SVS SOUND SB 1000 PRO PIANO BLACK
SVS SOUND SB 1000 PRO PIANO BLACK
SVS SOUND SB 1000 PRO PIANO BLACK
SVS SOUND SB 1000 PRO PIANO BLACK
SVS SOUND SB 1000 PRO PIANO BLACK
SVS SOUND SB 1000 PRO PIANO BLACK
SVS SOUND SB 1000 PRO PIANO BLACK
SVS SOUND SB 1000 PRO PIANO BLACK
SVS SOUND SB 1000 PRO PIANO BLACK
SVS SOUND SB 1000 PRO PIANO BLACK
SVS SOUND SB 1000 PRO PIANO BLACK
SVS SOUND SB 1000 PRO PIANO BLACK
SVS SOUND SB 1000 PRO PIANO BLACK
SVS SOUND SB 1000 PRO PIANO BLACK
SVS SOUND SB 1000 PRO PIANO BLACK
SVS SOUND SB 1000 PRO PIANO BLACK
SVS SOUND SB 1000 PRO PIANO BLACK
SVS SOUND SB 1000 PRO PIANO BLACK
SVS SOUND SB 1000 PRO PIANO BLACK
SVS SOUND SB 1000 PRO PIANO BLACK
SVS SOUND SB 1000 PRO PIANO BLACK
SVS SOUND SB 1000 PRO PIANO BLACK
SVS SOUND SB 1000 PRO PIANO BLACK
SVS SOUND SB 1000 PRO PIANO BLACK

SVS SOUND SB 1000 PRO

Marka : Svs Sound
İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : €1.000,00(KDV Dahil)
İndirimli : €950,00(KDV Dahil)
TL Fiyat : ₺19.503,59(KDV Dahil)
Adet :

 

 

 

SB-1000 PRO Yeni Subwoofer

 

 

 

 

Subwoofer performansını fiyatı ve ötesinde yeniden tanımlayan son teknoloji özelliklere sahip 13 inçlik kompakt bir muhafazadan nefes kesen bas ve çarpıcı müzikalite. Sınıfının çok üzerinde yumruklar atan efsanevi soyağacına sahip gerçek bir güç merkezi olan SB-1000 Pro subwoofer, bozulmamış, oda enerji veren bas için tamamen ayrı MOSFET çıkışlı ve sofistike 50 MHz DSP'li 325 watt RMS, 820+ watt tepe güç Kızak amplifikatörüne sahiptir. Yeniden tasarlanan 12 inçlik yüksek gezi sürücüsü, daha sürükleyici dinleme deneyimleri için kalp atışlarını hızlandıran, ton olarak doğru alt uçla bir odanın kontrolünü ele alıyor. Ayrıca uygun ayar ve kontrol için SVS subwoofer DSP akıllı telefon uygulamasını içerir.

 

 

Referans Subwoofer Performansı Tüm Zamanların En Düşük Seviyesinde

 

20 Hz'ye kadar dudak uçuklatan derin bas genişletme ve hem müzik tutkunlarını hem de ev sineması hayranlarını memnun edecek çarpıcı müzikalliğe sahip devasa çıkış. Referans subwoofer performansı, bu boyutta bir kabinden bu fiyata daha önce hiç bulunmamıştı. SB-1000 Pro, her yönden çığır açan bir subwoofer'dır.

 

Nispeten kompakt bir kabinden muazzam subwoofer performansı sağlamak için yüksek gezinimli 12 inç SVS SB-1000 Pro sürücüsünde çok sayıda yenilik kullanıldı. Koni, surround, ses bobini ve motor tertibatındaki gelişmeler, oda enerji veren SPL'ler için en düşük frekanslarda hassasiyet ve kontrolle gezini en üst düzeye çıkarır.

 

Amiral gemisi SVS 16-Ultra Serisinden referans amplifikatör teknolojisini kullanan SB-1000 Pro, tamamen ayrı MOSFET çıkışlı 325 watt RMS, 820+ watt tepe güç Kızak STA-325D amplifikatöre sahiptir. Daha ikna edici bas efektleri için ton doğruluğu ve sürücü kontrolü sağlarken muazzam güçten yararlanmak, SB-1000 Pro için hassas bir şekilde ayarlanmış frekans yanıtına sahip 50 MHz Analog Devices Audio DSP'dir.

 

SB-1000 Pro ayrıca ses seviyesini kontrol etmenin, birden fazla DSP işlevine erişmenin ve özel ön ayarları programlamanın en uygun yolu olan SVS subwoofer akıllı telefon uygulamasına sahiptir. Çapraz frekansları, üç bantlı parametrik EQ'yu, polariteyi, oda kazancını ve daha fazlasını en sevdiğiniz koltuktan ayarlayın.

1000 Pro Serisi Teknoloji

Ödün Vermeyen Performans için İlham Veren Subwoofer Mühendisliği.

 

Yeni SVS 1000 Pro Serisi, 16-Ultra Serisi, 4000 Serisi, 3000 Serisi ve 2000 Pro Serisinden teknolojik gelişmelere sahiptir. Bu teknoloji, subwoofer performans değeri için yeni bir standart belirlemek için özel 1000 Pro Serisi yenilikleri ile birleşiyor. Artık her zamankinden daha fazla insan, kusursuz doğruluk ve kontrolle, insan işitme eşiğinin altında odayı titreten basların keyfini çıkarabilir.

Müzikal ve 20 Hz'ye kadar hassas, odayı sarsan bas ile stereo veya ev sineması hoparlör sisteminize enerji katın. SB-1000 Pro, fiyat aralığındaki tüm performans kriterlerini alt üst eder ve rakipsiz bir kullanıcı deneyimi için yenilikçi teknolojiye sahiptir. Basitçe söylemek gerekirse, kendi sınıfında

 

YENİ! 12 inç SVS High-Excursion Driver - İncelik ve incelik ile odayı sarsan bas.

 

 

Mevcut her inç kare yüzey alanını en üst düzeye çıkaran SVS, yüksek gezinimli 12 inçlik bir sürücü ve çift ferrit motor düzeneğini akustik olarak atıl, 13 inçlik bir kabine yerleştirdi. Nispeten kompakt sızdırmaz bir kabinde bu kadar güçlü bir amplifikatör ve motorla uğraşırken termal yönetim çok önemlidir. SVS, performansı etkilemeden SB-1000 Pro subwoofer'ı serin tutmak için havalandırmalı bir kutup parçası ve verimli yüksek güçlü ses bobini tasarladı.

Çok sayıda yenilik, tamamı doğru ve kontrollü kalırken yeraltında derin bas uzantısı ve sismik çıkış üretmeyi amaçlayan, sızdırmaz bir kabin muhafazası içinde performansı artırır.

Olağanüstü sertlik-kütle oranına sahip fiber kompozit koni, keskin bir hassasiyetle bir kuruşta başlayıp dururken büyük miktarda havayı hareket ettirir.

Tescilli enjeksiyon kalıplı aşırı gezici çevre, en yüksek sürüş seviyelerinde bozulma olmadan noktasal kontrol ve doğruluk için kusursuz pistonik hareket sağlar.

Genişletilmiş alüminyum kutuplu çift ferrit mıknatıslı motor düzeneği, ince ve üst düzey bas heyecanları için zahmetsiz isteğe bağlı itici güç üretir.

Toz kaplamalı FEA optimize edilmiş sürücü sepeti, maksimum sertlik, gerilme mukavemeti ve termal enerji aktarımı sağlar.

Çift katmanlı ses bobini tasarımı, bozulmayı ve güç sıkıştırmasını en aza indirirken, tam gezintide doğrusallığı ve doğruluğu artırır.

 

 

Sledge STA-325D Amplifikatör – Gelişmiş kontrol ile zahmetsiz güç.

 

325 watt RMS, 820+ watt tepe gücünde muhafazakar bir şekilde derecelendirilen Sledge STA-325D amplifikatör, zahmetsiz güç ve hassas kontrol ile 12 inçlik sürücünün tüm potansiyelini en üst düzeye çıkarır. Yenilikçi tasarım, D Sınıfı bir amplifikatörün verimliliğini, herhangi bir odada, tüm sürücü seviyelerinde olağanüstü gerçek dünya subwoofer performansı için tamamen ayrı MOSFET'ler aracılığıyla devasa akım üretme yeteneği ile birleştirerek herhangi bir ev sinema sistemi veya stereo hoparlör sistemi ile sorunsuz entegrasyona olanak tanır. .

 

D Sınıfı amplifikasyonun verimliliği ile Tamamen Ayrık MOSFET'lerden Yüksek Akım Çıkışı, Sledge STA-325D ampl'ye izin verir

 

Cerrahi hassasiyetle muazzam çıktı sağlayan büyük miktarlarda akım üretmek için ifier.

Gelişmiş 50 Mhz Yüksek Çözünürlüklü Analog Cihazlar Ses DSP, bir subwoofer'da şimdiye kadar kullanılan en gelişmiş dijital işlemcidir ve gelişmiş oda içi ayar, güçlü DSP kontrolleri, özel ön ayarlar ve daha fazlasıyla bozulmamış ses kalitesini korur.

Sızdırmaz kabin SB-1000 Pro için optimize edilmiş frekans tepkisi eğrileri, subwoofer'ın bir odanın kontrolünü ele geçirmesine ve doğru, kalp atışlarını hızlandıran, akustik olarak ayarlanmış bas ile odayı basınçlandırmasına olanak tanır.

 

SB-1000 Pro Akıllı Telefon Uygulaması – Subwoofer DSP ve kontrolünü yönetmenin şimdiye kadarki en kolay yolu.

 

 

Ses seviyesini kontrol etmenin, birden fazla DSP işlevine erişmenin ve müzik, film, oyun ve daha fazlası için optimize edilmiş özel önceden ayarlanmış ayar profillerini programlamanın şimdiye kadarki en uygun yolu. Hepsine tek dokunuşla erişilebilir. Çapraz frekansları, üç bantlı parametrik EQ'yu, polariteyi, oda kazancını ve daha fazlasını en sevdiğiniz koltuktan ayarlayın.

Subwoofer görüş alanı dışındayken bile rahat kontrol için Bluetooth ile bağlanır.

Filmler, müzik ve daha fazlası için dinleme tercihlerine göre optimize edilmiş ayarlarla tek dokunuşla ayarlama için kaydedilmiş özel ön ayarlar. Hepsine tek dokunuşla erişilebilir.

"Port dizyan" ve "Kapalı kutu dizayn" için özelleştirilmiş frekans yanıt eğrilerine sahip değişken bağlantı noktası ayarlama modları, maksimum çıkış veya derin bas uzantısı ve geçici hız için ayarlamaya izin verir.

3 bantlı parametrik EQ denetleyici, kullanıcıların tepe noktaları, sıfırları ve diğer oda sorunlarını ortadan kaldırarak performansı özelleştirebilmeleri için artırma veya kesme, Q faktörü ve frekans için tek Hz düzeyine kadar hassas ayarlara izin verir.

 

 

Arka Panel Akıllı Kontrol Arayüzü (ICI).

 

Arka paneldeki SVS Akıllı Kontrol Arayüzü (ICI), subwoofer'ın en kritik işlevleri için kontrol seçenekleri ve bağlantılar sağlar.

Arka Panel Akıllı Kontrol Arayüzü (ICI)

Sistem ve odaya en iyi uyan genel çıkış seviyesinin ince ayarını yapmak için Seviye Kontrolü

Pürüzsüz sonik geçişler ve ana hoparlörlerle kusursuz uyum sağlamak için düşük geçişli filtre kontrolü

Subwoofer'ın çıkış zamanlamasını ana hoparlörler veya ek subwoofer'larla hizalamak için faz kontrolü

USB bağlantı noktası ayrıca, kaynak bileşenden subwoofer'a giden bir kablo ihtiyacını ortadan kaldıran isteğe bağlı SVS SoundPath Kablosuz Ses Adaptörü için güç sağlar.

Çoğu AV alıcısı ve preamplifikatör ile kullanım için RCA Audio Interconnect Girişi

Eski alıcılarla kullanım için Hoparlör Seviyesi Stereo Girişleri

Akustik Olarak Hareketsiz ve Sert Gerilmiş Mühürlü Kabin Tasarımı.

Mütevazı ama şık, akustik olarak optimize edilmiş sızdırmaz kabin, rezonanssız bir ortam yaratmak için ekstra kalın MDF ön bölmeye ve sert iç desteklere sahiptir. Neredeyse her odaya veya sisteme sığacak kadar kompakt, ödün vermeyen subwoofer performansı için boş bir tuval görevi görür.

 

Akustik absorpsiyon, en derin düşük frekanslar referans ses seviyesinde çalındığında bile kabindeki tüm renklenmeleri ortadan kaldırır.

Kumaş örgü kaplamalı koruyucu rezonanssız ekstra kalın ABS ızgara çerçevesi, sürücüyü korurken uzun ömür sağlarken hasarı önler

En yüksek sürücü seviyelerinde rezonanssız performans için güçlendirilmiş dahili destek

Özel izo-elastomer vidalı ayaklar, gürültü artefaktlarını azaltır ve kararlılığı artırır

 

 

 

 

Özellikler :

 

Frequency Response / Acoustic Data:

20-270 Hz +/- 3 dB

Expect 2-3 Hz deeper extension in small to mid-size rooms.

2-meter ground plane away from reflective structures (quasi-anechoic).

Roll-off slope specifically optimized to take maximum advantage of available room gain.

Subwoofer Specs:

Protective non-resonant extra-thick ABS fabric mesh grille

Iso-elastomer feet included

Extra heavy-duty, high current power cord 6'

Quick Start Guide

Unbalanced stereo input/output

Speaker Level Stereo Input

Auto/On and Trigger options through app, 3-12V AC/DC trigger

RoHS compliant, lead-free construction, world-wide safety certifications

Green 0.5-watt low standby power consumption

Dimensions (w/ grille): 13.5” (342mm) H X 13” (330mm) W X 14.76” (375mm) D

Dimensions (without grille): 13.5” (342mm) H X 13” (330mm) W X 13.9” (352mm) D

Shipped Dimensions: 17.4” (455mm) H 17.4” (442mm) W X 18.4” (471mm) D

Weight (unboxed): 26lbs (11.9kg) with Grille

Shipped Weight: 31.1lbs (15kg)

Driver Specs:

All-new proprietary 12-inch long-throw driver with high-precision tuned overhung motor configuration.

8.33lb (3.78kg) pound Woofer with 5.73lb (2.6kg) pounds motor

13.3mm Xmax, 26.9mm Xmech precision aligned excursion

1.5” diameter Voice Coil with high current 6-layer high-purity copper wire windings

Premium high-purity copper voice coil winding design minimizes distortion and power compression with maximum heat dissipation, linearity, and tuned magnetics for high excursion

Two-piece high grade oversized Y30 Ferrite magnet motor

High Temperature 3003-H18 aluminum former/bobbing

6” composite cotton-poly extreme excursion linear spider

Dual 24-strand copper-alloy high-temperature leads

Proprietary injection molded gasket and NBR extreme-excursion surround

Lightweight treated Fiber Composite cone for enhanced sensitivity and transient response

Top plate assembly with low carbon 1010 steel for optimal magnetics

Oversized low carbon 1008 steel T-yoke with integrated pole piece extension for maximum cooling and electromagnetics

12” premium powder coated basket with FEA optimized analysis for maximum rigidity, tensile strength, and energy transference

Oversized motor system for driving full excursion and industry best SPL, with pinpoint transient speed

Precision machining for motor and narrow tolerance suspension parts ensure flawless linearity at full range of excursion

SVS Sledge-325D Amplifier Specs:

325 watts RMS, 820+ watts peak power output Class D design

50Mhz Analog Devices Audio DSP, high resolution double precision 56bit filtering

Wide input voltage bandwidth compliant for consumer and pro audio up to 4V line level input.

High efficiency LLC resonant SMPS with 17A 650V MOSFET, resonant switching results in lower EMI and highest efficiency.

Cool-running Class D amplifier switching topology with massive 34A 120V MOSFET’s

SVS BLE control app for iOS and Android contains 3 complete name-able and customizable User presets, supports IOS (iphone5 or newer or Android (4.42 or newer), 3 PEQ's per preset, adjustable low pass, phase, polarity, room gain compensation, and control for best alignment with speakers.

Customer EQ and DSP limiter settings specifically for the 1000 Pro

Input impedance 16kohm (unbalance RCA)

Input impedance 20kohm (speaker level)

New Intelligent Feature control (IFC) user interface on the amplifier with bright blue 11 LED bar display and easy push-button controls.

SVS App Specs:

Bluetooth controlled subwoofer DSP smartphone app works with iOS, Android and Amazon operating systems.

Easiest and most convenient way to adjust crossover frequencies, parametric EQ, polarity, room gain and all other bass management functions.

Three convenient custom presets allow for perfect tuning in any room or system, from your favorite seat.

Unique bidirectional feedback shows adjustments in real time on both app and subwoofer interface.

Easy-to-follow tutorial provides clear guidance for all functions.

Accessories:

Protective non-resonant extra-thick ABS fabric mesh grille

Iso-elastomer feet included

Extra heavy-duty, high current 6-foot power cord

Quick Start Guide

 


 

Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı

Sizlere en iyi alışveriş deneyimini sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için Kvkk sözleşmesini inceleyebilirsiniz.