SVS SOUND PB 1000 PRO BLACK ASH
SVS SOUND PB 1000 PRO BLACK ASH
SVS SOUND PB 1000 PRO BLACK ASH
SVS SOUND PB 1000 PRO BLACK ASH
SVS SOUND PB 1000 PRO BLACK ASH
SVS SOUND PB 1000 PRO BLACK ASH
SVS SOUND PB 1000 PRO BLACK ASH
SVS SOUND PB 1000 PRO BLACK ASH
SVS SOUND PB 1000 PRO BLACK ASH
SVS SOUND PB 1000 PRO BLACK ASH
SVS SOUND PB 1000 PRO BLACK ASH
SVS SOUND PB 1000 PRO BLACK ASH

SVS SOUND PB 1000 PRO BLACK ASH

Marka : Svs Sound
İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : €1.060,00(KDV Dahil)
İndirimli : €954,00(KDV Dahil)
TL Fiyat : ₺18.547,95(KDV Dahil)
Adet :

 

 

 

 

PB-1000 PRO Yeni Subwoofer

 

 

 

 

Referans Subwoofer Performansı Tüm Zamanların En Düşük Seviyesinde


Orijinal SVS PB-1000, subwoofer dünyasını fiyatında ve ötesinde benzersiz bir performansla sarstı. Şimdi, PB-1000 Pro, daha büyük düşük frekans çıkışı, daha derin bas uzantısı 17 Hz'ye kadar, performansı artıran çift bağlantı noktalı kabin tasarımı ve kullanıcı deneyiminde büyük bir yükseltme ile çıtayı daha da yükseltiyor.

Orijinal 10 inçlik sürücünün tamamen yeniden tasarımı olan PB-1000 Pro, aşırı gezinme ve muazzam, bozulmamış çıktı için çift yüksek dereceli ferrit mıknatıslara ve FEA ile optimize edilmiş dahili motor mimarisine sahip tamamen yeni 12 inçlik yüksek gezici bir sürücüye sahiptir. . Koni, surround, ses bobini ve motor düzeneğindeki yeniliklerle, sarsılmaz 12 inç sürücü, fiyatının yakınında herhangi bir yerde portlu bir subwoofer'dan daha önce hiç duyulmamış, odayı titreten bası serbest bırakır.

Amiral gemisi SVS 16-Ultra Serisi ile aynı amplifikatör teknolojisini kullanan PB-1000 Pro, tamamen ayrı MOSFET çıkışlı 325 watt RMS, 820+ watt tepe gücü Sledge STA-325D amplifikatöre sahiptir. Doğruluk ve kontrol sağlarken muazzam gücü kullanmak, PB-1000 Pro için hassas bir şekilde ayarlanmış frekans tepki eğrilerine sahip 50 MHz Analog Devices Audio DSP'dir.

PB-1000 Pro ayrıca müzik, film, oyun ve daha fazlası için optimize edilmiş tek dokunuşla ayar profilleri için ses seviyesini kontrol etmenin, birden fazla DSP işlevine erişmenin ve özel ön ayarları programlamanın en uygun yolu olan SVS subwoofer akıllı telefon uygulamasına sahiptir. Çapraz frekansları, üç bantlı parametrik EQ'yu, polariteyi, oda kazancını ve daha fazlasını en sevdiğiniz koltuktan ayarlayın.

PB-1000 Pro'daki yenilik, orijinal 1000 Serisi modele kıyasla çok daha düşük bozulma ile daha fazla çıktı sağlayan çift bağlantı noktalı bir yapılandırmadır.

1000 Pro Serisi Teknoloji


Ödün Vermeyen Performans için İlham Veren Subwoofer Mühendisliği.
Yeni SVS 1000 Pro Serisi, 16-Ultra Serisi, 4000 Serisi, 3000 Serisi ve 2000 Pro Serisinden teknolojik gelişmeler içeriyor. Bu teknoloji, subwoofer performans değeri için yeni bir standart belirlemek için özel 1000 Pro Serisi yenilikleri ile birleşiyor. Artık her zamankinden daha fazla insan, kusursuz doğruluk ve kontrolle, insan işitme eşiğinin altında odayı titreten basların keyfini çıkarabilir.

PB-1000 Pro, kusursuz ton doğruluğu ve hassas kontrol ile yalnızca basların hissedildiği, insan işitme eşiğinin çok altında muazzam çıktı ile mükemmelliğinde tek başına duruyor. Gerçekten çığır açan bir fiyata en derin, en zahmetsiz ve rafine bas olan PB-1000 Pro, performans odaklı inovasyonla her düzeyde beklentilere meydan okuyor

 

 

12 inç SVS High-Excursion Driver – İncelik ve zarafetle odayı sarsan bas.

 

 

 

Önceki 10 inçlik 1000 Serisi sürücü tasarımından önemli ölçüde yükseltilmiş olan PB-1000 Pro, çift ferrit motor düzeneğine sahip yeniden tasarlanmış 12 inçlik yüksek gezinimli bir sürücüye sahiptir. Büyük miktarlarda havayı keskin bir hassasiyetle hareket ettirebilen, eklenen yüzey alanı, önceki modele göre büyük bir performans yükseltmesi sağlar ve birden fazla geliştirme içerir.

Olağanüstü sertlik-kütle oranına sahip fiber kompozit koni, keskin bir hassasiyetle bir kuruşta başlayıp dururken büyük SPL'ler üretir.
Tescilli enjeksiyon kalıplı aşırı gezici çevre, en yüksek sürüş seviyelerinde bile bozulma olmadan noktasal kontrol ve doğruluk için kusursuz pistonik hareket sağlar.
Genişletilmiş alüminyum kutuplu çift ferrit mıknatıslı motor düzeneği, ince ve üst düzey bas heyecanları için zahmetsiz isteğe bağlı itici güç üretir.
Toz kaplamalı FEA optimize edilmiş sürücü sepeti, maksimum sertlik, gerilme mukavemeti ve termal enerji aktarımı sağlar.
Çift katmanlı ses bobini tasarımı, bozulmayı ve güç sıkıştırmasını en aza indirirken, tam gezintide doğrusallığı ve doğruluğu artırır.


Sledge STA-325D Amplifikatör – Gelişmiş kontrol ile zahmetsiz güç.

325 watt RMS, 820+ watt tepe gücünde muhafazakar bir şekilde derecelendirilen Sledge STA-325D amplifikatör, zahmetsiz güç ve hassas kontrol ile 12 inçlik sürücünün tüm potansiyelini en üst düzeye çıkarır. Yenilikçi tasarım, D Sınıfı bir amplifikatörün verimliliğini, herhangi bir odada, tüm sürücü seviyelerinde olağanüstü gerçek dünya subwoofer performansı için tamamen ayrı MOSFET'ler aracılığıyla muazzam miktarda akımı hareket ettirme yeteneği ile birleştirir ve herhangi bir ev sinema sistemi veya stereo ile kolay entegrasyon sağlar hoparlör sistemi.

Tamamen Ayrık MOSFET'lerden Yüksek Akım Çıkışı, D Sınıfı amplifikasyonun verimliliğiyle birleştiğinde, Sledge STA-325D amplifikatörün cerrahi hassasiyetle muazzam çıkış sağlayan büyük miktarlarda akım üretmesini sağlar.
Gelişmiş 50 Mhz Yüksek Çözünürlüklü Analog Cihazlar Ses DSP, bir subwoofer'da şimdiye kadar kullanılan en gelişmiş dijital işlemcidir ve gelişmiş oda içi ayar, güçlü DSP kontrolleri, özel ön ayarlar ve daha fazlasıyla bozulmamış ses kalitesini korur.
Bağlantılı PB-1000 Pro kabini için optimize edilmiş frekans tepkisi eğrileri, subwoofer'ın bir odanın kontrolünü ele geçirmesine ve doğru, kalp atışlarını hızlandıran bas ile tamamen basınçlandırmasına olanak tanır.


PB-1000 Pro Akıllı Telefon Uygulaması

 

 

 

 Subwoofer DSP ve kontrolünü yönetmenin şimdiye kadarki en kolay yolu.
Müzik, film, oyun ve daha fazlası için optimize edilmiş tek dokunuşla ayarlama için ses seviyesini kontrol etmenin, birden fazla DSP işlevine erişmenin ve özel ön ayarları programlamanın şimdiye kadarki en uygun yolu. Çapraz frekansları ayarlayın, üç bantlı parametrik EQ, polarite, oda kazancı ve daha fazlasını en sevdiğiniz koltuktan çevirin.

Subwoofer görüş alanı dışındayken bile rahat kontrol için Bluetooth ile bağlanır.
Filmler, müzik ve daha fazlası için dinleme tercihlerine göre optimize edilmiş ayarlarla tek dokunuşla ayarlama için kaydedilmiş özel ön ayarlar. Hepsine tek dokunuşla erişilebilir.
"Port Dizayn" ve "Kapalı kutu dizayn" için özelleştirilmiş frekans yanıt eğrilerine sahip değişken bağlantı noktası ayarlama modları, maksimum çıkış veya derin bas uzantısı ve geçici hız için ayarlamaya izin verir.
3 bantlı parametrik EQ denetleyici, kullanıcıların tepe noktaları, sıfırları ve diğer oda sorunlarını ortadan kaldırarak performansı özelleştirebilmeleri için artırma veya kesme, Q faktörü ve frekans için tek Hz düzeyine kadar hassas ayarlara izin verir.

 

Arka Panel Akıllı Kontrol Arayüzü (ICI)

 

 

Arka paneldeki SVS Akıllı Kontrol Arayüzü (ICI), subwoofer'ın en kritik işlevleri için kontrol seçenekleri ve bağlantılar sağlar.

 

Arka Panel SVS Akıllı Kontrol Arayüzü
Sistem ve odaya en iyi uyan genel çıkış seviyesinin ince ayarını yapmak için Seviye Kontrolü
Pürüzsüz sonik geçişler ve ana hoparlörlerle kusursuz uyum sağlamak için düşük geçişli filtre kontrolü
Subwoofer'ın çıkış zamanlamasını ana hoparlörler veya ek subwoofer'larla hizalamak için faz kontrolü
USB bağlantı noktası ayrıca, kaynak bileşenden subwoofer'a giden bir kablo ihtiyacını ortadan kaldıran isteğe bağlı SVS SoundPath Kablosuz Ses Adaptörü için güç sağlar.
Çoğu AV alıcısı ve preamplifikatör ile kullanım için RCA Audio Interconnect Girişi
Eski alıcılarla kullanım için Hoparlör Seviyesi Stereo Girişleri


Akustik Olarak Hareketsiz ve Sert Destekli Portlu Kabin Tasarımı.


Klasik olarak yakışıklı, akustik olarak optimize edilmiş portlu kabin, rezonanssız bir ortam için ekstra kalın MDF ön bölmeye ve sert iç desteklere sahiptir. Ödün vermeyen subwoofer performansı için boş bir tuval görevi görür.

Çift bağlantı noktası tasarımı, bozulma olmadan maksimum hava akışı sağlayarak tüm sürücü seviyelerinde bas çıkışının miktarını ve kalitesini artırır
Akustik yalıtım, en derin düşük frekanslar referans ses seviyesinde çalındığında bile kabindeki tüm renklenmeleri ortadan kaldırır
Uzun ömür sağlarken hasarı önlemek için kumaş örgü kapaklı koruyucu sürücülü koruyucu rezonanssız ekstra kalın ABS ızgara çerçevesi
En yüksek sürücü seviyelerinde rezonanssız performans için güçlendirilmiş dahili destek
Özel izo-elastomer vidalı ayaklar, gürültü artefaktlarını azaltır ve kararlılığı artırır

 

Özellikler:

 

Frequency Response / Acoustic Data:

17-260 Hz +/- 3 dB (standard mode)

19-260 Hz +/- 3 dB (sealed mode)

Expect 2-3 Hz deeper extension in small to mid-size rooms.

2-meter ground plane away from reflective structures (quasi-anechoic).

Roll-off slope specifically optimized to take maximum advantage of available room gain.

Subwoofer Specs:

Protective non-resonant extra-thick ABS fabric mesh grille

Iso-elastomer feet included

Extra heavy-duty, high current power cord 6'

Quick Start Guide

Port Plugs (free upon request)

Unbalanced stereo input/output

Speaker Level Stereo Input

Auto/On and Trigger options through app, 3-12V AC/DC trigger

RoHS compliant, lead-free construction, world-wide safety certifications

Green 0.5-watt low standby power consumption

Dual 2.5-inch ports

Dimensions (w/ grille): 18.9” (479mm) H X 15” (380mm) W X 20” (509mm) D

Dimensions (without grille): 18.9” (479mm) H X 15” (380mm) W X 19.2” (488mm) D

Shipped Dimensions: 23.4” (594mm) H 19.9” (506mm) W X 24.4” (619mm) D

Weight (unboxed): 42.5lbs (19.3kg) with Grille

Shipped Weight: 51.6lbs (23.4kg)

Driver Specs:

All-new proprietary 12-inch long-throw driver with high-precision tuned overhung motor configuration.

9.26lb (4.2kg) pound Woofer with 6.91lb (3.14kg) pounds motor

13.1mm Xmax, 26.8mm Xmech precision aligned excursion

1.5” diameter Voice Coil with high current 6-layer high-purity copper wire windings

Premium high-purity copper voice coil winding design minimizes distortion and power compression with maximum heat dissipation, linearity, and tuned magnetics for high excursion

Two-piece high grade oversized Y35 Ferrite magnet motor

High Temperature 3003-H18 aluminum former/bobbing

6” composite cotton-poly extreme excursion linear spider

Dual 24-strand copper-alloy high-temperature leads

Proprietary injection molded gasket and NBR extreme-excursion surround

Lightweight treated Fiber Composite cone for enhanced sensitivity and transient response

Top plate assembly with low carbon 1010 steel for optimal magnetics

Oversized low carbon 1008 steel T-yoke with integrated pole piece extension for maximum cooling and electromagnetics

12” premium powder coated basket with FEA optimized analysis for maximum rigidity, tensile strength, and energy transference

Oversized motor system for driving full excursion and industry best SPL, with pinpoint transient speed

Precision machining for motor and narrow tolerance suspension parts ensure flawless linearity at full range of excursion

SVS Sledge-325D Amplifier Specs:

325 watts RMS, 820+ watts peak power output Class D design

50Mhz Analog Devices Audio DSP, high resolution double precision 56bit filtering

Wide input voltage bandwidth compliant for consumer and pro audio up to 4V line level input.

High efficiency LLC resonant SMPS with 17A 650V MOSFET, resonant switching results in lower EMI and highest efficiency.

Cool-running Class D amplifier switching topology with massive 34A 120V MOSFET’s

SVS BLE control app for iOS and Android contains 3 complete name-able and customizable User presets, supports IOS (iphone5 or newer or Android (4.42 or newer), 3 PEQ's per preset, adjustable low pass, phase, polarity, room gain compensation, and control for best alignment with speakers.

Customer EQ and DSP limiter settings specifically for the 1000 Pro

Input impedance 16kohm (unbalance RCA)

Input impedance 20kohm (speaker level)

New Intelligent Feature control (IFC) user interface on the amplifier with bright blue 11 LED bar display and easy push-button controls.

SVS App Specs:

Bluetooth controlled subwoofer DSP smartphone app works with iOS, Android and Amazon operating systems.

Easiest and most convenient way to adjust crossover frequencies, parametric EQ, polarity, room gain and all other bass management functions.

Three convenient custom presets allow for perfect tuning in any room or system, from your favorite seat.

Unique bidirectional feedback shows adjustments in real time on both app and subwoofer interface.

Easy-to-follow tutorial provides clear guidance for all functions.

Accessories:

Protective non-resonant extra-thick ABS fabric mesh grille

Iso-elastomer feet included

Extra heavy-duty, high current 6-foot power cord

Quick Start Guide

 

Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı

Sizlere en iyi alışveriş deneyimini sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için Kvkk sözleşmesini inceleyebilirsiniz.