SVS SOUND SB 4000 PIANO  BLACK
SVS SOUND SB 4000 PIANO  BLACK
SVS SOUND SB 4000 PIANO  BLACK
SVS SOUND SB 4000
SVS SOUND SB 4000
SVS SOUND SB 4000
SVS SOUND SB 4000
SVS SOUND SB 4000
SVS SOUND SB 4000
SVS SOUND SB 4000
SVS SOUND SB 4000

SVS SOUND SB 4000

Marka : Svs Sound
Fiyat : ₺110.460,00(KDV Dahil)
Adet :

SB-4000 Subwoofer

Daha önce bu fiyata görülmeyen bir subwoofer performansı düzeyi ile rafine müzikalite ile insan işitme eşiğinin altında göğüs gümbürtüsü çarpması ve düşük frekans uzantısı. SB-4000 subwoofer'ın sofistike DSP amplifikatörü, yenilikçi sürücüsü ve kapalı kutu tasarımı ana odası, kendi boyutundaki bir subwoofer'dan tipik olarak mümkün olandan daha derin bas ve daha yüksek çıkış seviyeleri ile bir alan kazanır ve yönetir. Odyofil müzik veya ev sinema sistemlerinde referans kalitede bas için ideal bir seçenek olan SB-4000, bir subwoofer için tüm performans kriterlerini belirler ve ardından daha büyük ve daha pahalı subwooferları titretir.

Eşsiz Düşük Frekans Derinliği, Güç ve Detay


SVS SB-4000 ile güçlendirilmiş subwoofer, derin, zahmetsiz bas ile herhangi bir odanın kontrolünü ele alarak ve her dinleme deneyimine içsel enerji ekleyerek, subwoofer performansı ve teknolojisi hakkındaki tüm önyargılı kavramları yıkıyor. 2017'de neredeyse her sesli yayın ve endüstri grubu tarafından dünyanın en iyi subwoofer'ları olarak adlandırılan 16-Ultra Serisinden damlama teknolojisi ile SB-4000, beklentileri ortadan kaldırır ve yalnızca SVS'de mevcut olan rakipsiz bir subwoofer performansı düzeyi sunar.

Yüksek Salınımlı SVS Sürücüsü – Efsanevi SVS Çıkışı ve Kontrolü

 

 

SB-4000 subwoofer, oda enerji veren SPL'ler üretmek için Sledge STA-1200D amplifikatörün gücünün tüm potansiyelini hassasiyet ve kontrolle sunar ve tüm sürücü seviyelerinde tam doğrulukla zahmetsiz düşük frekans genişletmesi sağlar.

Yaklaşık 40 lbs ağırlığındaki çift ferrit mıknatıslı motor düzeneği, insan işitme sınırlarının çok altında muazzam düşük frekanslı çıktı üretmek için 13,5 inçlik sürücünün muazzam manyetik kuvveti ve gezinimini üretir.
Sekiz katmanlı alüminyum yassı telli kenar sargılı ses bobini, mükemmel ısı dağılımı ve hassas kontrol sağlayan doğrusallık sağlarken bozulmayı ve güç sıkıştırmasını en aza indirir.
Birinci sınıf cam elyaf toz kapağına sahip hafif ve sert kompozit koni, hassas frekans tepkisi ile büyük çıktı üretir.
Tescilli enjeksiyonla kalıplanmış conta ve uzun atışlı parabolik çevre, uzun ömür sağlar ve aşırı gezinme ve SPL'lere izin verir.

Sub  Amplifikatörü – Büyük Çıkış, Gelişmiş DSP, Gelişmiş Güç Yönetimi

 

 

 

 

 

1.200 watt RMS ve 4.000+ watt tepe gücünde muhafazakar bir şekilde derecelendirilen SB-4000 Sledge STA-1200D amplifikatör, tamamen ayrı MOSFET çıkışı ve sofistike bir Analog Devices DSP motoru ile birlikte verimli bir D Sınıfı tasarım kullanır. Sonuç, başka hiçbir güçlü subwoofer üreticisinde bulunmayan zahmetsiz güç ve gelişmiş işleme düzeyidir.

D Sınıfı Amplifikatör Verimliliği ile Tamamen Ayrık MOSFET'lerin Yüksek Akım Çıkışı
Tüm sürücü seviyelerinde olağanüstü gerçek dünya subwoofer performansı için muazzam çıkış ve hassas kontrol sağlayan tamamen ayrı MOSFET'ler aracılığıyla büyük miktarda akımı hareket ettirme yeteneğine sahip D Sınıfı bir amplifikatörün verimliliği.

Gelişmiş 50Mhz Yüksek Çözünürlüklü Analog Cihazlar Ses DSP
Bir subwoofer'da şimdiye kadar kullanılan en gelişmiş dijital işlemci, gelişmiş oda içi ayarlama, optimize edilmiş frekans tepkisi eğrileri, güçlü DSP kontrolleri ve daha fazlasıyla kesin doğruluk ve bozulmamış ses kalitesini korur.

Aktif Güç Faktörü Düzeltmesi (PFC) ve Toprak Döngüsü İzolasyonu
Amplifikatörün geniş voltaj dalgalanmalarıyla başa çıkmasına izin veren ve gelen akım ne kadar kararsız olursa olsun subwoofer'ların herhangi bir ev devresinde kusursuz çalışmasını sağlayan bir hat düzenleyici, aşırı gerilim koruyucu ve voltaj regülatörü olarak hizmet eder. Yalıtılmış bir devre, mutlak sonik şeffaflık ile sonuçlanan dış bileşenlerden gelen toprak döngüsü vızıltıları potansiyelini ortadan kaldırarak yok denecek kadar düşük gürültülü bir zemin oluşturur.

 

SB-4000 Akıllı Telefon Uygulaması – Subwoofer DSP ve Kontrolü Yönetmenin Şimdiye Kadarki En Kolay Yolu

 

 

Çığır açan akıllı telefon uygulaması, ses, parametrik EQ, düşük geçiş filtresi, faz, polarite, oda kazancı dahil olmak üzere tüm DSP işlevlerini kontrol ederek SB-4000 destekli subwoofer'ın tüm derinliğini, gücünü ve nüansını ortaya çıkarmak için Apple iOS® ve Android® cihazlarıyla birlikte çalışır. , bağlantı noktası ayarlama, özel ön ayarlar ve sistem ayarları.

Subwoofer görüş alanı dışındayken bile rahat kontrol için Bluetooth ile bağlanır.
3 bantlı parametrik EQ denetleyicisi, frekans eğimi ve Q faktörü için dört farklı eğimle tek Hz seviyesine kadar hassas ayarlara izin verir, böylece kullanıcılar tepe noktaları, sıfırlar ve diğer oda sorunlarını ortadan kaldırarak performansı iyileştirebilir.
Filmler, müzik ve spor veya oyun gibi diğer dinleme deneyimleri için 3 özel ön ayar depolar.
2 yönlü geri bildirim, güncellemeleri hem uygulama hem de subwoofer arayüzünde gerçek zamanlı olarak gösterir

 

 

 

 

Akustik Olarak İnert ve Rijit olarak sıkıştırılmış kapalı Kutu Kabin Tasarımı


ön panel ekranı, yuvarlatılmış kenarlar ve kapalı kutu SB-4000 kabinindeki kavisli metal ızgara, ona ev sinemaları ve üst düzey ses sistemleriyle görsel olarak uyum sağlayan zarif ancak komuta eden bir görünüm kazandırıyor. Mühürlü kabin tasarımı, daha sıkı, daha fazla müzikal bas sağlar ve benzer özelliklere sahip portlu kutu subwoofer'lardan önemli ölçüde daha kompakt hale getirir.

Büyük tahrik ünitesini desteklemek ve akustik olarak hareketsiz bir ortam sağlamak için çift kalın 2 inç MDF ön bölme ve sert iç destek.
Yüksek düzeyde güçlendirilmiş iç tasarım ve akustik yalıtım, en derin düşük frekanslar referans ses seviyesinde çalındığında bile kabindeki tüm renklenme veya rezonansı ortadan kaldırır.
Bir odadaki gürültü artefaktlarını azaltmak için koruyucu, rezonanssız çelik ızgara ve özel elastomer ayaklar.


SVS Subwoofer Tasarım Felsefesi

16-200 Hz +/- 3 dB (standart mod)
13-200 Hz +/- 3 dB (genişletilmiş mod)
18-200 Hz +/- 3 dB (kapalı mod)
Mevcut oda kazancından maksimum yararlanmak için özel olarak optimize edilmiş yuvarlanma eğimi.
2 metrelik yer düzlemi yansıtıcı yapılardan uzakta (yarı yankısız).

Subwoofer Özellikleri:

Premium Black Ash ve Piano Gloss Black kaplama seçenekleri
Koruyucu olmayan rezonanslı çelik hasır ızgara
Önden ateşlemeli 13,5" sürücü
Arkaya monte amplifikatör
Vidalı lastik ayaklar
Sağlam Orta Yoğunluklu Sunta (MDF) kabin yapısı
Kabin Boyutları (ızgarasız): 59.5 Y X 52 G X 70.4 D cm
Kabin Boyutları (ızgaralı): 59.5 Y X  52 G X 76.3 D cm
Sevk Edilen Boyutlar: 73.8 Y X 66.1 G X 91.5 D cm
Ağırlık (kutusuz): 69,5 Kğ
Sevk edilen Ağırlık: 78,2 Kğ

Sürücü Özellikleri:

Yüksek performanslı SVS 4000 Serisi Subwoofer Sürücüsü - portlu kabin tasarımı için optimize edilmiştir.
İnce ayarlı Underhung Motor Konfigürasyonuna sahip Tescilli 13,5” Sürücü
Motor için 44,3 lb (20,1 kg) pound ile 49,6 lb (22,5 kg) pound Woofer
Underhung 53 mm Xmax, 91.6 mm Xmech hassas hizalanmış gezi
Ultra düşük bozulma, verimli ısı dağılımı, olağanüstü doğrusallık ve neredeyse sıfır güç sıkıştırması için 8 katmanlı alüminyum düz tel kenar sargılı 3” ses bobini.
İki büyük, özel toroidal ferrit mıknatıs, mümkün olan en derin ve en yetkili bas için en yüksek gezinim, SPL ve başlatma/başlatma gücünü sağlamak için benzersiz seviyelerde manyetik kuvvet üretir.
Tamamen yeni, Yüksek yoğunluklu FEA için optimize edilmiş dökme alüminyum sepet, bir subwoofer'dan elde edilebilecek benzersiz seviyelerde sertlik, çekme mukavemeti ve enerji aktarımı sağlar.
Süspansiyonun içinden örülmüş çift 24 telli bakır ve Nomex kompozit yüksek sıcaklık kabloları, amplifikatörden ses bobinine bozulmamış bir elektrik bağlantısı sağlar.
Birinci sınıf cam elyaf lamine toz kapağı ve güçlendirilmiş ve havalandırmalı kağıt-kompozit koni alt yapısı, hafif, çıkıntılı ve nötr bir yayılan yüzey sağlar.
Hassas işlenmiş motor elemanları ve dar toleranslı süspansiyon parçaları, referans hacimlerde bile son derece sıkı ve hızlı çıktı için tam gezinmede eşsiz doğrusallık üretir.
Aşırı büyük boyutlu düşük karbonlu havalandırmalı çelik U-boyunduruğu ve üst plaka, maksimum performans ve verimlilik için üstün soğutma ve gelişmiş manyetikler sağlar.
Bakır halka kısa devre manşonu boşluk indüksiyonunu ve distorsiyonu azaltır, termal iletkenliği artırır
Nikel kaplı yüksek gerilim yaylı terminaller
Tescilli enjeksiyonla kalıplanmış conta ve parabolik SBR aşırı gezici çevre, kesin doğruluk ve kontrol için ideal pistonik hareketi korur
Siyah elektroforez kaplamalı düşük karbonlu 1008 çelik bileşenler

Amplifikatör Özellikleri:

4.000+ watt Peak Power ile muazzam derecede güçlü Sledge 1.200 watt'lık sürekli D Sınıfı tasarım.
Hoparlörlerle mutlak en iyi hizalama ve herhangi bir odada optimize edilmiş performans için üç parametrik EQ ve bağlantı noktası ayarı (yalnızca Ported modeller) ile kullanıcı tarafından ayarlanabilen düşük geçiş, faz, polarite ve oda kazanç telafisinden eşsiz zeka.
Üç kullanıcı ön ayarına sahip iOS ve Android cihazlar için çığır açan SVS Bluetooth DSP kontrol uygulaması, her oda ve sistem için özel ayar yapılmasına olanak tanır.
Muazzam 32 Amp 600 Volt MOSFET ile yüksek verimli, soğuk çalışan D Sınıfı anahtarlama topolojisi, SPL'ler üretmek için zahmetsiz güç ve referans dinleme seviyelerinin çok ötesinde bozulmamış netlik ile düşük frekans çıkışı sağlarken daha düşük EMI ve en yüksek verimlilik sağlar.
Yüksek çözünürlüklü 50 Mhz Analog Cihazlar Çift hassasiyetli 56 bit filtrelemeli Ses DSP, mükemmel ses üretimi için mevcut en gelişmiş subwoofer işlemcisidir.
100v-240v tam aralıklı giriş aktif Güç Faktörü Düzeltme (PFC), şebeke voltajı veya kalitesinden bağımsız olarak ana şebekeyi katı 360V DC'ye önceden düzenler, böylece duvardan ne gelirse gelsin ses kalitesi asla düşmez
Aktif PFC, ortalama akımı düşürür ve standart bir 15A şebeke devresinden 1200W çıkışa izin vererek şebeke giriş akımını yumuşatır.
Tüketici ve profesyonel ses uygulamaları için ultra geniş giriş voltajına sahip XLR ve RCA stereo giriş/çıkış.
ortak

 

Parlak mavi kısılabilir/yenilebilir 8 haneli LED ön ekrana sahip yeni Akıllı Özellik Kontrolü (IFC) özelliğine sahip, öne monte edilmiş kullanışlı ekran.
PB-4000 portlu kabin tasarımı için özel olarak ayarlanmış özel EQ ve DSP sınırlayıcı ayarları.
Maksimum Kurulum Kolaylığı için Otomatik/Açık ve 3-30V AC/DC tetik.
Giriş empedansı 22kohm (dengesiz RCA)/ 22kohm (dengeli XLR).
Yeşil 0,5 watt düşük bekleme güç tüketimi
RoHS uyumlu, kurşunsuz yapı, dünya çapında güvenlik sertifikaları

SVS Uygulaması Özellikleri:

En güçlü ve esnek Bluetooth kontrollü subwoofer DSP uygulaması, hem iOS hem de Android işletim sistemleriyle çalışır.
Geçiş frekanslarını, parametrik EQ'yu, polariteyi, oda kazancını ve diğer tüm bas yönetimi işlevlerini ayarlamanın en kolay ve en uygun yolu.
Üç kullanışlı özel ön ayar, en sevdiğiniz koltuktan herhangi bir oda veya sistemde mükemmel ayar yapmanızı sağlar.
Standart, genişletilmiş ve kapalı modlarla değişken bağlantı noktası ayarını kontrol etmek için tek dokunuş ayarı.
Eşsiz çift yönlü geri bildirim, hem uygulama hem de subwoofer arayüzünde gerçek zamanlı olarak ayarlamaları gösterir.
Takip etmesi kolay öğretici, tüm işlevler için net rehberlik sağlar.

Birlikte Verilen Aksesuarlar:

Koruyucu olmayan rezonanslı çelik hasır ızgara
IR uzaktan kumanda
3 x Köpük Bağlantı Noktası Ayar Fişleri
Elastomer ayaklar dahildir
Ekstra ağır hizmet tipi, yüksek akımlı 6' güç kablosu
PB-4000 Subwoofer Kılavuzu
Hızlı başlangıç ​​Kılavuzu

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Sizlere en iyi alışveriş deneyimini sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için Kvkk sözleşmesini inceleyebilirsiniz.