SYNERGISTIC RESEARCH POWERCELL SX Conditioner
SYNERGISTIC RESEARCH POWERCELL SX Conditioner
SYNERGISTIC RESEARCH POWERCELL SX Conditioner
SYNERGISTIC RESEARCH POWERCELL SX Conditioner
SYNERGISTIC RESEARCH POWERCELL SX Conditioner
SYNERGISTIC RESEARCH POWERCELL SX Conditioner
SYNERGISTIC RESEARCH POWERCELL SX Conditioner
SYNERGISTIC RESEARCH POWERCELL SX Conditioner
SYNERGISTIC RESEARCH POWERCELL SX Conditioner
SYNERGISTIC RESEARCH POWERCELL SX Conditioner

SYNERGISTIC RESEARCH POWERCELL SX Conditioner

Fiyat : ₺379.897,90(KDV Dahil)
ADET :

 

 

        POWERCELL SX Conditioner

 

 

Devrimin Evrimi 

 

 

PowerCell SX, teknolojisini PowerCell 12'den daha yüksek performans için artık tükenmiş Galileo SX PowerCell'den ödünç alır. Teknolojik yenilik, Galileo SX PowerCell'in gelişmiş filtreleme ve daha düşük gürültülü bir zemin için daha yoğun bir şekilde sarılmış Aktif Elektromanyetik Hücreleri ile başlar. PowerCell SX daha sonra Galileo SX'in güç kaynağını ve altı dahili EM Hücresini beslemek ve yönlendirmek için Schumann Rezonans Jeneratörünü alır. Ve tüm Aktif EM Hücrelerini polarlayan Galileo SX PowerCell gibi, PowerCell SX'in Schumann Rezonans üreteci de altı Aktif EM hücresini hem yuvarlatılmış hem de düz olarak eğimlendirir. Buna karşılık, standart PowerCell 12, yalnızca tek düz EM Hücresini ve daha az güçlü bir alan üreteciyle önyargılar. Diğer iyileştirmeler arasında, daha düşük gürültü ve daha holografik bir ses sahnesi için Galileo SX PowerCell'de bulunanla aynı zemin filtrasyon topolojisi ve on iki AC'nizden hiçbirinden ödün vermeden daha da yüksek performans için PowerCell SX'i bir Sinerjistik Araştırma Aktif Zemin Bloğuna topraklamak için benzersiz bir yetenek bulunmaktadır. çıkışlar. Ve PowerCell SX'te yeni olan, güç kaynağında kullanılan Orange Fuse teknolojisine sahip Turuncu Kapasitörler ve hem Galileo SX PowerCell hem de PowerCell 12'ye göre avantajlar sunan alan jeneratörüdür. El yapımı güzel devreyi istediğiniz gibi görüntülemenizi sağlayan bir Amper Metre bile var. sisteminizin enerji tüketimini izleyin.

 

 

İçinde ne var?

 

İlk olarak dünya lideri Galileo SX PowerCell hat koşullandırıcımız için geliştirilen teknolojinin ve iyileştirmelerin %80'den fazlasını doğrudan yeni PowerCell SX'e aktardık. Daha sonra PowerCell SX performansını iyileştirmek için güç kaynağına ve ULF alan jeneratörüne Orange Kapasitörler ve yeni Orange Duplex'lere ekledik. Tüm Aktif EM Hücreleri, EM Hücre verimliliğinde artış ve güç dağıtımı ve algılanan dinamik aralık için gelişmiş enerji depolaması için PowerCell 12'nin haddelenmiş EM Hücrelerinden %25 daha fazla yüzey alanı ile daha büyük ve daha yoğun bir şekilde paketlenmiştir.

PowerCell SX'in kalbinde, Galileo SX'in altı dahili Aktif EM Hücresinin tümünü polarlamak için güç kaynağı bulunur ve sisteminizin gürültü tabanında çarpıcı bir düşüş için Galileo SX'in Yer Düzlemini dahil ettik. Galileo SX PowerCell geliştirme programından öğrenilen dersler, PC 12 SE'nin orijinal önyargı frekansı üzerinde daha fazla ayrıntı ve holografik gerçekçilik sağlamak için ilk kez çift kör testte belirlenen Dünya'nın Schumann rezonansının aynı harmoniğini içerir. Ek olarak, ilk olarak Galileo SX için geliştirilen yeni güç kaynağı ve alan üreteci, altı Aktif EM Hücresinin hepsini ön yargılı hale getirir. Buna karşılık, PowerCell 12 SE, PowerCell 12 SE üzerinde temel bir dönüşüm için yalnızca tek düz Aktif EM Hücresini Dünya'nın Schumann Rezonansıyla yönlendirir.

Galileo SX PowerCell için bir sistemin gürültü tabanını düşürmek için geliştirilmiş yeni bir kablolama topolojisi kullanılarak zemin filtrelemesi iyileştirildi. İsteğe bağlı olarak, PowerCell SX, gürültü tabanını daha da azaltan ve 12 AC çıkışından herhangi birinden ödün vermeden yeni bir özel toprak bağlantısı aracılığıyla Aktif Toprak Bloğumuza bağlanabilir. On iki AC çıkışının tümünü gerektiren sistemler için çok kullanışlı bir özellik.

Ve PowerCell SX, içerideki güzel el yapımı devreyi görmenize izin verdiği için sisteminize verilen amperi görüntüleyen bir ön amper ölçer ile kaplanmış wow faktörüne sahiptir ve üstte ek bir geniş görüş penceresi, Amerikan amfisinin keyfini çıkarmanızı sağlayacaktır. el yapımı işçilik. Hem ön amfi ölçeri hem de üstten görünüm penceresini aydınlatan ışığın rengini ve yoğunluğunu bile değiştirebilirsiniz. Aydınlatmasını sisteminizdeki diğer bileşenlerle eşleştirmek için Galileo White, Dante Red, Synergistic Research Blue ve McIntosh Blue arasından seçim yapın. Ve hiç ışığı tercih etmiyorsanız, sıkıcı olmayı seçebilirsiniz, her şey size kalmış.

 

Galileo SX PCB ve 24k Altın Ayar Modülleri

 

PowerCell SX, güç kaynağını ve ULF Field Generator'ı doğrudan Galileo SX PowerCell'den alarak performansta iyileştirme sağlar. Ayrıca armonik zenginlik ve gelişmiş müzikalite için Galileo SX'in 24k Altın UEF ayar devrelerini kullanır.

 

 

% 25 Daha Büyük  EM Hücreleri 

 

PowerCell SX'te gördüğünüz beş karbon fiber tüpler, katlanmış Aktif Elektromanyetik Hücrelerdir ve bu hücreler, PowerCell 12 SE'nin katlanmış EM Hücrelerinden %25 daha yoğundur; bu, daha düşük gürültülü bir zemin ve gelişmiş dinamikler için daha fazla filtreleme anlamına gelir. Ayrıca, 5 katlanmış EM Hücresinin tümünü artı iki gümüş çizgili siyah bir dikdörtgen olarak görünen düz EM Hücresini, Dünya'nın Schuman Rezonansının harmoniğine sahip PowerCell 12 SE'ye, yalnızca tek düz EM Hücresini önyargılı hale getiriyoruz. Altı EM Hücresinin tümünün polarlanmasıyla birlikte %25 daha fazla filtreleme, sisteminizin zaten mükemmel olan PowerCell 12 SE seslendirmesine kıyasla sisteminizin ses sahneleme yeteneğini geliştirir.

 

 

 

UEF Turuncu Dubleks Prizler

 

 

PowerCell SX'e özel, iki aşamalı Yüksek Frekanslı Kuantum Tünel Açma ve UEF Teknolojisi dahil olmak üzere tam bir Turuncu Sigorta uygulanan alan yeni yalıtılmış zemin UEF Turuncu Dublekslerimizdir.

 

Galileo SX Topraklama

 

 

PowerCell SX'e dahil olan dahili Galileo SX güç kaynağı ve ULF Jeneratör, gürültü tabanını azaltmak ve seslendirmeyi artırmak için ilk olarak Galileo SX PowerCell için geliştirilen bir UEF Topraklama düzleme  ile daha da geliştirilmiştir. Ve bu performansı daha yüksek bir seviyeye çıkarmak için, PowerCell SX'i, duplekslerden birinden ödün vermeden gürültü tabanını daha da düşürdüğü için şaşırtıcı bir şekilde düşük frekans ağırlığını ve saldırıyı artıran Aktif  Topraklama  Bloklarımızdan birine topraklama seçeneği vardır. Böylece sisteminizdeki tüm bileşenleri akım kaybı olmadan filtrelemek için tam 12 çıkışa sahip olursunuz.

 

13 Aydınlatma seçeneği ve  Ampermetre

 

PowerCell SX, içerideki güzel el yapımı devreye bir pencere sağladığı için PowerCell'inizden geçen amperi görüntüleyen öne bakan bir amper ölçer ile kaplı vay faktörüne sahiptir - zirveyi izlemekten keyif alacağınız ikinci daha büyük, üste monte edilmiş bir pencere ile birlikte Amerikan işçiliğimizden. Hem ön amfi ölçeri hem de üst devre görüş penceresini aydınlatan ışığın rengini ve yoğunluğunu bile değiştirebilirsiniz. Aydınlatmasını sisteminizdeki diğer bileşenlerle eşleştirmek için Galileo White, Synergistic Research Blue, Dante Red ve McIntosh Blue arasından seçim yapın. Ve hiç ışığı tercih etmiyorsanız, sıkıcı olmayı seçebilirsiniz, her şey size kalmış.

 

PowerCell 12 SX Schuko

                                                                                                                           

PowerCell  SX Teknik özellikleri:

 

Kablolama

 • Hepsi 10 awg. Silver Matrix noktadan noktaya ayrı kablolama

Konektör Çıkışı ABD:

 • 12 adet Turuncu UEF Çıkışı (İki aşamalı Kuantum Teknolojisi)

Konnektör Çıkışı Uluslararası (AB/AU/UK):

 • 12 adet Turuncu UEF Schuko çıkışı (İki aşamalı Kuantum Teknolojisi) Not: Çıkışlar Siyah renktedir.

UEF:

 • Ünite boyunca grafen teknolojisi
 • EM Hücrelerini polarlamak için dahili “Aktif” güç kaynağı
 • 3. nesil Dahili ULF (Ultra düşük frekans) Jeneratör, bir sistemin gürültü tabanında dramatik bir düşüş için AC'yi Dünya'nın Schumann Rezonansına yönlendirmek için her bir elektromanyetik hücreye uygulanır.
 • 2 adet SR Güç Transformatörü
 • EM Hücre güç kaynağında ve ULF alan jeneratöründe 8 adet SR Kuantum Kapasitör
 • Yüksek Karbonlu Çelik/Alüminyum “Yer Düzlemi” şasi
 • Beş Yeni %25 daha büyük XL EM Hücre topolojisi, talep üzerine tepe akımını artırmak için bir "Süper Kapasitör" gibi davranır ve bileşenlerin daha fazla dinamik boşluk payı için doğrudan duvara bağlandığından daha fazla akım çekmesini sağlar

Dahili Aktif UEF EM Yatay Düzlem Hücre alanı:

 • 640 santimetre kare
 • 5 x Dahili Aktif UEF EM Katlanmış Karbon Fiber Hücre alanı: toplam 3605 santimetre kare

Konektör Girişi:

 • 1 adet Neutrik 32 amper PowerCon
 • 2 İzole Çıkış Bankası; analogu dijital bileşenlerden izole etmek için kullanılabilir

%99,995 Saf Gümüş Zemin Şeridi:

 • 62 santimetre kare

Ağırlık ve Boyutlar:

 • 5.5" x Genişlik 17.5" x Derinlik 13.5"
 • 13 Kğ (28 lb.)

Gerilim ve akım Değerlendirme:

 • Giriş derecesi ABD: 20amp/125v
 • Giriş Derecelendirmesi Uluslararası (AB/AU/UK): 16amp/250v
 • ABD Versiyonu: Derecelendirme, 20amp/125v'lik ABD Outlet derecesi ile sınırlıdır
 • Uluslararası(EU/AU/UK) Versiyon: Derecelendirme, 16amp/250v Schuko Outlet derecesine dayanmaktadır.

 

UPDATE

      1,5 Mt Galileo SX AC Kablosu(6.600 $) ile birlikte : 12.795 $

      1,8 Mt Galileo SRX AC Kablosu(11.000 $) ile birlikte : 14.795 $

 

 

+ included

Atmosphere Euphoria Level 3 PowerCell power cord

Alter your surroundings

 

 

Level 3 Yüksek Akım Güç kablosu  Özellikleri:

 

3 adet 10 awg. Bakır Matris Alaşımı:

 • Dielektrik: Modifiye PE
 • Ekranlama: Örgülü Yer Düzlemi Teknolojisi
 • Geometri: 3 kanal

1'er adet 4. Nesil Tricon:

 • Gümüş Bakır Matris: Blendajdan ayrı bir topraklama iletkenine sahip monokristal iletkenler
 • Dielektrik: PTFE
 • Ekranlama: Yer Düzlemi Teknolojisi
 • Geometri: Üç eksenli
 • Oluşturmadan önce sinyal yönünü belirlemek için dinlendi

 3 adet Silver Air String:

 • Gümüş Hava Telleri: %99,9999 saf mono kristal gümüş iletken
 • 4 ayrı iletken RCA / 8 ayrı iletken XLR
 • Dielektrik: PTFE Hava (sızdırmaz)
 • Ekranlama: Yer Düzlemi Teknolojisi
 • California fabrikamızda el yapımı

1 adet Aktif Koruyucu UEF Hücresi:

 • Değiştirilmiş İsviçre yapımı DC öngerilimli Güç Kaynağı
 • UEF: Grafenle işlenmiş pcb
 • SR Kuantum Kapasitörler
 • Dielektrik: PTFE
 • Ekranlama: Yer Düzlemi Teknolojisi
 • Gövde: Karbon Fiber Silindir

1 adet Kırmızı Aktif Modül:

 • En düşük gürültülü zemin için isteğe bağlı, Aktif önyargı devresini tamamlar

1 adet Gold UEF Tuning Pasif Modülü:

 • Artan sıcaklık, likidite için isteğe bağlı seslendirme

Konektörler:

 • Konektör Girişi ABD: 1 adet Sinerjistik Araştırma G07 Saf Altın
 • Konnektör Girişi Uluslararası: 1 adet Sinerjistik Araştırma G07 Saf Altın Schuko
 • Konnektör Çıkışı ABD: Sinerjistik Araştırma G07 Pure Gold IEC 15 amper ve 20 amper konektörler
 • Konnektör Çıkışı Uluslararası: Sinerjistik Araştırma G07 Pure Gold IEC 15 amper ve 20 amper konektörler

 Yapı Notları:

 • 32 noktadan noktaya elle lehimlenmiş bağlantı
 • Atmosfer UEF 3 Tedavisi: UEF Aktif Hücre, Kuantum Kapasitör, konektörler, kablolama ve toprağa daha yüksek düzeyde Grafen içeren 2 farklı UEF kaplama uygulanır ve gürültü tabanını önemli ölçüde azaltır ve daha az tahıl ile daha saf bir sinyalin aktarılmasına izin vererek daha fazla sıcaklık ve detay. İletkenler ve toprak düzlemi ve UEF Hücresi de UEF'nin sağladığı sönümleme etkisinden yararlanır.
 • 1 Atmosfer Aktif Ayar Modülü için Sonlandırma (Kırmızı)
 • 1 Atmosfer için Sonlandırma UEF Pasif Ayar Modülü (Altın)
 • Gümüş Lehim: %4
 • El yapım süresi: 2.0 saat
 • Kuantum Tünelleme: Aktif güç kaynağı dahil edilmeden önce, tüm bağlantılar ve kablolar, belirli frekanslarda ve darbe modülasyonlarında 1.000.000 volt elektrikle işlenir, iletken malzemede bir kanal ve moleküler düzeyde elektronların daha serbest akmasını sağlayan temas noktaları oluşturulur. Bu aynı zamanda “Aktif Korumanın” iletkenler aracılığıyla maksimum miktarda düşük seviyeli bilgi vererek daha verimli çalışmasına ve müziğinizde en yüksek miktarda gerçekçilik sağlamasına olanak tanır.
 • 5 günlük Yakma: 2 adımlı süreç
 • California fabrikamızda el yapımı

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Sizlere en iyi alışveriş deneyimini sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için Kvkk sözleşmesini inceleyebilirsiniz.