SVS SOUND PB 3000 BLACK ASH
SVS SOUND PB 3000 BLACK ASH
SVS SOUND PB 3000 BLACK ASH
SVS SOUND PB 3000 BLACK ASH
SVS SOUND PB 3000 BLACK ASH

SVS SOUND PB 3000 BLACK ASH

Marka : Svs Sound
Fiyat : ₺81.497,25(KDV Dahil)
Adet :

 

 

 PB 3000 Subwoofer

 

 

Yer sarsıcı çıkış, yeraltı düşük frekans uzantısı, geçişlerde net hız ve nokta kontrolü ile PB-3000, çığır açan bir fiyata referans subwoofer performansı sunar. Tamamen yeni, ilk 13 inçlik yüksek gezinimli SVS sürücüsü ve 800 watt RMS, 2500+ watt tepe güç Kızak amplifikatörü, incelikten ödün vermeden insan işitme eşiğinin altında basları kırmak için tamamen ayrı MOSFET çıkışlı kızak amplifikatörü. PB-3000, bağlantı noktası türbülansı potansiyelini ortadan kaldırırken hava akışını, sürücü hareketini ve amplifikatör gücünü en üst düzeye çıkarmak için çift bağlantı noktasıyla optimize edilmiş ilk SVS subwoofer'dır. Nefes kesen güçlü ve rafine bas, yeni alçak tonlara ulaşıyor.

Referans Subwoofer Performansı Yeni En Düşük Seviyelere Ulaşıyor.

Kesinlik ve kontrolden ödün vermeden 16 Hz'ye kadar ezici çıkış ve aşırı düşük frekans genişletmesi sunan PB-3000, her fiyata bas performansı için standart bir taşıyıcıdır. Tamamen yeni 13 inçlik yüksek gezinimli SVS sürücüsü, sofistike 800 watt RMS, 2500+ watt tepe Kızak STA-800D2 DSP amplifikatörü ve ilk çift bağlantı noktalı SVS kabin tasarımı, en derin oktavlarda en ufak bir bozulma olmadan zahmetsiz çıkış sağlar. PB-3000, sızdırmaz veya standart modda mümkün olan en doğru oda içi frekans yanıtını elde etmek için her biri ayrı yanıt eğrilerine sahip iki bağlantı noktası ayarlama moduna sahiptir. PB-3000, yalnızca hissedilebildiği, insan işitme eşiğinin çok altına uzanan muazzam çıkış ile her filmin, bas hattının ve düşük frekans efektinin tam etkisini hiçbir zaman ödün vermeden serbest bırakır.

Oda Sallama Gücü. Yeraltı Uzantısı. Ödün Vermeyen Ses Kalitesi.

SVS 16-Ultra Serisi ve 4000 Serisinden teknolojiye sahip, dünya çapında en iyi subwoofer'lar olarak neredeyse her endüstri ve medya ödülünü kazanan PB-3000, kesin doğruluk ve kontrol ile nefes kesici çıkış ve aşırı düşük frekans uzantısını serbest bırakır. En yeni portlu kabin SVS modeli, subwoofer performansı için yeni bir standart belirlemek için şimdiye kadar geliştirilmiş en sofistike SVS subwoofer teknolojisini çığır açan yeniliklerle birleştirir.

 

 

 

 

Tamamen Yeni İlk 13 inçlik Yüksek Salınımlı SVS Sürücüsü – Kadife Eldiven İçinde Demir Yumruk.

 

Tamamen yeni 13 inçlik yüksek gezinimli SVS sürücüsü, cezalandırıcı seviyelerde düşük frekanslı çıktı sağlarken, bir kuruşta hassas bir şekilde durup başlatarak geçici olaylarda net hızı korur. Olağanüstü sertlik-kütle oranına sahip alüminyum havalandırmalı bir koni ve tescilli bir enjeksiyon kalıplı aşırı gezici çevre, nokta kontrolü ve doğruluk için kusursuz pistonik hareket sağlar.

Motor tertibatı içindeki düz kenarlı bölünmüş rüzgar ses bobini, kütleyi azaltırken ve genel sürücü verimliliğini artırırken, yüksek gezinmede zahmetsiz, isteğe bağlı güç sağlar. Sonuç, müzik, film veya diğer içeriklerin en çok talep ettiği anda şaşırtıcı derecede hassas tepki veren, odayı sarsan çıktıdır.

Yaklaşık 25 libre ağırlığındaki çift ferrit mıknatıslı motor tertibatı, 13 inçlik bir sürücüden mümkün olan en derin, en doğru ve yetkili bas için hassas kontrol ile aşırı sürücü gezintisi üretmek için büyük miktarda akım üretir.

Kompozit fiber toz kapağına sahip hafif ve sert alüminyum havalandırmalı koni, kesin olarak doğru frekans tepkisi ile büyük çıktı üretir.

Uzun atışlı parabolik surround ve tescilli enjeksiyonla kalıplanmış conta, uzun ömür sağlar ve odaya enerji veren bas için aşırı gezintiye izin verir.

 

STA-800D2 Amplifikatör – Hassas Kontrollü Büyük Güç.

 

Muhafazakar bir şekilde 800 watt RMS, 2.500+ watt tepe gücü olarak derecelendirilen Sledge STA-800D2 amplifikatör, zahmetsiz güç ve mutlak kontrol ile 13 inçlik sürücünün tüm potansiyelini en üst düzeye çıkarır. Yenilikçi tasarım, D Sınıfı bir amplifikatörün verimliliğini, tüm sürücü seviyelerinde olağanüstü gerçek dünya subwoofer performansı için tamamen ayrı MOSFET'ler aracılığıyla muazzam miktarda akımı hareket ettirme yeteneği ile birleştirir.

 

D Sınıfı Amplifikatörün Verimliliği ile Tamamen Ayrık MOSFET'lerin Yüksek Akım Çıkışı, Sledge STA-800D2 amplifikatörün cerrahi hassasiyetle muazzam çıkış sağlayan tamamen ayrı MOSFET'ler aracılığıyla büyük miktarda akımı hareket ettirmesine olanak tanır.

Gelişmiş 50 Mhz Yüksek Çözünürlüklü Analog Cihazlar Ses DSP, bir subwoofer'da şimdiye kadar kullanılan en gelişmiş dijital işlemcidir ve gelişmiş oda içi ayarlama, optimize edilmiş frekans tepkisi eğrileri, güçlü DSP kontrolleri ve daha fazlası aracılığıyla kesin doğruluk ve bozulmamış ses kalitesini korur.

 

İlk SVS Çift Bağlantı Noktalı Kabin Tasarımı – Bozulma Olmadan Maksimum Hava Akışı.

 

PB-3000, hava akışını, sürücü hareketini ve amplifikatör gücünü en üst düzeye çıkarırken, bağlantı noktası türbülansı potansiyelini ortadan kaldırmak için çift bağlantı noktalı kabin tasarımıyla optimize edilen ilk SVS subwoofer'dır. PB-3000 ile talep üzerine köpük bağlantı noktası tapaları mevcuttur ve değişken bağlantı noktası ayarına izin verir. İki bağlantı noktası ayarlama modu (standart ve kapalı) için her yanıt eğrisi, dengeli ve doğru düşük frekans yanıtı elde etmek için ilgili moda tam olarak yapılandırılmıştır.

 

PB-3000 Akıllı Telefon Uygulaması – Subwoofer'ı Yönetmenin Şimdiye Kadarki En Kolay Yolu DSP ve Kontrol.

 

3000 Serisi subwoofer uygulaması, müzik, film, oyun ve daha fazlası için optimize edilmiş tek dokunuşla ayar için ses seviyesini kontrol etmenin, birden fazla DSP işlevine erişmenin ve özel ön ayarları programlamanın şimdiye kadarki en uygun yoludur. En sevdiğiniz koltuktan geçiş frekanslarını, üç bantlı parametrik EQ'yu, polariteyi, oda kazancını ve daha fazlasını ayarlayın.

 

SVS subwoofer uygulaması ayrıca gelişmiş özelleştirmeye izin verir, böylece önceden ayarlanmış kolay geçiş için subwoofer'ınızı adlandırabilir, subwoofer bekleme modunu seçebilir ve subwoofer'ı fabrika ayarlarına sıfırlayabilirsiniz. Bluetooth bağlantısı, subwoofer görüş alanı dışındayken bile tam kontrol sağlar ve çift yönlü geri bildirim, hem uygulama hem de arka panel subwoofer arayüzünde gerçek zamanlı olarak ayarlamaları gösterir.

 

Filmler, müzik ve daha fazlası için 3 özel ön ayar kaydedilebilir, böylece dinleme tercihleriniz için optimize edilmiş tek dokunuşla ayar yapabilirsiniz.

 

2 yönlü geri bildirim, güncellemeleri hem uygulama hem de arka panel subwoofer arayüzünde gerçek zamanlı olarak gösterir.

 

Subwoofer görüş alanı dışındayken bile rahat kontrol için Bluetooth ile bağlanır.

 

3 bantlı parametrik EQ denetleyicisi, frekans eğimi ve Q faktörü için dört farklı eğimle tek Hz seviyesine kadar hassas ayarlara izin verir, böylece kullanıcılar tepe noktaları, sıfırlar ve diğer oda sorunlarını ortadan kaldırarak performansı iyileştirebilir.

 

"Standart" ve "Kapalı kutu" için özelleştirilmiş frekans yanıt eğrilerine sahip Değişken Bağlantı Noktası Ayarlama Modları, maksimum çıkış veya derin bas uzantısı ve birlikte verilen bağlantı noktası fişleri aracılığıyla geçici hız için ayarlamaya izin verir

 

Subwoofer Özellikleri:

16-260 Hz +/- 3 dB (standart mod)

18-260 Hz +/- 3 dB (kapalı mod)

Mevcut oda kazancından maksimum yararlanmak için özel olarak optimize edilmiş yuvarlanma eğimi

2 metrelik yer düzlemi, yansıtıcı yapılardan uzakta (yarı yankısız)

Premium Siyah Kül

Koruyucu olmayan rezonanslı çelik hasır ızgara

Önden ateşlemeli 13 inçlik yüksek gezinti SVS sürücüsü

Akıllı Kontrol Arayüzü (ICI) ile arkaya monte amplifikatör

Çift 3,5 inç bağlantı noktası

Vidalı lastik ayaklar

Sağlam Orta Yoğunluklu Sunta (MDF) kabin yapısı

Boyutlar (ızgara ile): 55.7 Y x 46.5 G x 66 D cm 

Boyutlar (ızgarasız): 55.7 Y x 46.5 G x 59.6 D cm

Sevk Edilen Boyutlar: 79.5 Y x  58.7  G x 67.4  D cm 

Ağırlık (kutusuz): 37.3 Kğ

Sevk  Ağırlığı: 44 Kğ

Sürücü Özellikleri:

Tamamen Yeni Tescilli 13” yüksek gezinimli SVS 3000 Serisi subwoofer sürücüsü

SVS'nin ilk düz kenarlı bölünmüş rüzgar ses bobini, kütleyi azaltırken ve genel sürücü verimliliğini artırırken, yüksek gezintide maksimum manyetikler sağlar. Maksimum termal iletkenlik için birinci sınıf 2” poliimid emdirilmiş fiberglas şekillendirici etrafında inşa edilmiştir.

İki büyük, özel toroidal ferrit mıknatıs, mümkün olan en derin ve en yetkili bas için en yüksek gezinim, SPL ve başlatma/başlatma gücünü sağlamak için benzersiz seviyelerde manyetik kuvvet üretir.

Tamamen yeni, Yüksek yoğunluklu FEA için optimize edilmiş dökme alüminyum sepet, bir subwoofer'dan elde edilebilecek benzersiz seviyelerde sertlik, çekme mukavemeti ve enerji aktarımı sağlar.

6,5” 2 katlı Nomex kompozit örümcek içinden örülmüş dört dengeli 24 telli gümüş kaplama Litz tel yüksek sıcaklık kablosu, amplifikatörden ses bobinine bozulmamış bir elektrik bağlantısı sağlar.

Tamamen yeni 13” 1050 Alüminyum havalandırmalı koni, hafif, sert ve nötr bir yayılan yüzey sağlar.

Hassas işlenmiş motor elemanları ve dar toleranslı süspansiyon parçaları, referans hacimlerde bile son derece sıkı ve hızlı çıktı için tam gezinmede eşsiz doğrusallık üretir.

Aşırı büyük boyutlu düşük karbonlu havalandırmalı 1008 çelik U-yoke ve üst plaka, maksimum performans ve verimlilik için üstün soğutma ve gelişmiş manyetikler sağlar.

6063 Alüminyum kısa devre manşonu boşluk indüksiyonunu ve distorsiyonu azaltır, termal iletkenliği arttırır ve manyetik doğrusallığı iyileştirir.

Nikel kaplı yüksek gerilim yaylı terminaller.

Tescilli enjeksiyonla kalıplanmış conta ve SBR aşırı gezici çevre, kesin doğruluk ve kontrol için ideal pistonik hareketi korur.

Amplifikatör Özellikleri:

2.500+ watt Peak Power ile muazzam derecede güçlü Sledge 800 watt'lık sürekli D Sınıfı tasarım.

Muazzam 25 Amp 600 Volt MOSFET'ler ile yüksek verimli, soğuk çalışan D Sınıfı anahtarlama topolojisi, daha düşük EMI ve en yüksek verimlilik sağlarken, SPL'ler üretmek için zahmetsiz güç ve referans dinleme seviyelerinin çok ötesinde bozulmamış netlik ile düşük frekans çıkışı sağlar.

Yüksek çözünürlüklü 50 Mhz Analog Cihazlar Çift hassasiyetli 56 bit filtrelemeli Ses DSP, mükemmel ses üretimi için mevcut en gelişmiş subwoofer işlemcisidir.

Hoparlörlerle mutlak en iyi hizalama ve herhangi bir odada optimize edilmiş performans için üç parametrik EQ ile kullanıcı tarafından ayarlanabilen düşük geçiş, faz, polarite ve oda kazanç telafisinden eşsiz zeka.

Üç kullanıcı ön ayarına sahip iOS ve Android cihazlar için çığır açan SVS Bluetooth DSP kontrol uygulaması, her oda ve sistem için özel ayar yapılmasına olanak tanır.

Tüketici ve profesyonel ses uygulamaları için ultra geniş giriş voltajına sahip RCA stereo giriş/çıkış

 

Parlak arkadan aydınlatmalı kontrollere sahip tamamen yeni arka panel Akıllı Kontrol Arayüzü (ICI) kullanıcı arayüzü.

Maksimum Kurulum Kolaylığı için Otomatik/Açık ve 3-30V AC/DC tetik.

Giriş empedansı 16kohm (dengesiz RCA).

Yeşil 0,5 watt düşük bekleme güç tüketimi.

RoHS uyumlu, kurşunsuz yapı, dünya çapında güvenlik sertifikaları.

SVS Uygulaması Özellikleri:

En güçlü ve esnek Bluetooth kontrollü subwoofer DSP uygulaması, hem iOS hem de Android işletim sistemleriyle çalışır.

Geçiş frekanslarını, parametrik EQ'yu, polariteyi, oda kazancını ve diğer tüm bas yönetimi işlevlerini ayarlamanın en kolay ve en uygun yolu.

Üç kullanışlı özel ön ayar, en sevdiğiniz koltuktan herhangi bir oda veya sistemde mükemmel ayar yapmanızı sağlar.

Standart ve kapalı modlarla değişken port ayarını kontrol etmek için tek kademe ayarı.

Eşsiz çift yönlü geri bildirim, hem uygulama hem de subwoofer arayüzünde gerçek zamanlı olarak ayarlamaları gösterir.

Takip etmesi kolay öğretici, tüm işlevler için net rehberlik sağlar.

Birlikte Verilen Aksesuarlar:

Koruyucu olmayan rezonanslı çelik hasır ızgara

İzo-elastomer ayaklar dahildir

Ekstra  yüksek akımlı 6' güç kablosu

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Sizlere en iyi alışveriş deneyimini sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için Kvkk sözleşmesini inceleyebilirsiniz.