SVS SOUND PB 4000 PIANO BLACK
SVS SOUND PB 4000 PIANO BLACK
SVS SOUND PB 4000 PIANO BLACK
SVS SOUND PB 4000 PIANO BLACK
SVS SOUND PB 4000 PIANO BLACK
SVS SOUND PB 4000 PIANO BLACK

SVS SOUND PB 4000 PIANO BLACK

Marka : Svs Sound
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺133.608,75(KDV Dahil)
İndirimli : ₺113.567,44(KDV Dahil)
Adet :

 

 

 

 PB-4000 Subwoofer

 

 

 

Doğruluk ve kontrol ile gür düşük frekans çıkışı ve aşırı derin bas uzantısı, PB-4000, duyulmamış performansı ve fiyatı bile iki katına çıkaran özellikleri ile her seviyede bir referans ayar subwoofer'ıdır. Gelişmiş DSP amplifikatörü, mümkün olan en doğru oda içi frekans yanıtını elde etmek için her biri ayrı yanıt eğrilerine sahip üç bağlantı noktası ayarlama modu oluşturur. PB-4000 ile üç subwoofer'ı bir arada bulundurmak gibi. İnsan işitme eşiğinin çok altına kadar uzanan bas ile zahmetsizce güçlü olan PB-4000, her film ve müzik dinleme seansında aydınlatıcı bir deneyim yaratır.

Pinpoint Kontrolü ve Doğruluğu ile Çene Düşüren Bas Uzantısı ve Çıkışı
SVS PB-4000, sismik gücü ve hissedebileceğiniz dipsiz düşük frekanslı genişlemeyi, inanmama duygunuzu askıya alan incelik ve müzikalite ile birleştirir. PB-4000, 2017'de neredeyse her sesli yayın ve endüstri grubu tarafından dünyanın en iyi subwoofer'ları olarak adlandırılan 16-Ultra Serisinden damlama teknolojisiyle beklentileri aşar ve yalnızca SVS'de bulunan rakipsiz bir subwoofer performansı düzeyi sunar.

 

Yüksek Salınımlı  SVS Sürücüsü – Efsanevi SVS Çıkışı ve Kontrolü

 

 

 

PB-4000 subwoofer sürücüsü, Sledge STA-1200D amplifikatörün muazzam gücünü, tüm sürücü seviyelerinde kesin doğrulukla oda enerji veren SPL'ler ve zahmetsiz düşük frekans uzantısı üretmek için hassasiyet ve kontrolle sunar.

Yaklaşık 40 lbs ağırlığındaki çift ferrit mıknatıslı motor düzeneği, insan işitme sınırlarının çok altında muazzam düşük frekanslı çıktı üretmek için 13,5 inçlik sürücünün muazzam manyetik kuvveti ve gezinimini üretir.
Sekiz katmanlı alüminyum yassı telli kenar sargılı ses bobini, mükemmel ısı dağılımı ve hassas kontrol sağlayan doğrusallık sağlarken bozulmayı ve güç sıkıştırmasını en aza indirir.
Birinci sınıf cam elyaf toz kapağına sahip hafif ve sert kompozit koni, hassas frekans tepkisi ile büyük çıktı üretir.
Tescilli enjeksiyonla kalıplanmış conta ve uzun atışlı parabolik çevre, uzun ömür sağlar ve aşırı gezinme ve SPL'lere izin verir.


Sub Amplifikatörü – Büyük Çıkış, Gelişmiş DSP, Gelişmiş Güç Yönetimi

 

 

 

 

1.200 watt RMS ve 4.000+ watt tepe gücünde muhafazakar bir şekilde derecelendirilen PB-4000 Sledge STA-1200D amplifikatör, tamamen ayrı MOSFET çıkışı ve sofistike bir Analog Devices DSP motoru ile birlikte verimli bir D Sınıfı tasarım kullanır. Sonuç, başka hiçbir güçlü subwoofer üreticisinde bulunmayan zahmetsiz güç ve gelişmiş işleme düzeyidir.

D Sınıfı Amplifikatör Verimliliği ile Tamamen Ayrık MOSFET'lerin Yüksek Akım Çıkışı
Tüm sürücü seviyelerinde olağanüstü gerçek dünya subwoofer performansı için muazzam çıkış ve hassas kontrol sağlayan tamamen ayrı MOSFET'ler aracılığıyla büyük miktarda akımı hareket ettirme yeteneğine sahip D Sınıfı bir amplifikatörün verimliliği.

Gelişmiş 50Mhz Yüksek Çözünürlüklü Analog Cihazlar Ses DSP
Bir subwoofer'da şimdiye kadar kullanılan en gelişmiş dijital işlemci, gelişmiş oda içi ayarlama, optimize edilmiş frekans tepkisi eğrileri, güçlü DSP kontrolleri ve daha fazlasıyla kesin doğruluk ve bozulmamış ses kalitesini korur.

Değişken Bağlantı Noktası Ayarlama Modları
Köpük bağlantı noktası tapaları PB-4000 ile standart olarak gelir ve değişken ayarlamaya izin verir. Üç bağlantı noktası ayarlama modu için her yanıt eğrisi; standart, genişletilmiş ve sızdırmaz, tüm ayar tercihleriyle dengeli ve doğru düşük frekans yanıtı elde etmek için ilgili moda tamamen yapılandırılmıştır.

Aktif Güç Faktörü Düzeltmesi (PFC) ve Toprak Döngüsü İzolasyonu
Amplifikatörün geniş voltaj dalgalanmalarıyla başa çıkmasına izin veren ve gelen akım ne kadar kararsız olursa olsun subwoofer'ların herhangi bir ev devresinde kusursuz çalışmasını sağlayan bir hat düzenleyici, aşırı gerilim koruyucu ve voltaj regülatörü olarak hizmet eder. Yalıtılmış bir devre, mutlak sonik şeffaflık ile sonuçlanan dış bileşenlerden gelen toprak döngüsü vızıltıları potansiyelini ortadan kaldırarak yok denecek kadar düşük gürültülü bir zemin oluşturur.

PB-4000 Akıllı Telefon Uygulaması – Subwoofer DSP ve Kontrolü Yönetmenin Şimdiye Kadarki En Kolay Yolu

 

 

 

Çığır açan akıllı telefon uygulaması, ses seviyesi, parametrik EQ, düşük geçiş filtresi, faz, polarite, oda kazancı, port ayarlama, özel ön ayarlar ve sistem ayarları.

Subwoofer görüş alanı dışındayken bile rahat kontrol için Bluetooth ile bağlanır.
3 bantlı parametrik EQ denetleyicisi, frekans eğimi ve Q faktörü için dört farklı eğimle tek Hz seviyesine kadar hassas ayarlara izin verir, böylece kullanıcılar tepe noktaları, sıfırlar ve diğer oda sorunlarını ortadan kaldırarak performansı iyileştirebilir.
Filmler, müzik ve spor veya oyun gibi diğer dinleme deneyimleri için 3 özel ön ayar depolar.
2 yönlü geri bildirim, güncellemeleri hem uygulama hem de subwoofer arayüzünde gerçek zamanlı olarak gösterir

 

 

 

 

Akustik olarak Inert ve Rijit Bir Şekilde Destekli Ported Box Kabin Tasarımı


PB-4000 kabinindeki yerleşik ön panel ekranı, üç adet ön ateşlemeli, yüksek akışlı bas bağlantı noktası, yuvarlatılmış kenarlar ve kavisli metal ızgara, ona görsel olarak ev sinemaları ve üst düzey ses sistemleriyle uyum sağlayan zarif ancak komuta eden bir görünüm kazandırır.

Büyük tahrik ünitesini desteklemek ve akustik olarak hareketsiz bir ortam sağlamak için çift kalın 2 inç MDF ön bölme ve sert iç destek.
Yüksek düzeyde güçlendirilmiş iç tasarım ve akustik yalıtım, en derin düşük frekanslar referans ses seviyesinde çalındığında bile kabindeki tüm renklenme veya rezonansı ortadan kaldırır.
Bir odadaki gürültü artefaktlarını azaltmak için koruyucu, rezonanssız çelik ızgara ve özel elastomer ayaklar.
2 yönlü geri bildirim, güncellemeleri hem uygulama hem de subwoofer arayüzünde gerçek zamanlı olarak gösterir

SVS Subwoofer Tasarım Felsefesi


16-200 Hz +/- 3 dB (standart mod)
13-200 Hz +/- 3 dB (genişletilmiş mod)
18-200 Hz +/- 3 dB (kapalı mod)
Mevcut oda kazancından maksimum yararlanmak için özel olarak optimize edilmiş yuvarlanma eğimi.
2 metrelik yer düzlemi yansıtıcı yapılardan uzakta (yarı yankısız).


Subwoofer Özellikleri:

Premium Black Ash ve Piano Gloss Black kaplama seçenekleri
Koruyucu olmayan rezonanslı çelik hasır ızgara
Önden ateşlemeli 13,5" sürücü
Arkaya monte amplifikatör
Vidalı lastik ayaklar
Sağlam Orta Yoğunluklu Sunta (MDF) kabin yapısı
Kabin Boyutları (ızgarasız): 59.5 Y X 52 G X 70.4 D cm
Kabin Boyutları (ızgaralı): 59.5 Y X 52 G X 76.3 D cm
Sevk Edilen Boyutlar: 73.8 Y X 66.1 G X 91.5 D cm
Ağırlık (kutusuz): 69,5 Kğ
Sevk edilen Ağırlık: 78,2 Kğ


Sürücü Özellikleri:

Yüksek performanslı SVS 4000 Serisi Subwoofer Sürücüsü - portlu kabin tasarımı için optimize edilmiştir.
İnce ayarlı Underhung Motor Konfigürasyonuna sahip Tescilli 13,5” Sürücü
Motor için 44,3 lb (20,1 kg) pound ile 49,6 lb (22,5 kg) pound Woofer
Underhung 53 mm Xmax, 91.6 mm Xmech hassas hizalanmış gezi
Ultra düşük bozulma, verimli ısı dağılımı, olağanüstü doğrusallık ve neredeyse sıfır güç sıkıştırması için 8 katmanlı alüminyum düz tel kenar sargılı 3” ses bobini.
İki büyük, özel toroidal ferrit mıknatıs, mümkün olan en derin ve en yetkili bas için en yüksek gezinim, SPL ve başlatma/başlatma gücünü sağlamak için benzersiz seviyelerde manyetik kuvvet üretir.
Tamamen yeni, Yüksek yoğunluklu FEA için optimize edilmiş dökme alüminyum sepet, bir subwoofer'dan elde edilebilecek benzersiz seviyelerde sertlik, çekme mukavemeti ve enerji aktarımı sağlar.
Süspansiyonun içinden örülmüş çift 24 telli bakır ve Nomex kompozit yüksek sıcaklık kabloları, amplifikatörden ses bobinine bozulmamış bir elektrik bağlantısı sağlar.
Birinci sınıf cam elyaf lamine toz kapağı ve güçlendirilmiş ve havalandırmalı kağıt-kompozit koni alt yapısı, hafif, çıkıntılı ve nötr bir yayılan yüzey sağlar.
Hassas işlenmiş motor elemanları ve dar toleranslı süspansiyon parçaları, referans hacimlerde bile son derece sıkı ve hızlı çıktı için tam gezinmede eşsiz doğrusallık üretir.
Aşırı büyük boyutlu düşük karbonlu havalandırmalı çelik U-boyunduruğu ve üst plaka, maksimum performans ve verimlilik için üstün soğutma ve gelişmiş manyetikler sağlar.
Bakır halka kısa devre manşonu boşluk indüksiyonunu ve distorsiyonu azaltır, termal iletkenliği artırır
Nikel kaplı yüksek gerilim yaylı terminaller
Tescilli enjeksiyonla kalıplanmış conta ve parabolik SBR aşırı gezici çevre, kesin doğruluk ve kontrol için ideal pistonik hareketi korur
Siyah elektroforez kaplamalı düşük karbonlu 1008 çelik bileşenler


Amplifikatör Özellikleri:

4.000+ watt Peak Power ile muazzam derecede güçlü Sledge 1.200 watt'lık sürekli D Sınıfı tasarım.
Hoparlörlerle mutlak en iyi hizalama ve herhangi bir odada optimize edilmiş performans için üç parametrik EQ ve bağlantı noktası ayarı (yalnızca Ported modeller) ile kullanıcı tarafından ayarlanabilen düşük geçiş, faz, polarite ve oda kazanç telafisinden eşsiz zeka.
Üç kullanıcı ön ayarına sahip iOS ve Android cihazlar için çığır açan SVS Bluetooth DSP kontrol uygulaması, her oda ve sistem için özel ayar yapılmasına olanak tanır.
Muazzam 32 Amp 600 Volt MOSFET ile yüksek verimli, soğuk çalışan D Sınıfı anahtarlama topolojisi, SPL'ler üretmek için zahmetsiz güç ve referans dinleme seviyelerinin çok ötesinde bozulmamış netlik ile düşük frekans çıkışı sağlarken daha düşük EMI ve en yüksek verimlilik sağlar.
Yüksek çözünürlüklü 50 Mhz Analog Cihazlar Çift hassasiyetli 56 bit filtrelemeli Ses DSP, mükemmel ses üretimi için mevcut en gelişmiş subwoofer işlemcisidir.
100v-240v tam aralıklı giriş aktif Güç Faktörü Düzeltme (PFC), şebeke voltajı veya kalitesinden bağımsız olarak ana şebekeyi katı 360V DC'ye önceden düzenler, böylece duvardan ne gelirse gelsin ses kalitesi asla düşmez
Aktif PFC, ortalama akımı düşürür ve standart bir 15A şebeke devresinden 1200W çıkışa izin vererek şebeke giriş akımını yumuşatır.
Tüketici ve profesyonel ses uygulamaları için ultra geniş giriş voltajına sahip XLR ve RCA stereo giriş/çıkış.
Yeni özelliklere sahip kullanışlı öne monte edilmiş ekran

Parlak mavi kısılabilir/yenilebilir 8 haneli LED ön ekrana sahip Akıllı Özellik Kontrolü (IFC).
PB-4000 portlu kabin tasarımı için özel olarak ayarlanmış özel EQ ve DSP sınırlayıcı ayarları.
Maksimum Kurulum Kolaylığı için Otomatik/Açık ve 3-30V AC/DC tetik.
Giriş empedansı 22kohm (dengesiz RCA)/ 22kohm (dengeli XLR).
Yeşil 0,5 watt düşük bekleme güç tüketimi
RoHS uyumlu, kurşunsuz yapı, dünya çapında güvenlik sertifikaları


SVS Uygulaması Özellikleri:

En güçlü ve esnek Bluetooth kontrollü subwoofer DSP uygulaması, hem iOS hem de Android işletim sistemleriyle çalışır.
Geçiş frekanslarını, parametrik EQ'yu, polariteyi, oda kazancını ve diğer tüm bas yönetimi işlevlerini ayarlamanın en kolay ve en uygun yolu.
Üç kullanışlı özel ön ayar, en sevdiğiniz koltuktan herhangi bir oda veya sistemde mükemmel ayar yapmanızı sağlar.
Standart, genişletilmiş ve kapalı modlarla değişken bağlantı noktası ayarını kontrol etmek için tek dokunuş ayarı.
Eşsiz çift yönlü geri bildirim, hem uygulama hem de subwoofer arayüzünde gerçek zamanlı olarak ayarlamaları gösterir.
Takip etmesi kolay öğretici, tüm işlevler için net rehberlik sağlar.


Birlikte Verilen Aksesuarlar:

Koruyucu olmayan rezonanslı çelik hasır ızgara
IR uzaktan kumanda
3 x Köpük Bağlantı Noktası Ayar Fişleri
Elastomer ayaklar dahildir
Ekstra ağır hizmet tipi, yüksek akımlı 6' güç kablosu
PB-4000 Subwoofer Kılavuzu
Hızlı başlangıç ​​Kılavuzu

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Sizlere en iyi alışveriş deneyimini sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için Kvkk sözleşmesini inceleyebilirsiniz.