SYNERGISTIC RESEARCH GALILEO POWERCELL SX CONDITIONER
SYNERGISTIC RESEARCH GALILEO POWERCELL SX CONDITIONER
SYNERGISTIC RESEARCH GALILEO POWERCELL SX CONDITIONER
SYNERGISTIC RESEARCH GALILEO POWERCELL SX CONDITIONER
SYNERGISTIC RESEARCH GALILEO POWERCELL SX CONDITIONER
SYNERGISTIC RESEARCH GALILEO POWERCELL SX CONDITIONER
SYNERGISTIC RESEARCH GALILEO POWERCELL SX CONDITIONER
SYNERGISTIC RESEARCH GALILEO POWERCELL SX CONDITIONER
SYNERGISTIC RESEARCH GALILEO POWERCELL SX CONDITIONER
SYNERGISTIC RESEARCH GALILEO POWERCELL SX CONDITIONER

SYNERGISTIC RESEARCH GALILEO POWERCELL SX Conditioner

Fiyat : ₺1.134.671,12(KDV Dahil)
ADET :

 

             

                  GALILEO POWERCELL SX  CONDITIONER

                                                   

                                            

 

 

 

2021 Galileo PowerCell SX, PCB güç kaynağının ve ULF Sinyal Üreticisinin tamamen yeniden tasarımıyla başlarken, geçen yılki modelle çakışmayan tüm PCB geliştirmelerini koruyor. İlk adım, ikisinin mükemmel bir yin ve yang'ı için samimi, odaklanmış kayıtlar ve büyük ölçekli kayıtlar arasındaki dengeyi bölen çok frekanslı bir ULF üreteci oluşturmaktı. Kırmızı ayarı, daha küçük ölçekli performanslar için seslendirilir ve özellikle analog enstrümanların kayıtları için uygundur. Mor Ayar, büyük ölçekli kayıtları doğru bir şekilde göstermek için seslendirilir. Pink Floyd gibi devasa ses alanlarına sahip kayıtlar veya aşırı stereo görüntülemeyi temsil eden herhangi bir modern kayıt için idealdir. Bunu mümkün kılmak için, farklı akustik ortamları modellemek için aynı anda iki kanal üzerinden Dünyanın Shuman Rezonansını ve Dünya'nın Shuman Rezonansının harmoniklerini üreten Atmosfer Akustik Alan Jeneratörümüzden teknoloji ödünç aldık. Sonuç olarak Galileo PowerCell SX, dahili EM Hücrelerini polarlarken birden fazla ULF frekansı kullanan ilk PowerCell'dir. Ardından, gelişmiş dinamikler ve seslendirme ile daha düşük gürültülü bir zemin için PCB ve güç kaynağının altında tek tip bir EM alanı oluşturmak için Tranquility Pod'umuzdan teknoloji ekledik. Ardından, dinamiklerdeki iyileştirmelerle bir sistemin algılanan gürültü tabanını azaltan AC filtrelemede önemli bir artış için %33 daha büyük ve daha yoğun şekilde paketlenmiş katlanmış EM Hücreleri gibi temelleri geliştirdik. Ardından, son teknoloji ürünü Purple Sigortalarımız gibi sonik iyileştirmeler için tüm Purple Fuse teknolojilerine sahip yeni bir Purple Duplex tasarladık. Son olarak, tüm ilerlemelerin toplamını ilk önce doğal sese ve ses sahnelemesindeki iyileştirmelere odaklanarak birbirine bağlamak için dahili Gold UEF akort devrelerini yeniden seslendirdik. Birlikte bu değişiklikler, 100'lerce saatlik ölçümler ve dinleme testleri yoluyla mükemmelleştirilen yeniliğin sonucudur ve 2019'un ilk 11 x EM Cell Galileo PowerCell'inin piyasaya sürülmesinden bu yana Galileo PowerCell performansındaki en önemli sıçramadır.

 

 

 

 

Galileo SX Dual ULF Jeneratörlü YENİ 2021 Galileo SX

 

 2 Çift ayarlı ULF Jeneratör

 

 

Galileo PowerCell SX, hem büyük hem de daha küçük ölçekli performansları tamamlamak için çok frekanslı bir ULF Shuman Frekans Üreteci kullanan ilk PowerCell'dir. Küçük ve büyük ölçekli ses sahneleme gerçekliğini doğru yapmak için, ilk olarak Atmosfer Akustik Alan Jeneratörlerimiz için geliştirilmiş teknolojiyi kullanıyoruz. Nihayetinde, geliştirmenin son aşamalarında gereksiz olduğu kanıtlanan çoklu kombinasyonlar yarattıktan sonra, büyük ve küçük ölçekli akustik ortamları mükemmel bir şekilde tamamlamak için iki yeni frekans kombinasyonunu mükemmelleştirdik. Dahili EM Hücresinin çoklu frekans yanlılığı, orijinal FEQ alan üretecimizi gelişmiş dinamik ve müzikalite ile daha büyük bir ölçekte müzik sunan bir Atmosfer Akustik Alan Üreticisi ile karşılaştırırken duyduğunuza benzer. Galileo PowerCell SX'i sisteminize ve kişisel zevkinize göre optimize etmek için, favori kayıtlarınızı çalarken stereonuzda müzik yapan seçeneği seçerek Kırmızı ve Mor ayarlar arasında geçiş yapmak için bir düğmeye basın.

 

Yeniden tasarlanmış çift frekanslı PCB, yeni düzenlenmiş güç kaynağı ve yerleşik Aktif Huzur Podu ile.

Yeni Çift ULF Anten yapılandırması

Yeni Altın UEF ayar modülleri.

Mor çıkışlar.

EM Hücrelerinde yeni UEF uygulaması

Yeni uzun süreli kuantum tünel prosedürleri

 

İki Bias, tek mükemmel ses

Kırmızı Frekans: Akustik enstrümanlar, vokaller ve daha küçük ölçekli performanslar için planlandı.

Mor Frekans: Büyük ölçekli performansları ve elektronik müziği inandırıcı bir şekilde canlandırıyor.

 

İçinde ne var?

 

Galileo SX PowerCell, dünya lideri PowerCell 12 SE hat koşullandırıcımızla aynı teknolojiyle başlar. PowerCell 12 SX'in altı Aktif EM Hücresine beş ilave katlanmış Aktif Elektromanyetik Hücre ekleyerek 11 EM hücresi olur toplamda. Ayrıca, on bir Aktif EM Hücrenin tümü daha büyük ve toplam yüzey alanının dört katı için daha yoğun bir şekilde paketlenmiştir ve bu, daha fazla görünür dinamik aralıkla daha dinamik bir ses için depolanan enerjinin iki katından fazla olan EM Hücre verimliliğinde çarpıcı bir artışa dönüşür. .

On bir EM Hücresini DC ile kutuplamak için yeni bir güç kaynağı tasarladık ve buna EM Hücrelerinin gürültü tabanını dramatik bir şekilde düşürmek için yeni bir Yer Düzlemi Teknolojisi de dahil ettik. Daha sonra, PC 12 SE'nin orijinal bias frekansından daha müzikal bir ses çıkarırken daha fazla ayrıntı ve holografik gerçekçilik sunan bir frekans bulana kadar birkaç ay boyunca çift-kör testler boyunca Earths Schumann Rezonansının harmoniklerini denedik. Ek olarak, yeni güç kaynağı ve alan üreteci, Galileo'nun kalbinde temel bir iyileştirme için on bir Aktif EM Hücresinin tümünü Dünya'nın Schumann Rezonansı artı DC ile saptırırken, PowerCell 12 SE, Galileo'nun kalbindeki temel bir iyileştirme için yalnızca Dünya'nın Schumann Rezonansı ile tek düz Aktif EM Hücresini saptırır SX PowerCell'in on bir Aktif EM Hücresi.

PowerCell 12 SE'nin bir Teflon Dielektrik içinde Gümüş Matriks sıkma kullanmasına bir hava dielektrikinde %99,9999 Saf Gümüşün 59 fit kullanımı kadar. Ayrıca, on iki AC çıkışının her biri, her dupleks için iki çıkışın ortak kablolamayı paylaştığı her dupleks için bir sıcak ve soğuk AC çalışmasını bağlayan PowerCell 12 SE ile karşılaştırıldığında, kendi Aktif EM Hücrelerine noktadan noktaya kablolanmıştır.

Daha düşük gürültülü bir zemin için yeni bir kablolama topolojisi kullanarak zemin filtrelemesini iyileştirdik. Ek olarak, Galileo SX PowerCell, gürültü tabanını 12 AC çıkışından herhangi birini almadan daha da düşürmek için yeni bir özel toprak bağlantısı aracılığıyla Aktif Toprak Bloğumuza doğrudan bağlanabilir ve bu, on iki AC çıkışının tümüne ihtiyaç duyan sistemler için çok kullanışlıdır. .

Galileo SX PowerCell, içerideki güzel el yapımı devreyi görmenize izin verdiği için sisteminize giden amperi görüntüleyen bir ön amper ölçer ile kaplanmış serin faktöre sahiptir ve üstte ek bir geniş görünüm penceresi görmenizi sağlayacaktır. işçiliğimizin zirvesi. Hem ön amfi ölçeri hem de üstten görünüm penceresini aydınlatan ışığın rengini ve yoğunluğunu bile değiştirebilirsiniz. Aydınlatmasını sisteminizdeki diğer bileşenlerle eşleştirmek için Galileo White, Dante Red, Synergistic Research Blue ve McIntosh Blue arasından seçim yapın. Ve hiç ışığı tercih etmiyorsanız, sıkıcı olmayı seçebilirsiniz, bu size kalmış.

 

 

11  Aktif Elektromanyetik Hücre

 

 

Solid Silver 14awg kablolama

 %99,9999 gümüş

 

 

 

Ampermetre

 

8 renk seçeneği

 

 

Galileo PowerCell SX Teknik özellikleri:

Kablolama

 • 59 ft. Paralel 14 awg. 6N Saf gümüş airstring kablolama

Konektör Çıkışı ABD:

 • 12 adet MAVİ UEF Çıkışı (İki aşamalı Kuantum Teknolojisi)

Konnektör Çıkışı Uluslararası (AB/AU/UK):

 • 12 adet MAVİ UEF Schuko çıkışı (İki aşamalı Kuantum Tedknolojisi)

YENİ Galileo SX ULF Jeneratör:

 • 2020 Sınırlı Üretim Galileo SX PowerCell, yeniden tasarlanmış Galileo SX PCB ile donatılmıştır. UEF Turuncu Kapasitörleri ve önemli ölçüde geliştirilmiş bir ULF jeneratörü içerir. Galileo SX Ground Block ve Galileo SX PowerCell için tasarlanan yeni geliştirilmiş, 3 kat daha güçlü, çok ayarlı, Ultra Düşük Frekanslı (ULF) jeneratör, kullanıcıların birden fazla jeneratör frekans ayarı arasında seçim yapmasına olanak tanır. Galileo SX toprak/güç bileşenlerinizin özelliklerini sisteminize ve müzik seçiminize mükemmel şekilde uyacak şekilde ayarlama yeteneği sağlamak

UEF:

 • Ünite boyunca grafen teknolojisi
 • EM Hücrelerini polarlamak için dahili “Aktif” güç kaynağı
 • 3. nesil Dahili ULF (Ultra düşük frekans) Jeneratör, bir sistemin gürültü tabanında dramatik bir düşüş için AC'yi Dünya'nın Schumann Rezonansına yönlendirmek için her bir elektromanyetik hücreye uygulanır.
 • 2 adet SR Güç Transformatörü
 • EM Hücre güç kaynağında ve ULF alan jeneratöründe 8 adet SR Kuantum Kapasitör
 • Yüksek Karbonlu Çelik/Alüminyum “Yer Düzlemi” şasi
 • Yeni 11 EM Hücre topolojisi, talep üzerine tepe akımını artırmak için bir "Süper Kapasitör" gibi davranır ve bileşenlerin daha fazla dinamik boşluk payı için doğrudan duvara bağlandığından daha fazla akım çekmesini sağlar

Dahili Aktif UEF EM Yatay Düzlem Hücre alanı:

 • 640 santimetre kare
 • 5 x Dahili Aktif UEF EM Katlanmış Karbon Fiber Hücre alanı: toplam 2343.15 santimetre kare

Konektör Girişi:

 • 1 adet Neutrik 32 amper PowerCon
 • 2 İzole Çıkış Bankası; analogu dijital bileşenlerden izole etmek için kullanılabilir

%99,995 Saf Gümüş Zemin Şeridi:

 • 62 santimetre kare

Ağırlık ve Boyutlar:

 • 5.5" x Genişlik 17.5" x Derinlik 13.5"
 • 18 Kğ (39 lb)

Gerilim ve akım Değerlendirme:

 • Giriş derecesi ABD: 20amp/125v
 • Giriş Derecelendirmesi Uluslararası (AB/AU/UK): 16amp/250v
 • ABD Versiyonu: Derecelendirme, 20amp/125v'lik ABD Outlet derecesi ile sınırlıdır
 • Uluslararası(EU/AU/UK) Versiyon: Derecelendirme, 16amp/250v Schuko Outlet derecesine dayanmaktadır.

 

 

SRX Güç Kablosu özellikleri 1,8 Mt 

 

 

Yapı:

 • Her SRX AC Güç Kablosu 10 ayrı güç kablosundan yapılmıştır - 4 adet Yüksek Akım Saf Katı Gümüş Tel, 2 adet Saf Gümüş Hava Tel, 2 adet Saf Gümüş Hava Şeridi, 1 adet Saf Bakır Hasır Toprak Düzlemi, 1 adet Saf Bakır Aktif Kalkan.

 Boyutlar:

 • Standart 6 ve 8 ft uzunluklar

4 adet 14 awg. %99,9999 Saf Gümüş Yüksek Akım:

 • Dielektrik: PTFE Hava (Mühürlü)
 • Ekranlama: Aktif Ekranlama Teknolojisi
 • Geometri: 2 Kanal
 • Oluşturmadan önce sinyal yönünü belirlemek için dinlendi

 2 Adet Gümüş Hava İpi:

 • Gümüş Hava Telleri: %99,9999 saf mono kristal gümüş iletken
 • Dielektrik: PTFE Hava (sızdırmaz)
 • Ekranlama: Aktif Ekranlama Teknolojisi
 • Geometri: 2 Kanal
 • Oluşturmadan önce sinyal yönünü belirlemek için dinlendi

2 adet Saf Gümüş Havalı Şerit :

 • %99,9999 saf gümüş iletken
 • Dielektrik: PTFE Hava (sızdırmaz)
 • Ekranlama: Aktif Ekranlama Teknolojisi
 • Geometri: 2 Kanal
 • Oluşturmadan önce sinyal yönünü belirlemek için dinlendi

1 adet Saf Bakır Toprak Mesh :

 • UEF Toprak  Düzlemi Teknolojisi
 • 6 ft uzunluk başına 36 inç kare

Ekranlama:

 • UEF Aktif Koruyucu 3. nesil,
 • UEF Aktif EM Hücresi
 • İsviçre Yapımı Güç Kaynağı
 • SR Kuantum Kapasitörler
 • Noktadan Noktaya Kablolama
 • Gümüş Lehim 4%

Kuantum Tünel Açma:

 • Özel Yapım

5 Gün yakma işlemi:

 • 3 Adımlı süreç

Gerilim ve akım derecesi:

 • ABD: 20amp/125v
 • Uluslararası (AB/AU/UK): 16amp/250v

Ekranlama:

 • UEF Aktif Koruyucu 3. nesil,

2 adet SR 25 UEF Katlanmış Elektro-Manyetik Hücre:

 • Saf Bakır Folyolar
 • UEF: Grafenle işlenmiş pcb
 • Dielektrik: PTFE
 • Ekranlama: Aktif Ekranlama Teknolojisi
 • Gövde: Karbon Fiber Silindir

1 adet SR 25 Aktif Koruyucu UEF Hücresi:

 • Değiştirilmiş İsviçre yapımı DC öngerilimli Güç Kaynağı
 • UEF: Grafenle işlenmiş pcb
 • SR Kuantum Kapasitörler
 • Dielektrik: PTFE
 • Ekranlama: Yer Düzlemi Teknolojisi
 • Gövde: Karbon Fiber Silindir

2 adet SR 25 UEF Topraklama  Düzlemi:

 • Saf Bakır Folyolar
 • UEF Grafen
 • Dielektrik: PTFE
 • İletken Karbon Fiber topraklama Kılıfı

1 adet Siyah SR25 UEF Aktif Modülü:

 • Aktif  bias  devresini tamamlar

1 adet Gold SR25 UEF Ayarlama Pasif Modülü:

 • Artan sıcaklık, likidite için isteğe bağlı seslendirme

1 adet Silver SR25 UEF Tuning Pasif Modülü:

 • Maksimum bilgi ve iyileştirme için isteğe bağlı seslendirme.

Konektörler:

 • Konektör Girişi ABD: 1 adet Sinerjistik Araştırma G08 Saf Rodyum
 • Konektör Girişi Uluslararası: 1 adet Sinerjistik Araştırma G08 Saf Rodyum Schuko
 • Konnektör Çıkışı ABD: Sinerjistik Araştırma G08 Saf Rodyum IEC 15 amper ve 20 amper konektörler
 • Konnektör Çıkışı Uluslararası: Sinerjistik Araştırma G08 Saf Rodyum IEC 15 amper ve 20 amper konektörler

 Yapı Notları:

 • 36 noktadan noktaya elle lehimlenmiş bağlantı
 • Gümüş Kurdele, PTFE Film ve Bakır ağdan elle lamine edilmiş katmanlar
 • Güç Kaynağından Önce Eklenen Katlanmış Sıcak ve Nötr Elektro-Manyetik Hücreler
 • EM Hücrelerine UEF Yer Düzlemi Kovanı eklendi
 • Güç kaynağına ek UEF Yer Uçağı eklendi
 • SR25 UEF Tedavisi: Tüm kabloya eklenen Grafenli UEF
 • 1 SR25 Aktif Ayar Modülü için Sonlandırma (Siyah)
 • 1 SR25 UEF Pasif Ayar Modülleri (Altın ve Gümüş) için Sonlandırma
 • Gümüş Lehim: %4
 • Kuantum Tünelleme: Aktif güç kaynağı dahil edilmeden önce, tüm bağlantılar ve kablolar, belirli frekanslarda ve darbe modülasyonlarında 1.000.000 volt elektrikle işlenir, iletken malzemede bir kanal ve moleküler düzeyde elektronların daha serbest akmasını sağlayan temas noktaları oluşturulur. Bu aynı zamanda “Aktif Korumanın” iletkenler aracılığıyla maksimum miktarda düşük seviyeli bilgi vererek daha verimli çalışmasına ve müziğinizde en yüksek miktarda gerçekçilik sağlamasına olanak tanır.
 • 5 günlük Yakma: 2 adımlı süreç
 • California fabrikamızda %100 El Yapımı

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Sizlere en iyi alışveriş deneyimini sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için Kvkk sözleşmesini inceleyebilirsiniz.