırır
Uzun ömür sağlarken hasarı önlemek için kumaş örgü kapaklı koruyucu sürücülü koruyucu rezonanssız ekstra kalın ABS ızgara çerçevesi
En yüksek sürücü seviyelerinde rezonanssız performans için güçlendirilmiş dahili destek
Özel izo-elastomer vidalı ayaklar, gürültü artefaktlarını azaltır ve kararlılığı artırır

 

Özellikler:

 

Frekans Tepkisi / Akustik Veriler:

 

17-260 Hz +/- 3 dB (standart mod)

19-260 Hz +/- 3 dB (kapalı mod)

Küçük ve orta büyüklükteki odalarda 2-3 Hz daha derin uzantı bekleyin.

Yansıtıcı yapılardan (yankısız) 2 metrelik yer düzlemi.

Mevcut oda kazancından maksimum fayda sağlamak için özel olarak optimize edilmiş yuvarlanma eğimi.

Subwoofer Özellikleri:

Koruyucu rezonanssız ekstra kalın ABS kumaş örgü ızgara

İzo-elastomer ayaklar dahildir

Ekstra ağır hizmet tipi, yüksek akımlı güç kablosu 6'

Hızlı başlangıç ​​Kılavuzu

Port Fişleri (istek üzerine ücretsiz)

Dengesiz stereo giriş/çıkış

Hoparlör Seviyesi Stereo Girişi

Uygulama üzerinden Otomatik/Açma ve Tetikleme seçenekleri, 3-12V AC/DC tetikleme

RoHS uyumlu, kurşunsuz yapı, dünya çapında güvenlik sertifikaları

Yeşil 0,5 watt düşük bekleme güç tüketimi

Çift 2,5 inçlik bağlantı noktaları

Boyutlar (ızgara ile ): 47.9 X 38 G X  50.9 D cm 

Boyutlar (ızgarasız): 47.9 Y X 38 G X 148.8 D cm

Sevk Boyutları: (59.4Y X (50.6 G X 61.9 D cm

Ağırlık  (kutusuz): 19.3 Kğ Izgara ile 

Sevk Ağırlığı :  23.4 Kğ

 

Sürücü Özellikleri:

Yüksek hassasiyetle ayarlanmış radyal motor konfigürasyonuna sahip tamamen yeni tescilli 12 inç uzun mesafeli sürücü.

9,26 lb (4,2 kg) pound Woofer ile 6,91 lb (3,14 kg) pound motor

13,1 mm Xmax, 26,8 mm Xmech hassas hizalanmış gezinti

Yüksek akımlı 6 katmanlı yüksek saflıkta bakır tel sargılı 1,5” çaplı Ses Bobini

Birinci sınıf yüksek saflıkta bakır ses bobini sargı tasarımı, maksimum ısı dağılımı, doğrusallık ve yüksek gezinim için ayarlanmış manyetiklerle bozulmayı ve güç sıkıştırmasını en aza indirir

İki parçalı yüksek dereceli büyük boy Y35 Ferrit mıknatıslı motor

Yüksek Sıcaklık 3003-H18 alüminyum şekillendirici/sallanan

6” kompozit pamuk-poli ekstrem gezinimli lineer örümcek

Çift 24 telli bakır alaşımlı yüksek sıcaklık kabloları

Tescilli enjeksiyonla kalıplanmış conta ve NBR aşırı gezinti surround

Gelişmiş hassasiyet ve geçici yanıt için hafif işlenmiş Fiber Kompozit koni

Optimum manyetikler için düşük karbonlu 1010 çelikten üst plaka tertibatı

Maksimum soğutma ve elektromanyetik için entegre kutup parçası uzantısına sahip büyük boy düşük karbonlu 1008 çelik T boyunduruğu

Maksimum sağlamlık, gerilme mukavemeti ve enerji aktarımı için FEA optimize edilmiş analize sahip 12” birinci sınıf toz boyalı sepet

Kesintisiz geçici hız ile tam gezi ve endüstrinin en iyisi SPL'yi sürmek için büyük boyutlu motor sistemi

Motor ve dar toleranslı süspansiyon parçaları için hassas işleme, tüm hareket aralığında kusursuz doğrusallık sağlar

SVS Sledge-325D Amplifikatör Özellikleri:

325 watt RMS, 820+ watt tepe güç çıkışı D Sınıfı tasarım

50Mhz Analog Cihazlar Audio DSP, yüksek çözünürlüklü çift hassasiyetli 56bit filtreleme

4V hat seviyesi girişine kadar tüketici ve profesyonel ses için uyumlu geniş giriş voltajı bant genişliği.

17A 650V MOSFET'li yüksek verimli LLC rezonant SMPS, rezonans anahtarlama, daha düşük EMI ve en yüksek verimlilikle sonuçlanır.

Devasa 34A 120V MOSFET'ler ile serin çalışan D Sınıfı amplifikatör anahtarlama topolojisi

iOS ve Android için SVS BLE kontrol uygulaması, 3 eksiksiz ad verilebilir ve özelleştirilebilir Kullanıcı ön ayarı içerir, IOS'u destekler (iphone5 veya daha yenisi veya Android (4.42 veya daha yenisi), ön ayar başına 3 PEQ, ayarlanabilir düşük geçiş, faz, polarite, oda kazancı telafisi, ve hoparlörlerle en iyi hizalamayı kontrol edin.

1000 Pro'ya özel müşteri EQ ve DSP sınırlayıcı ayarları

Giriş empedansı 16kohm (dengesizlik RCA)

Giriş empedansı 20kohm (hoparlör seviyesi)

Parlak mavi 11 LED çubuk ekranı ve kolay buton kontrolleri ile amplifikatörde yeni Akıllı Özellik kontrolü (IFC) kullanıcı arayüzü.

SVS Uygulama Özellikleri:

Bluetooth kontrollü subwoofer DSP akıllı telefon uygulaması, iOS, Android ve Amazon işletim sistemleri ile çalışır.

Geçiş frekanslarını, parametrik EQ'yu, polariteyi, oda kazancını ve diğer tüm bas yönetimi işlevlerini ayarlamanın en kolay ve en uygun yolu.

Üç kullanışlı özel ön ayar, en sevdiğiniz koltuktan herhangi bir oda veya sistemde mükemmel ayarlama yapmanızı sağlar.

Eşsiz çift yönlü geri bildirim, ayarlamaları hem uygulamada hem de subwoofer arayüzünde gerçek zamanlı olarak gösterir.

Takip etmesi kolay öğretici, tüm işlevler için net rehberlik sağlar.

Aksesuarlar:

Koruyucu rezonanssız ekstra kalın ABS kumaş örgü ızgara

İzo-elastomer ayaklar dahildir

Ekstra ağır hizmet tipi, yüksek akımlı 6 fitlik güç kablosu

Hızlı başlangıç ​​Kılavuzu

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Sizlere en iyi alışveriş deneyimini sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için Kvkk sözleşmesini inceleyebilirsiniz.