SYNERGISTIC RESEARCH POWERCELL 12 UEF SE Conditioner
SYNERGISTIC RESEARCH POWERCELL 12 UEF SE Conditioner
SYNERGISTIC RESEARCH POWERCELL 12 UEF SE Conditioner
SYNERGISTIC RESEARCH POWERCELL 12 UEF SE Conditioner
SYNERGISTIC RESEARCH POWERCELL 12 UEF SE Conditioner
SYNERGISTIC RESEARCH POWERCELL 12 UEF SE Conditioner
SYNERGISTIC RESEARCH POWERCELL 12 UEF SE Conditioner
SYNERGISTIC RESEARCH POWERCELL 12 UEF SE Conditioner
SYNERGISTIC RESEARCH POWERCELL 12 UEF SE Conditioner
SYNERGISTIC RESEARCH POWERCELL 12 UEF SE Conditioner
SYNERGISTIC RESEARCH POWERCELL 12 UEF SE Conditioner

SYNERGISTIC RESEARCH POWERCELL 12 UEF SE Conditioner

İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺302.286,25(KDV Dahil)
İndirimli : ₺241.829,00(KDV Dahil)
ADET :

 

 

 

POWERCELL 12 UEF SE Conditioner

 

 

Dönüşümü yakından görün

 

 

 

 

PowerCell 12 UEF SE, yeni nesil güç düzenleyicinizden daha fazlasıdır - ses sisteminizin kalbidir. 10 gauge Silver Matrix noktadan noktaya kablolama ve bileşenden bileşene izolasyon ve tepe akım dağıtımında en üst düzey için ayrı EM Hücre filtrasyon bankaları, 6 x UEF BLUE Dubleks ve oda sıcaklığında neredeyse bir süper iletken olan Grafen kullanan PowerCell 12 UEF SE, günümüzün en yeni bileşenlerinden mümkün olan en saf ve en temiz akım sınırlamayan gücü sağlar. Garantili ses kalitesinin tüm alanlarını önemli ölçüde iyileştirmek için tüm sisteminizi PowerCell 12 UEF SE'ye bağlamanız yeterlidir. Kesinlikle ısı veya gürültü üretmeyen PowerCell 12 UEF SE, güce aç mono blok amplifikatörler dahil her tür elektronik için mükemmeldir. Ve her biri doğrudan 10 gauge Silver Matrix noktadan noktaya kablolama yoluyla birbirinden izole edilmiş 6 UEF Siyah Dubleks'i besleyen iki ayrı Active EM Cell güç bankasıyla, PowerCell 12 UEF SE'niz dijitali analog bileşenlerden diğer tüm PowerCell hat koşullandırıcılardan daha iyi yalıtır . Elbette, amiral gemisi modelimiz Yüksek Akım Atmosferi Seviye 3 Aktif güç kablosuyla standart olarak gelir ve en üst düzeyde ses kalitesi yükseltmesi için Yüksek Akım Galileo UEF güç kablosuyla özel olarak sipariş edilebilir.

 

 

 

 

 

 

 

İçinde ne var?

Şasi

 

PowerCell 12 UEF, EM ve RFI girişimini engelleyen ve yeni Toprak Düzlemi Teknolojimiz için üstün bir kanal işlevi görmek üzere tasarlanmış bir UEF Kaplama ile işlenmiş yüksek karbonlu çelik bir şasi ile başlar.

 

 

 

ULF Alan Jeneratörü

 

PowerCell 12 UEF için özel olarak geliştirilen ULF (Ultra Düşük Frekans) Alan Jeneratörü, ULF sinyali, toprak ve AC arasındaki endüktif bağlantı süreci aracılığıyla PowerCell 12'nin (6) Aktif EM Hücrelerine doğrudan bağlanır. En yaygın 50-60 çevrimli cihazlarda bulunan gürültü ve karmayı geçersiz kılan zengin, düşük frekanslı bir harmonik ile klimanın saatini yeniden ayarlayarak elektrik gücünüzü temizlemek için tasarlanmıştır.

 

EM Hücreleri

 

Yeni PowerCell 12 UEF AC Hat Şartlandırıcı, 2007'deki ilk EM Hücre prototipiyle başlayarak elektromanyetik hücre tasarımına yönelik 10 yıllık araştırmanın doruk noktasıdır. EM Hücreleri, bir AC için AC için diferansiyel EM alanlarının ve AC'nin endüktif kuplajıyla alternatif akımı koşullandırmak için hareket eder. tamamen akım sınırlaması olmayan güç düzenleyici. PowerCell 12 UEF SE'nizdeki elektromanyetik hücreler bir hidrojen hücresine benzer şekilde çalışır, bu nedenle PowerCell adı verilir, ancak plakalar arasında kimyasal bir reaksiyon yerine endüktif bir bağlantı gerçekleşir. Bu reaksiyonun etkisi, AC sinyal transferindeki reaktif kapasitansı büyük ölçüde azaltır ve AC hattında toplam gürültü yokluğunda faz anormalliklerini önler.

(6) Elektromanyetik Hücreler iki filtrasyon aşaması sağlar: (1) 12 çıkışın tümünü kapsayan büyük 640 cm² "düz" hücre ve (5) korumalı ve karbon fiber silindirlere yerleştirilmiş 819 cm² "katlanmış" hücreler. Katlanmış hücrelerin dördü, çıkışların pozitif ve negatif kutuplarını veya her üç dubleks için (2) hücreyi kaplar. Beşinci katlanmış hücre, sistem genelinde akımın yer düzlemini kapsar. Bu yeni yapılandırma, PowerCell 12 UEF SE'nin giden PowerCell 10 UEF'nin iki katı filtreleme alanı sağlamasını mümkün kılar.

 

EM hücrelerinin şeklini değiştirmek, endüktans özelliklerini ve dolayısıyla ses kalitelerini değiştirir. Düz EM hücreleri, ses evreleme havasını ve akışkanlığı öznel olarak artırırken, katlanmış EM hücreleri ayrıntıları, dinamikleri ve odağı geliştirir. Her iki hücre tipini birlikte kullanmak, sisteminize hem katlanmış hem de düz EM Hücrelerinin en iyi özelliklerini verir.

 

Ayrıca, EM Hücreleri artık, yalnızca tek bir atom kalınlığında tek bir saf karbon katmanından oluşan, son derece iletken yeni bir harika malzeme olan Grafen içerir. Grafenin bu kadar heyecan verici olmasının birçok nedeninden biri, oda sıcaklığında neredeyse bir süper iletken olmasıdır. Süper iletkenler, mutlak sıfıra yakın (-459.67°F veya -273.15°C) ile sıvı nitrojen sıcaklığı (-140.8°F veya -96°C) arasında değişen aşırı düşük sıcaklıklara soğutulduğunda neredeyse hiç direnç göstermeden elektriği iletebilen malzemelerdir. . Grafeni bu kadar dikkat çekici yapan şey, bunu oda sıcaklığında yapabilmesidir.

 

Grafen içeren altı ayrı UEF elektromanyetik hücresi, talep üzerine tepe akımını artırmak için süper kapasitörler gibi hareket ederek bileşenlerinizin duvara bağlandığında normalde olduğundan daha fazla güç çekmesine olanak tanır. Bu, AC'yi tamamen sinyal yolunun dışında filtrelerken sisteminize ek dinamik boşluk sağlar.

Yeni PowerCell 12 UEF SE AC Hat Şartlandırıcı, 2007'deki ilk EM Hücre prototipi ile başlayan elektromanyetik hücre tasarımına yönelik 10 yıllık araştırmanın doruk noktasıdır. EM Hücreleri, diferansiyel EM alanlarının ve AC'nin bir Tamamen akım sınırlaması olmayan AC güç düzenleyici. PowerCell 12 UEF SE'nizdeki elektromanyetik hücreler bir hidrojen hücresine benzer şekilde çalışır, bu nedenle PowerCell adı verilir, ancak plakalar arasında kimyasal bir reaksiyon yerine endüktif bir bağlantı gerçekleşir. Bu reaksiyonun etkisi, AC sinyal transferindeki reaktif kapasitansı büyük ölçüde azaltır ve AC hattında toplam gürültü yokluğunda faz anormalliklerini önler.

 

Devre kartı, EM Hücrelerini ve ULF Alan Jeneratörünü çalıştıran gücün temelini sağlarken, Sinerjik Güç Transformatörleri ve Kuantum Kapasitörleri mümkün olan en saf elektriği üretir.

Son derece iletken 62 cm² %99,995 saf gümüş Zemin Kayışı UEF işlemine tabi tutulur ve ödüllü SR Zemin Bloğumuzdan ödünç alınan zemin filtrasyonu için Grafen içerir. Aslında bu Saf Gümüş Topraklama Kayışı, bileşenler PowerCell 12 UEF'ye takıldığında tüm sisteminizi Yıldız Topraklamak için (6) SR Siyah AC çıkışının her birine takılır. UEF Filtrasyonlu Yıldız Topraklama, geleneksel topraklama seçeneklerine göre ses kalitesinde gözle görülür bir iyileşme için toprak yolundaki seri endüktansı azaltır.

"Toprak" terimi, bir rezervuar yükü görevi gören Dünya ile bir bağlantıyı ifade eder. Yüksek iletkenliğe sahip Saf Gümüş Toprak Kayışı, belirli koşullar altında 10 dB'ye kadar gürültü ekleyebilen bileşenlerinizin normal akım taşıyan yolundan ayrı bir topraklama için iletken bir yol sağlar. En az dirençli toprak yolu, Dünya'ya giden en iyi yoldur ve PowerCell 12 UEF'nin Saf Gümüş Toprak Kayışından daha iyi bir toprak yolu yoktur.

En yüksek performanslı MAVİ UEF Dubleks çıkışlarımızdan altısına on iki adede kadar bileşen takın (her biri 250 $ perakende satış). MAVİ UEF Dubleksler, MAVİ UEF Sigortalarımızda bulunan teknolojinin aynısı ile geliştirilmiştir ve geliştirilmiş frekans uzantısı ve ses evreleme ile daha düşük gürültülü bir zeminin benzer faydalarını sağlar. Analog ve dijital bileşeninizin performansının kalitesini daha da artırmak için, altı MAVİ UEF Dupleks iki sıraya bölünerek bileşenler arasındaki ve kritik olarak analog ve dijital bileşenler arasındaki çapraz konuşmayı ortadan kaldırarak bileşenden bileşene en üst düzeyde izolasyon sağlar.

 

PowerCell 12 UEF SE Schuko

 

 

 

 

 

PowerCell 12 UEF SE Teknik özellikleri:

 

 • Hepsi 10 awg. Silver Matrix noktadan noktaya ayrı kablolama

Konektör Çıkışı ABD:

 • 12 adet MAVİ UEF Çıkışı (İki aşamalı Kuantum teknolojisi)

Konnektör Çıkışı Uluslararası (AB/AU/UK):

 • 12 adet MAVİ UEF Schuko çıkışı (İki aşamalı Kuantum teknolojisi)

UEF:

 • Ünite boyunca grafen teknolojisi
 • EM Hücrelerini polarlamak için dahili “Aktif” güç kaynağı
 • 2. nesil Dahili ULF (Ultra düşük frekans) Jeneratör, bir sistemin gürültü tabanında dramatik bir düşüş için AC'yi Dünya'nın Schumann Rezonansına yönlendirir
 • 2 adet SR Güç Transformatörü
 • EM Hücre güç kaynağında ve ULF alan jeneratöründe 8 adet SR Kuantum Kapasitör
 • Yüksek Karbonlu Çelik/Alüminyum “Yer Düzlemi” şasi
 • Yeni 6 EM Hücre topolojisi, talep üzerine tepe akımını artırmak için bir "Süper Kapasitör" gibi davranır ve bileşenlerin daha fazla dinamik boşluk payı için doğrudan duvara bağlandığından daha fazla akım çekmesine olanak tanır

Dahili Aktif UEF EM Yatay Düzlem Hücre alanı:

 • 640 santimetre kare
 • 5 x Dahili Aktif UEF EM Katlanmış Karbon Fiber Hücre alanı: toplam 2343.15 santimetre kare

Konektör Girişi:

 • 1 adet Neutrik 32 amper PowerCon
 • 2 İzole Çıkış Bankası; analogu dijital bileşenlerden izole etmek için kullanılabilir

%99,995 Saf Gümüş Zemin şeridi:

 • 62 santimetre kare
 • 1'er adet özel 10 gauge Atmosfer Seviye 3 Ayrı bir MPC gerektirmeyen Aktif PowerCell güç kablosu, sadece standart aktif olmayan güç kabloları gibi tak ve çalıştır - ekstra kablo yok

Ağırlık ve Boyutlar:

 • 5.5" x Genişlik 17.5" x Derinlik 13.5"
 • 9 Kğ (19 lb.)

Gerilim ve akım Değerlendirme:

 • Giriş derecesi ABD: 20amp/125v
 • Giriş Derecelendirmesi Uluslararası (AB/AU/UK): 16amp/250v
 • ABD Versiyonu: Derecelendirme, 20amp/125v'lik ABD Outlet derecesi ile sınırlıdır
 • Uluslararası(EU/AU/UK) Versiyon: Derecelendirme, 16amp/250v Schuko Outlet derecesine dayanmaktadır.

 

 

+ included

Atmosphere Euphoria Level 3 PowerCell power cord

Alter your surroundings

 

 

Euphoria  Güç kablosu  Özellikleri:

 

3 adet 10 awg. Bakır Matris Alaşımı:

 • Dielektrik: Modifiye PE
 • Ekranlama: Örgülü Yer Düzlemi Teknolojisi
 • Geometri: 3 kanal

1'er adet 4. Nesil Tricon:

 • Gümüş Bakır Matris: Blendajdan ayrı bir topraklama iletkenine sahip monokristal iletkenler
 • Dielektrik: PTFE
 • Ekranlama: Yer Düzlemi Teknolojisi
 • Geometri: Üç eksenli
 • Oluşturmadan önce sinyal yönünü belirlemek için dinlendi

 3 adet Silver Air String:

 • Gümüş Hava Telleri: %99,9999 saf mono kristal gümüş iletken
 • 4 ayrı iletken RCA / 8 ayrı iletken XLR
 • Dielektrik: PTFE Hava (sızdırmaz)
 • Ekranlama: Yer Düzlemi Teknolojisi
 • California fabrikamızda el yapımı

1 adet Aktif Koruyucu UEF Hücresi:

 • Değiştirilmiş İsviçre yapımı DC öngerilimli Güç Kaynağı
 • UEF: Grafenle işlenmiş pcb
 • SR Kuantum Kapasitörler
 • Dielektrik: PTFE
 • Ekranlama: Yer Düzlemi Teknolojisi
 • Gövde: Karbon Fiber Silindir

1 adet Kırmızı Aktif Modül:

 • En düşük gürültülü zemin için isteğe bağlı, Aktif önyargı devresini tamamlar

1 adet Gold UEF Tuning Pasif Modülü:

 • Artan sıcaklık, likidite için isteğe bağlı seslendirme

Konektörler:

 • Konektör Girişi ABD: 1 adet Sinerjistik Araştırma G07 Saf Altın
 • Konnektör Girişi Uluslararası: 1 adet Sinerjistik Araştırma G07 Saf Altın Schuko
 • Konnektör Çıkışı ABD: Sinerjistik Araştırma G07 Pure Gold IEC 15 amper ve 20 amper konektörler
 • Konnektör Çıkışı Uluslararası: Sinerjistik Araştırma G07 Pure Gold IEC 15 amper ve 20 amper konektörler

 Yapı Notları:

 • 32 noktadan noktaya elle lehimlenmiş bağlantı
 • Atmosfer UEF 3 Tedavisi: UEF Aktif Hücre, Kuantum Kapasitör, konektörler, kablolama ve toprağa daha yüksek düzeyde Grafen içeren 2 farklı UEF kaplama uygulanır ve gürültü tabanını önemli ölçüde azaltır ve daha az tahıl ile daha saf bir sinyalin aktarılmasına izin vererek daha fazla sıcaklık ve detay. İletkenler ve toprak düzlemi ve UEF Hücresi de UEF'nin sağladığı sönümleme etkisinden yararlanır.
 • 1 Atmosfer Aktif Ayar Modülü için Sonlandırma (Kırmızı)
 • 1 Atmosfer için Sonlandırma UEF Pasif Ayar Modülü (Altın)
 • Gümüş Lehim: %4
 • El yapım süresi: 2.0 saat
 • Kuantum Tünelleme: Aktif güç kaynağı dahil edilmeden önce, tüm bağlantılar ve kablolar, belirli frekanslarda ve darbe modülasyonlarında 1.000.000 volt elektrikle işlenir, iletken malzemede bir kanal ve moleküler düzeyde elektronların daha serbest akmasını sağlayan temas noktaları oluşturulur. Bu aynı zamanda “Aktif Korumanın” iletkenler aracılığıyla maksimum miktarda düşük seviyeli bilgi vererek daha verimli çalışmasına ve müziğinizde en yüksek miktarda gerçekçilik sağlamasına olanak tanır.
 • 5 günlük Yakma: 2 adımlı süreç
 • California fabrikamızda el yapımı

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Sizlere en iyi alışveriş deneyimini sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için Kvkk sözleşmesini inceleyebilirsiniz.