SYNERGISTIC RESEARCH Atmosphere SX-RCA Interconnects EUPHORIA (Level 3) 1Mt
SYNERGISTIC RESEARCH Atmosphere SX-RCA Interconnects EUPHORIA (Level 3) 1Mt

SYNERGISTIC RESEARCH Atmosphere SX- EUPHORIA Rca Kablo

İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺181.955,94(KDV Dahil)
İndirimli : ₺163.760,34(KDV Dahil)
Adet :

 

 

Yeni Atmosphere SX  Serisi RCA arabağlantı kabloları

 

EUPHORIA SX

 

 

 

 

 

 

 

Euphoria SX RCA ara bağlantıları, paralel çalışan iki 5. Nesil Tricon Silver Matrix geometrisiyle başlar. Ardından, California fabrikamızda el yapımı bir Air Dialectric'e saf 6-9'lar, gümüş iletkenler içeren dört Air String geometrisi ekliyoruz. Son olarak, XLR için, Excite SX'in Air Strings'inin iki katı ile hassas, dengeli bir ara bağlantı için sekiz Air String geometrisi çalıştırıyoruz. Son teknoloji SRX kablo dokuma tezgahımız için orijinal olarak geliştirilmiş aynı Yüksek Frekanslı Uzun Süreli Koşullandırma Sürecini kullanıyoruz. Mor Sigortalarımızı dünyanın en yüksek performansı yapan ve birkaç bin dolara mal olan sigortaları geride bırakan aynı şartlandırma süreci. Sisteminizin gürültü tabanını düşürmek ve kablo kalkanı performansını iyileştirmek için Euphoria SX, birlikte verilen duvar konektörüyle kablo korumasından alınan gürültüyü ev toprağına yönlendirmek üzere tasarlanmıştır. Sisteminizin gürültü tabanını daha da azaltmak için Euphoria SX kablo ekranlarını bir Sinerjistik Araştırma Zemin Bloğuna veya Aktif Zemin Bloğuna bağlayın. Atmosphere SX için özel olarak geliştirilmiş, zemini alçaltmak ve sertlik olmadan çözünürlüğü artırmak için kablo kalkanı ve iç konektörler üzerindeki stratejik noktalar boyunca yerleştirilmiş küçük Karbon Fiber UEF Ayar Diskleridir. Son olarak, bunlar, kabloların dengesini sıcak ve sıvıdan ayrıntılı ve dinamik hale getirmenize olanak tanıyan iki Galileo SX Ayar Mermisi ile serideki en çok yönlü ve en yüksek performanslı ara bağlantılardır. Euphoria SX'i sisteminize seslendirirken, hem Altın hem de Gümüş Galileo madde işaretlerini bileşen bazında karşılaştırın ve kulağa en iyi gelen seçeneği seçin. Kullanıcı İpucu: Varsa, çok az sistem bir renkten veya diğerinden yararlanır. Aslında, çoğu sistem, Altın veya Gümüş mermilerin çoğunluğuyla, ancak karşıt renkle en iyi performansı gösteren bir veya iki bileşenle en iyi sesi verir. Gallio SX Gold Tuning Bullets, noktasal detay üzerinden daha sıcak sesi likidite ile yakalar. Galileo SX Silver Tuning Bullets, likidite pahasına kesin bir odakla ayrıntılı ve dinamiktir. Tüm sistemler, diğer seçenekle en iyi sesi verecek bir veya iki bileşenle Altın veya Gümüş çoğunluğundan yararlanır. Kabloları UEF Bullets ile ayrı ayrı ayarlamak, sisteminize özel özel bir denge ile hem Altın hem de Gümüşün en iyi ses özelliklerini elde eder.

 

 

 

Grafen ile UEF Matrix Shield

 

Matrix koruması

 

 

 

 

Önceki Atmosphere X Serisi Kablolar, UEF Tech'i, şimdi Matrix Shielding olarak adlandırılan Atmosfer kablolarının kalkanları üzerindeki stratejik ızgara noktalarına yerleştirerek UEF Shielding'i iyileştirmenin yollarını keşfetmeye yönelik bir deney olarak başladı. Matrix Shielding, gürültü tabanını azaltmak için UEF elemanlarını kablo blendajının ızgara modeli üzerinde düzenler. Atmosphere SX, dokuma tezgahının aksi takdirde yüksek frekansların sert veya yorucu ses çıkarmasına neden olacak gürültüyü iptal etme yeteneğini geliştirmek için özellikle Atmosphere SX için geliştirilen yeni Karbon Fiber UEF Ayar Disklerini kullanarak Matrix Shielding'i daha da iyileştirir. UEF Shielding ile ilgili devam eden araştırmamızın bir sonucu olarak, gelişmiş çözünürlük ve müzikalite ile daha holografik bir ses için yeni Karbon Fiber UEF Ayar Diskleri geliştirerek Atmosphere SX'i seslendirirken çözünürlük sınırlarını zorladık.

 

 

 

Kuantum Tünel Açma

 

SRX Uzun Süreli Yüksek Gerilim Şartlandırma işlemi

 

 

 

 

Tarihimizdeki en doğal sesli ve holografik kabloları mükemmelleştirdikten sonra, uzun bir süre boyunca kapsamlı bir frekans grafiği uygulayan yeni bir yüksek voltaj koşullandırma işlemiyle onları daha da ileriye götürmek için yola çıktık. Doğru karışıma inmeden önce uzun bir süre boyunca farklı kombinasyonlarda düzinelerce frekansı denedik. Hatta uzun koşullandırma seansları sırasında üretilen aşırı ısıyı işlemek için yeni bir Tesla Bobini bile yaptık. Tamamlandığında, SRX koşullandırma süreci, önceki Tesla Bobini koşullandırma protokolümüzün çok ötesinde holografik gerçekçilik ve tını doğruluğu yarattı.

 

Altın ve Gümüş SX Ayar Modülleri

 

İyileştirmeyi yeniden tanımlama

 

 

 

 

 

Galileo Ayar Devrelerimizi, orijinal olarak yeni ultra çözünürlüklü ve müzikal Galileo SX kablo serisi için tasarlanmış yeni teknoloji ile tamamen yeniden formüle ettik ve yeniden seslendirdik. Şimdi Silver Bullets, önceki Galileo Silver Bullets'a göre daha fazla ayrıntıyla birlikte daha fazla sıcaklık sunarken, Gold Bullets, eskisinden daha fazla hava ve ayrıntıyla daha da fazla müzikalite ve akıcı pürüzsüzlük kazandırıyor. En iyi sonuçlar için, ilk önce herhangi bir Sinerjistik Araştırma kablosunun, çıkarmadan veya taşımadan ve Altın veya Gümüş Mermi takılmadan 72 ila 96 saat boyunca sisteminize yerleşmesine izin vermeniz önerilir. Ardından önce Gold ile ardından Silver mermilerle dinleyin ve sisteminizde en iyi müziği yapan seçeneği seçin.

 

 

Gold Tuning Modülünün Sonik Özellikleri:

 • Daha Büyük Müzikalite
 • Daha Fazla Sıvı Pürüzsüzlüğü
 • Hava ve Detay

Silver Tuning Modülünün Sonik Özellikleri:

 • Daha Fazla Hava ve Detay
 • Müzikalite
 • Sıvı Pürüzsüzlük

 

UEF Hücresi

 

Gürültüyü filtreleyin, müziği hissedin.

 

 

 

Atmosphere X Euphoria ara bağlantıları ve hoparlör kabloları, Amiral Gemisi Galileo UEF serimizde kullanılan aynı Patenti Bekleyen UEF Hücre teknolojisini entegre eder. Karbon Fiber muhafazalar içinde, bu Birleşik Enerji Alanı Hücreleri, Teflonlu değerli metal folyolardan ve Japon İpek dielektriklerinden oluşur. Grafen de dahil olmak üzere UEF bileşenleri, doğrudan sinyale ve kalkanlara uygulanarak gürültü tabanını düşürür ve müzik bilgisinin sahte parazitler ve sinyal yansımaları tarafından engellenmeden kablo boyunca hareket etmesine izin verir. Sonuç, sıkıştırılmamış, içsel ve canlı bir müziktir.

Atmosfer Euphoria SX Ara Bağlantı Özellikleri:

 

2 adet Tricon 4. Nesil:

 • Silver Matrix: Blendajdan ayrı bir topraklama iletkenine sahip monokristal iletkenler
 • Dielektrik: Teflon
 • Ekranlama: Yer Düzlemi Teknolojisi
 • Oluşturmadan önce sinyal yönü için yapılan dinleme testleri

4 adet Silver Air String kablosu:

 • Gümüş Hava Telleri: %99,9999 saf monokristal gümüş iletken

4 ayrı iletken RCA / 8 ayrı iletken XLR

 • Dielektrik: Hava (sızdırmaz)
 • Ekranlama: UEF Toprak Düzlemi Teknolojisi
 • Seviye 3 OTSP UEF Hücre Filtrasyonu
 • California fabrikamızda el yapımı

Geometri / Filtre Sayısı:

 • Her bir Euphoria Ara Bağlantı Çifti aslında RCA'da 2 ayrı Tricon 4. Nesil kablo dizisi -veya- XLR'de 4 ayrı Tricon 4. hava sızdırmaz dielektrik (XLR) artı RCA veya XLR ara bağlantıları için toprak, sinyal ve ekran için bir UEF Seviye 3 OTSP 3 kanallı filtre.

 

RCA ve XLR Konnektörleri:

 • Gümüş Teflon SR 20 RCA -veya- Neutrik NC3FX-BAG, NC3MX-BAG XLR konektörleri

Yapı Notları:

 • Euphoria Sinyal Matrisi (tescilli)
 • 44 (RCA) 56 (XLR) noktadan noktaya elle lehimli bağlantılar
 • Gelişmiş titreşim yalıtımı için ayrı EXP İzoleli kablo geometrileri
 • Atmosfer Seviyesi 4 UEF Matris Koruması: UEF Hücresine, konektörlere ve kablolara ve toprağa Grafen içeren 2 farklı UEF kaplama uygulanır ve gürültü tabanını önemli ölçüde azaltır ve daha fazla sıcaklık ve ayrıntı sağlayan daha az tahıl ile daha saf bir sinyalin aktarılmasına izin verir. İletkenler ve toprak düzlemi ve UEF Hücresi de UEF'nin sağladığı sönümleme etkisinden yararlanır.
 • 1 Atmosfer Ayar Modülü için Sonlandırma (Kırmızı ve Mavi)
 • UEF Yer Düzlemi sonlandırması
 • Gümüş Lehim: %4
 • El yapım süresi: 5.5 saat
 • Kuantum Tünelleme: Kablo tamamen monte edildikten sonra tüm bağlantılar ve kablolar belirli frekanslarda ve darbe modülasyonlarında 1.000.000 volt elektrikle işlenerek iletken malzemede bir kanal ve moleküler düzeyde elektronların daha serbest akmasını sağlayan temas noktaları oluşturulur. Bu, iletkenler aracılığıyla maksimum miktarda düşük seviyeli bilgiye izin verir ve müziğinizde en yüksek miktarda gerçekçilik sağlar.
 • Orijinal olarak SR Mavi Sigortalar için geliştirilmiş İkincil UEF Mavi Tedavisi
 • 5 günlük Yakma: 2 adımlı süreç
 • California fabrikamızda el yapımı

 

SR Topraklama Cihazı  (optional)

 

Atmosfer EXCITE SX ara bağlantılarında, daha düşük sistem gürültü zemini için bileşeninizin güç kaynaklarını atlayarak sağlanan topraklama kablolarıyla doğrudan toprağa topraklanabilen kalkanlar bulunur.

Performansı daha da artırmak için, genel sistem performansını yükseltmek için UEF Topraklama Filtresi veya isteğe bağlı bir SR Aktif Topraklama cihazı  kullanmanızı tavsiye ederiz. Atmosphere EXCITE SX ve EUPHORIA SX ara bağlantıları ve hoparlör kabloları üzerindeki kalkanları pasif veya ACTIVE Ground Block'a yalnızca yıldızla topraklamakla kalmaz, aynı zamanda daha fazla ayrıntı için sisteminizin gürültü tabanını önemli ölçüde düşürmek için sisteminizin tüm bileşenlerini topraklayabilirsiniz.(ayrı satılır)

 

 

 

 

 

XLR'nizi yükseltin

 

SR XLR

 

Bağlayıcıların tümü eşit yaratılmamıştır. Konnektör tasarımı üzerine yıllarca süren araştırmalardan sonra, daha rafine ayrıntı ve doğru bilgi sağlamak için SR20 RCA ve XLR konektörlerinin temel malzemesi olarak yüksek saflıkta, yüksek iletkenlik, düşük kütleli Gümüş'ü seçtik. Dielektrik özelliğinden dolayı teflon kullanılmaktadır ve özel tasarımı hem kablo hem de fişler için en geniş temas alanını sağlayarak müziğinizin tamamının geçmesini sağlar. Bu yüksek performanslı konektörler, Amiral Gemisi Galileo Ara Bağlantılarımızda standarttır ve Atmosphere'e performans odaklı bir yükseltme yolu olarak eklenebilir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Sizlere en iyi alışveriş deneyimini sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için Kvkk sözleşmesini inceleyebilirsiniz.