SVS SOUND SB 3000 Micro Subwoofer
SVS SOUND SB 3000 Micro Subwoofer
SVS SOUND SB 3000 Micro Subwoofer
SVS SOUND SB 3000 Micro Subwoofer
SVS SOUND SB 3000 Micro Subwoofer
SVS SOUND SB 3000 Micro Subwoofer
SVS SOUND SB 3000 Micro Subwoofer
SVS SOUND SB 1000 PRO PIANO BLACK
SVS SOUND SB 1000 PRO PIANO BLACK
SVS SOUND SB 3000 Micro Subwoofer
SVS SOUND SB 3000 Micro Subwoofer
SVS SOUND SB 3000 Micro Subwoofer
SVS SOUND SB 3000 Micro Subwoofer

SVS SOUND SB 3000 Micro Subwoofer

Marka : Svs Sound
Fiyat : ₺48.308,56(KDV Dahil)
Adet :

 

 

 

SB-3000 Micro Subwoofer

 

 

 

 

Referans SB 3000 Micro Subwoofer Performansı 


Mikro boyutlu bir kabin etkili termal ve enerji yönetimini sürdürürken en düşük frekanslarda göğüs çarpması efekti  yaratabilen bir subwoofer tasarlamanın zorlukları her zaman subwoofer markalarının kutsal kâsesi gibidir. Önceki tasarımlar, kabinin kendisinin zayıf çıkışı, bozulması ve kontrolsüz hareketi ile kusurluydu.

3000 Micro bir sihirbazlık numarası gibidir; her yere sığacak kadar küçüktür ve şaşırtıcı derecede kompakt 10 inçlik bir muhafazadan nefes kesici baslar sunabilir. İlk kez performanstan ödün vermeyen bir mikro subwoofer.

SVS mühendisleri, HiFi ve ev sinema sistemlerinde muazzam, bozulmamış çıkış yapabilen mikro boyutlu bir subwoofer tasarlayarak fizik yasalarını esnetmek zorunda kaldılar. Amiral gemisi SVS 16-Ultra subwoofer'ların referans amplifikatör teknolojisi, hatasız kontrol ile zahmetsiz, isteğe bağlı akım için ayrı MOSFET çıkışlı 800 watt RMS, 2500+ watt Peak Power Sledge STA-800D2 amplifikatörde uygulandı.

Muazzam güçten yararlanan, tamamen aktif çift karşıt 8 inç SVS sürücüleri, büyük çarpma ve net, müzikal geçişler ile çıkış için mükemmel bir uyum içinde hareket etmek üzere paralel olarak bağlanır. Zıt yönlerde ateşlenen iki tamamen aktif 8 inçlik woofer'ın kullanılabilir yüzey alanı, çok daha büyük subwoofer'larla eşit performansı serbest bırakır ve sıkı, güçlü çıkış, şişkin, tek notalı bas için bilinen çok sürücülü pasif radyatör subwoofer tasarımlarını ortadan kaldırır.

3000 Micro ayrıca kas gücüne uygun beyinlere sahiptir. 50 MHz Analog Cihazlar DSP, optimize edilmiş gerçek dünya çıkışı ve akustik olarak ayarlanmış oda kazancı için gelişmiş kontrol ve özel frekans yanıt eğrileri sağlar. Ayrıca SVS subwoofer DSP aracılığıyla gelişmiş ayar ve kontrol sağlar.

 

3000 Serisi Teknolojisi


Ödün Vermeyen Performans için İlham Veren Subwoofer Mühendisliği.


Yeni SVS 3000 Micro, 16-Ultra Serisi, 4000 Serisi, 3000 Serisi, 2000 Pro Serisi ve 1000 Pro Serisinden teknolojik gelişmelere sahiptir. Bu teknoloji, subwoofer performans değeri için yeni bir standart belirlemek için özel 3000 Micro yenilikleri ile birleşiyor. Artık her zamankinden daha fazla insan, kusursuz doğruluk ve kontrolle, insan işitme eşiğinin altında odayı titreten basların keyfini çıkarabilir.

 

 

Tam Aktif Çift Karşıt 8 inç Sürücüler 


SVS için bir ilk tasarım olan iki adet tamamen aktif 8 inçlik woofer,  kabinin karşıt taraflarına monte edilmiştir ve canlı, müzikal geçişlerle çarpıcı düşük frekans çıkışı üretmek için mükemmel bir uyum içinde hareket eder. Zıt yönlerde ateşlenen iki tam aktif 8 inç woofer'ın kullanılabilir yüzey alanı, önemli ölçüde daha büyük tek sürücülü subwoofer'larla eşit performans sağlar. Sıkı, güçlü çıkışı, şişkin ve gür sesiyle bilinen çok sürücülü pasif radyatör subwoofer tasarımlarını ortadan kaldırır.

tamamen aktif 8 inçlik woofer'lar
Zıt yönlerde ateşleme ile kabine aktarılan mekanik enerji etkin bir şekilde iptal edilir. Bu, ses açısından durağan bir ortam yaratır ve odanın içinde "dans ettiği" veya "yürüdüğü" bilinen mikro subwooferların uzun süredir devam eden lanetini çözer.

Aktif çift sürücüler, tek bir güç amplifikatörüne paralel olarak bağlanır. Her biri aynı miktarda akım alarak nokta kontrolü ve daha hassas, doğru bas sağlar. Bobinden koniye kadar woofer boyunca alüminyum kullanımı, rezonanslar veya yabancı titreşimler olmadan hafif, sert ve termal olarak optimize edilmiş bir sürücü oluşturur.

Her yüksek gezinti aktif 8 inç sürücü, maksimum doğrusal yer değiştirmeyi sağlamak için aşamalı bir ters çevrilmiş çevre kullanır. Bu, büyük miktarlarda havayı hareket ettirmek ve böylesine küçük bir muhafazadan en derin frekanslarda hissedebileceğiniz ses basıncı seviyeleri oluşturmak için zorunludur.

  • Tüm sürücü seviyelerinde hatasız woofer kontrolü için hassas şekilde ayarlanmış sarkık motor konfigürasyonu
  • Referans oynatma seviyelerinde aşırı gezi ve uzun ömür için inşa edilmiş tescilli enjeksiyon kalıplı NBR surround.
  • Toplam Gezi (her sürücü): 24mm Xmax, 37mm Xmech
  • Yüksek akımlı 4 katmanlı bakır ses bobini sargısı, bozulmayı ve güç sıkıştırmasını en aza indirirken, yüksek gezinde doğruluk için etkili ısı dağılımı ve ayarlanmış manyetikler sağlar
  • Müthiş, tescilli ferrit motor sistemi, noktasal geçişlerle odayı dolduran ses basıncı seviyelerini yönlendirmek için yüksek akı yoğunluklu manyetik alanlar üretir
  • Maksimum sertlik, termal iletkenlik ve mekanik sönümleme için FEA optimize edilmiş toz kaplamalı çerçevelere sahip çift 8 inç sepetler

 

Yenilikçi Motor Düzeneği - Aktif Çift Sürücü Dizisi için Akım Dağıtımını En Üst Düzeye Çıkarır


Büyük boyutlu, havalandırmalı motor yapısı, kapalı bir alanda verimli termal ve mekanik enerji yönetimi için optimize edilmiştir. Sledge amplifikatörün yüksek akım tahrik gücü ile senfoni halinde motor tarafından üretilen muazzam elektromanyetik kuvvet, 3000 Micro'nun çift sürücülerin çıkış potansiyelini en üst düzeye çıkarmasına izin verir.

 

Kompozit fiber toz kapağına sahip hafif ve sert alüminyum havalandırmalı koni, kesin olarak doğru frekans tepkisi ile büyük çıktı üretir.

Uzun atışlı parabolik surround ve tescilli enjeksiyonla kalıplanmış conta, uzun ömür sağlar ve odaya enerji veren bas için aşırı gezintiye izin verir.

 

 

STA-800D2 Amplifikatör – Hassas Sürücü Kontrollü Büyük Frekans çıkışı


Bir sürücü yalnızca potansiyeldir ve eşit derecede güçlü bir amplifikatör gerektirir. SVS mühendisleri için, mikro boyutlu bir kabinde referans seviyelerinde tamamen aktif çift 8 inçlik sürücülere güç sağlayabilen bir amplifikatör tasarlarken aşırı zorluklar vardı. Doğruluğu korurken SPL'leri nasıl en üst düzeye çıkarabilirim? Oda kazancı potansiyeli nasıl optimize edilir? Büyük SPL'ler elde ederken uygun soğutma nasıl sağlanır?


SVS, 800 watt RMS, ayrı MOSFET'lerin yüksek akım çıkışını D Sınıfı verimlilik ve Analog Devices DSP'nin işlem gücüyle birleştiren 800 watt'lık bir RMS, 2500+ watt'lık tepe gücü Sledge Sledge STA-800D2 güç amplifikatörü ile üstesinden geldi. 3000 Micro subwoofer'ın amplifikatörü, en zor düşük frekanslı oynatma için kesme veya dibe vurma olmadan zahmetsizce sürekli yüksek akım çıkışı üretir. Hiçbir bozulma izi olmayan ikna edici, yüksek etkili ses deneyimleri.

  • D Sınıfı amplifikasyonun verimliliği ile Tamamen Ayrık MOSFET'lerden Yüksek Akım Çıkışı, Sledge STA-800D2 amplifikatörün cerrahi hassasiyetle muazzam çıkış sağlayan büyük miktarlarda akım üretmesini sağlar.
  • Kapalı kabin 3000 Micro için optimize edilmiş frekans tepkisi eğrileri, subwoofer'ın bir odanın kontrolünü ele geçirmesine ve doğru  kalp atışlarını hızlandıran, akustik olarak ayarlanmış bas ile basınçlandırmasına izin verir.
  • Gelişmiş çok bantlı sınırlayıcılar, sistemin aşırı seviyelerde oynandığında bile havayı zahmetsizce ve tam kontrolle hareket ettirmesini sağlar.


Gelişmiş 50 MHz DSP Motoru – Ev Sesli Subwoofer'dan Rakipsiz İşlem Gücü


Normalde üst düzey ayrı ses bileşenleri için ayrılmış 50 MHz Analog Cihaz DSP, gerçek dünya çıkışı ve akustik olarak ayarlanmış oda kazancı için optimize edilmiş gelişmiş kontrol ve özel yanıt eğrileri sunar.

DSP, 3000 Micro subwoofer'ın sesin boyutundan çok daha büyük olmasında büyük rol oynar. SVS mühendisleri, şişkinlik veya patlama olmadan daha fazla çıkış ve daha derin bas uzantısı üretmek için bir odanın sınırlarının potansiyelini tamamen en üst düzeye çıkaran bir oda içi frekans yanıt eğrisini özenle hazırladı. Sonuç, boyutu göz önüne alındığında beklentileri çok aşan bir subwoofer.

 

 

 

SB-3000 Micro Telefon Uygulaması – Subwoofer DSP ve kontrolünü yönetmenin şimdiye kadarki en kolay yolu.

 

 

Ses seviyesini kontrol etmenin, birden fazla DSP işlevine erişmenin ve müzik, film, oyun ve daha fazlası için optimize edilmiş özel önceden ayarlanmış ayar profillerini programlamanın şimdiye kadarki en uygun yolu. Hepsine tek dokunuşla erişilebilir. Çapraz frekansları, üç bantlı parametrik EQ'yu, polariteyi, oda kazancını ve daha fazlasını en sevdiğiniz koltuktan ayarlayın.

Subwoofer görüş alanı dışındayken bile rahat kontrol için Bluetooth ile bağlanır.

Filmler, müzik ve daha fazlası için dinleme tercihlerine göre optimize edilmiş ayarlarla tek dokunuşla ayarlama için kaydedilmiş özel ön ayarlar. Hepsine tek dokunuşla erişilebilir.

"Port dizyan" ve "Kapalı kutu dizayn" için özelleştirilmiş frekans yanıt eğrilerine sahip değişken bağlantı noktası ayarlama modları, maksimum çıkış veya derin bas uzantısı ve geçici hız için ayarlamaya izin verir.

3 bantlı parametrik EQ denetleyici, kullanıcıların tepe noktaları, sıfırları ve diğer oda sorunlarını ortadan kaldırarak performansı özelleştirebilmeleri için artırma veya kesme, Q faktörü ve frekans için tek Hz düzeyine kadar hassas ayarlara izin verir.

 

 

 

Arka Panel Akıllı Kontrol Arayüzü (ICI).

 

Arka paneldeki SVS Akıllı Kontrol Arayüzü (ICI), subwoofer'ın en kritik işlevleri için kontrol seçenekleri ve bağlantılar sağlar.

Arka Panel Akıllı Kontrol Arayüzü (ICI)

Sistem ve odaya en iyi uyan genel çıkış seviyesinin ince ayarını yapmak için Seviye Kontrolü

Pürüzsüz sonik geçişler ve ana hoparlörlerle kusursuz uyum sağlamak için düşük geçişli filtre kontrolü

Subwoofer'ın çıkış zamanlamasını ana hoparlörler veya ek subwoofer'larla hizalamak için faz kontrolü

USB bağlantı noktası ayrıca, kaynak bileşenden subwoofer'a giden bir kablo ihtiyacını ortadan kaldıran isteğe bağlı SVS SoundPath Kablosuz Ses Adaptörü için güç sağlar.

Çoğu AV alıcısı ve preamplifikatör ile kullanım için RCA Audio Interconnect Girişi

Eski alıcılarla kullanım için Hoparlör Seviyesi Stereo Girişleri

Akustik Olarak Hareketsiz ve Sert Gerilmiş Mühürlü Kabin Tasarımı.

Mütevazı ama şık, akustik olarak optimize edilmiş sızdırmaz kabin, rezonanssız bir ortam yaratmak için ekstra kalın MDF ön bölmeye ve sert iç desteklere sahiptir. Neredeyse her odaya veya sisteme sığacak kadar kompakt, ödün vermeyen subwoofer performansı için boş bir tuval görevi görür.

 

Akustik absorpsiyon, en derin düşük frekanslar referans ses seviyesinde çalındığında bile kabindeki tüm renklenmeleri ortadan kaldırır.

Kumaş örgü kaplamalı koruyucu rezonanssız ekstra kalın ABS ızgara çerçevesi, sürücüyü korurken uzun ömür sağlarken hasarı önler

En yüksek sürücü seviyelerinde rezonanssız performans için güçlendirilmiş dahili destek

Özel izo-elastomer vidalı ayaklar, gürültü artefaktlarını azaltır ve kararlılığı artırır

 

 

Özellikler :

 

Frekans Tepkisi / Akustik Veriler:

23-240 Hz +/- 3 dB

 

Mevcut oda kazancından maksimum fayda sağlamak için özel olarak optimize edilmiş yuvarlanma eğimi

Yansıtıcı yapılardan 2 metrelik yer düzlemi (yarı yankısız)

Subwoofer Özellikleri:

Boyutlar (ızgaralar dahil): 27.8  Y X 29.7 G X 27.1 D cm 

Ağırlık: 10,2 Kğ

Paketlenmiş Boyutlar: 35.3  Y X  39 G X 39 D cm

Sevk Ağırlığı: 12,1 Kğ

Akustik ve elektriksel olarak paralel olarak tasarlanmış karşılıklı çift 8 inçlik aktif sürücüler

Tamamen ayrık MOSFET çıkışına sahip 800 watt RMS, 2.500 watt tepe Sledge STA-800D amplifikatör

Akıllı Kontrol Arabirimi (ICI) ile arkaya monte dahili amplifikatör

Üst düzey Piano Gloss Black ve Piano Gloss White kaplama seçenekleri

Vidalı lastik ayaklar

Yapısal olarak güçlendirilmiş MDF kabin konstrüksiyonu

Sürücü Özellikleri:

Ses açısından inert bir kabinden büyük çıkış ve maksimum çıkış seviyelerinde bile ultra düşük sistem titreşimi için elektriksel ve mekanik olarak paralel olarak tasarlanmış çift karşılıklı 8 inçlik sürücüler

Tüm sürücü seviyelerinde hassas woofer kontrolü için hassas şekilde ayarlanmış radyal motor konfigürasyonu

Referans oynatma seviyelerinde aşırı gezinme ve uzun ömür için oluşturulmuş tescilli enjeksiyon kalıplı NBR surround

Toplam Salınım (her sürücü): 2.4  Xmax, 3.7 Xmech. cm

1100 alüminyum tek parça koni ve bağlantı noktası, mükemmel sertlik ve optimize edilmiş termal iletkenliğe sahip hafif hareketli bir kütle sağlar.

Yüksek akımlı 4 katmanlı bakır ses bobini sargısı, bozulmayı ve güç sıkıştırmasını en aza indirirken, etkili ısı dağılımı ve yüksek gezinimlerde doğruluk için ayarlanmış manyetikler sağlar.

Güçlü tescilli ferrit motor sistemi, odayı dolduran ses basıncı seviyelerini kesin geçici hız ile yönlendirmek için yüksek akı yoğunluklu manyetik alanlar üretir.

Motor ve dar toleranslı süspansiyon parçaları için hassas işleme, tam gezintide kontrol ve doğrusallığı korur

6061 alüminyum kısa devre halkası, manyetiklerin doğrusallığını iyileştirir ve bozulmayı ve boşluk endüktansını azaltır

Yüksek sıcaklığa dayanıklı 5025-H18 alüminyum şekillendirici/bobin

5 inçlik kompozit poli-pamuk aşırı doğrusal gezi örümceği

Çift 24 telli kaplamalı bakır uçlar

Yüksek performanslı büyük boy Y30 Ferrit mıknatıslı motor

Düşük karbonlu 1010 çelikten üst plaka tertibatı, sürücünün hassas manyetik devresini tamamlar

Maksimum soğutma için büyük boy düşük karbonlu 1010 çelik U boyunduruğu

Maksimum sağlamlık, termal iletkenlik ve mekanik sönümleme için FEA optimize edilmiş toz kaplı çerçevelere sahip çift 8 inçlik sepetler

SVS Sledge-325D Amplifikatör Özellikleri:

Tamamen ayrık MOSFET çıkışına sahip 800 watt RMS, 2.500 watt tepe noktası Sledge STA-800DM amplifikatörden zahmetsiz isteğe bağlı güç

Devasa 25 amperlik 600 voltluk MOSFET'lere sahip yüksek verimli D Sınıfı anahtarlama topolojisi, nokta atışı doğrulukla büyük düşük frekanslı çıkış oluşturmak için bol miktarda akım, kaybolan bozulma ve mükemmel doğrusallık sağlar

Yüksek çözünürlüklü 50 MHz Analog Cihazlar Çift hassasiyetli 56 bit filtrelemeye sahip Ses DSP'si, gelişmiş kontrol ve bozulmamış çıkış için endüstrinin en iyi işleme gücüne sahiptir.

Sistem performansı optimizasyonu için kullanıcı tarafından ayarlanabilen ayarlar: düşük geçiş filtresi, faz, polarite, oda kazancı ve üç parametrik ekolayzır

iOS, Android ve Amazon cihazları için çığır açan SVS subwoofer DSP ve Bluetooth akıllı telefon kontrol uygulaması, her oda ve sistem için özel ayar ve kullanıcı ön ayarları sağlar

Tüketici ve profesyonel ses uygulamaları için ultra geniş giriş voltajına sahip stereo RCA girişi ve çıkışı

Arka panel Akıllı Kontrol Arayüzü (ICI) kullanıcı arayüzü, mavi LED ışık çubuğu ekranı ve kolay buton kontrolleri

Maksimum Kurulum Kolaylığı için Otomatik/Açık ve 3-12V AC/DC tetikleme

Giriş empedansı 16 kΩ (dengesiz RCA)

Çevre dostu 0,5 watt bekleme modunda düşük güç tüketimi

RoHS uyumlu, kurşunsuz yapı, dünya çapında güvenlik sertifikaları

SVS Uygulama Özellikleri:

Bluetooth kontrollü subwoofer DSP akıllı telefon uygulaması, iOS, Android ve Amazon işletim sistemleri ile çalışır.

Geçiş frekanslarını, parametrik EQ'yu, polariteyi, oda kazancını ve diğer tüm bas yönetimi işlevlerini ayarlamanın en kolay ve en uygun yolu.

Üç kullanışlı özel ön ayar, en sevdiğiniz koltuktan herhangi bir oda veya sistemde mükemmel ayarlama yapmanızı sağlar.

Eşsiz çift yönlü geri bildirim, ayarlamaları hem uygulamada hem de subwoofer arayüzünde gerçek zamanlı olarak gösterir.

Takip etmesi kolay öğretici, tüm işlevler için net rehberlik sağlar.

Aksesuarlar:

Çift koruyucu rezonanssız çelik hasır ızgaralar

İzole elastomer ayaklar

Ağır hizmet tipi, yüksek akımlı 6 fitlik güç kablosu

Hızlı başlangıç ​​Kılavuzu

 

 

 

 


 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Sizlere en iyi alışveriş deneyimini sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için Kvkk sözleşmesini inceleyebilirsiniz.