SYNERGISTIC RESEARCH SRX Speaker cable set 2.5Mt
SYNERGISTIC RESEARCH SRX Speaker cable set 2.5Mt
SYNERGISTIC RESEARCH SRX Hoparlör Kablosu Set
SYNERGISTIC RESEARCH SRX Hoparlör Kablosu Set
SYNERGISTIC RESEARCH SRX Hoparlör Kablosu Set
SYNERGISTIC RESEARCH SRX Hoparlör Kablosu Set
SYNERGISTIC RESEARCH SRX Hoparlör Kablosu Set
SYNERGISTIC RESEARCH SRX Hoparlör Kablosu Set
SYNERGISTIC RESEARCH SRX Hoparlör Kablosu Set
SYNERGISTIC RESEARCH SRX Hoparlör Kablosu Set
SYNERGISTIC RESEARCH SRX Hoparlör Kablosu Set

SYNERGISTIC RESEARCH SRX Hoparlör Kablosu

İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺1.086.690,26(KDV Dahil)
İndirimli : ₺923.686,72(KDV Dahil)
Adet :

 

 

SRX Serisi

 

Yeni bir dünya standardı

 

 

 

SRX, müzik performansına yönelik topyekün saldırımızdır. 30 yılı aşkın süredir öğrendiğimiz her şey, kompakt bir kablo geometrisi oluşturmak adına fiyat veya taviz vermeden uygulanmaktadır. Mümkün olan en rafine ses için bireysel el yapımı Silver Air String geometrileri arasındaki paraziti azaltmak için ilk olarak 2009'daki orijinal Galileo System kablolarımızda öncülük edilen patlatılmış bir geometriyle başladık. Daha sonra her bir kabloyu yalnızca maksimum çözünürlüklü holografik bir ses sahnesi sunmakla kalmayıp, her bir kablodaki rakip tasarım ve akort öğeleri arasında karar verirken müzikalite ve armonik bütünlüğü en büyük önceliğimiz haline getirdik. Sonuç olarak, bunlar şimdiye kadar ürettiğimiz en zahmetsiz ve saf sesli kablolardır.

 

SRX hoparlör kabloları, iletkenler arasındaki çapraz konuşmayı ortadan kaldırmak için karbon fiber disklerle ayrılmış, paralel olarak çalışan on ayrı saf gümüş kablo ile patlatılmış bir geometridir. Her çalıştırmada, Teflon diyalektiğinde Gümüş Matris İletkenli 2 x 4. Nesil Tricon geometrileri, Hava Diyalektiğinde %99,9999 saf Amerikan Gümüşü ile 14 AWG ile 4 x el yapımı Hava Telleri ve %99,9999 Saf ile 4 x el yapımı Hava Telleri bulunur. Bir Hava Diyalektiğinde Gümüş Monofilament. Her SRX Hoparlör Kablosu, çift başına toplam yirmi kablo geometrisi için on paralel kablo geometrisine sahiptir. Hatta SRX hoparlör kablolarınızı, HFT ayar elemanlarına sahip veya içermeyen yerleşik karbon fiber kablo yükselticilerle sipariş verebilirsiniz. Seçim senin. Tabii ki, kablo yükselticileri tercih etmemeyi seçerseniz, maksimum performans için stratejik olarak yerleştirilmiş karbon fiber disklerde yerleşik HFT'lere sahip olursunuz. Ve SRX hoparlör kablolarını benzersiz bir şekilde kendinize ait yapmak için, her bir kablo, hoparlör kablolarınıza daha fazla sıcaklık ve akışkanlık ya da daha yüksek hava ve çözünürlük sağlamak için özel olarak seslendirilmiş iki farklı UEF Ayarlama mermisini kabul edecek şekilde donatılmıştır. Birlikte verilen UEF Tuning Bullets'i dinleyin ve sisteminizde en iyi görünen seçeneği seçin.

 

 

UEF teknolojisi

 

Dahili HFT'ler ve daha fazlası.

 

 

 

 

Kuantum Tünel Açma Teknolojisi

 

SRX Uzun Süreli Yüksek Gerilim Şartlandırma işlemi

                                            

 

 

Tarihimizdeki en doğal sesli ve holografik kabloları mükemmelleştirdikten sonra, uzun bir süre boyunca kapsamlı bir frekans grafiği uygulayan yeni bir yüksek voltaj koşullandırma işlemiyle onları daha da ileriye götürmek için yola çıktık. Doğru karışıma inmeden önce uzun bir süre boyunca farklı kombinasyonlarda düzinelerce frekansı denedik. Hatta uzun koşullandırma seansları sırasında üretilen aşırı ısıyı işlemek için yeni bir Tesla Bobini bile yaptık. Tamamlandığında, SRX koşullandırma süreci, önceki Tesla Bobini koşullandırma protokolümüzün çok ötesinde holografik gerçekçilik ve tını doğruluğu yarattı.

 

 

SRX Karbon Fiber Ayar Modülleri

 

 

 

Geometri

İzole %99,9999 saf gümüş geometrileri

İzole 6N Gümüş Geometriler

 

 

SRX Hoparlör Kablosu özellikleri:

 

 

Yapı:

 • Her bir Synergistic Research SRX hoparlör kablosu çifti 20 ayrı geometriden yapılmıştır - 8'er adet 14 awg %99,9999 Saf Gümüş Hava Telleri, 8 adet %99,9999 Saf Gümüş mono-filaman Hava Telleri ve 4'er adet 4. Nesil Tricon iletken.

Boyutlar:

 • Standart 8 ft. uzunluklar. Sipariş üzerine inşa edilen ek uzunluk.

8 adet 14awg %99,9999 Saf Gümüş Hava İğnesi:

 • Gümüş Hava Telleri: %99,9999 saf monokristal gümüş iletken
 • Dielektrik: Hava (sızdırmaz)
 • Ekranlama: UEF Yer Düzlemi Teknolojisi
 • California fabrikamızda el yapımı

8 adet 2. Nesil %99,9999 Saf Gümüş Monofilament Hava İğnesi:

 • Gümüş Hava Telleri: %99,9999 saf monokristal gümüş iletken
 • Dielektrik: Hava (sızdırmaz)
 • Ekranlama: UEF Yer Düzlemi Teknolojisi
 • California fabrikamızda el yapımı

4'er adet 4. Nesil Tricon:

 • Gümüş Bakır Matris: Monokristal iletkenler
 • Dielektrik: PTFE
 • Geometri: Üç eksenli
 • Oluşturmadan önce sinyal yönünü belirlemek için dinlendi

8 adet UEF Hücresi:

 • UEF'li %99,9995 Saf Gümüş Kurdeleler/Bakır
 • teflon dielektrik
 • Çok iletkenli Gümüş/Bakır
 • Altın kaplama 2,5 mm ayar devresi konektörü

Ekranlama:

 • UEF Aktif Koruyucu 3. nesil,
 • Noktadan Noktaya Kablolama
 • WBT Gümüş Lehim 4%

Yerleşik HFT'li UEF Ara Parçaları/Asansörleri:

 • Her 8 ft SRX hoparlör kablosu çiftinde HFT'li 8 Karbon Fiber UEF Asansör ve 20 Karbon Fiber ara parçası bulunur

Kuantum Tünel Açma:

 • Ismarlama

5 Gün yakma:

 • 3 Adımlı süreç

4 adet Gold SR25 UEF Tuning Pasif Modülü:

 • Artan sıcaklık, likidite için isteğe bağlı seslendirme

4 adet Silver SR25 UEF Tuning Pasif Modülü:

 • Maksimum bilgi ve iyileştirme için isteğe bağlı seslendirme.
 • SR BoFa Banana ve SR Gold Spade Konnektörler:

Yapı Notları:

 • Gelişmiş titreşim yalıtımı için ayrı EXP İzoleli kablo geometrileri
 • 52 noktadan noktaya elle lehimlenmiş bağlantı
 • SRX UEF Matris Koruyucu: UEF Hücresine, konektörlere ve kablolara ve toprağa Grafenli 2 farklı UEF kaplama uygulanır ve gürültü tabanını önemli ölçüde azaltır ve daha fazla sıcaklık ve ayrıntı sağlayan daha az tahıl ile daha saf bir sinyalin aktarılmasına izin verir. İletkenler ve UEF Hücresi, UEF'nin sağladığı sönümleme etkisinden de yararlanır.
 • 4 SRX Ayar Modülü için Sonlandırma (Gümüş ve Altın)
 • WBT Gümüş Lehim: %4
 • El yapım süresi: 15 saat
 • Kuantum Tünelleme: Kablo tamamen monte edildikten sonra tüm bağlantılar ve kablolar belirli frekanslarda ve darbe modülasyonlarında 1.000.000 volt elektrikle işlenerek iletken malzemede bir kanal ve moleküler düzeyde elektronların daha serbest akmasını sağlayan temas noktaları oluşturulur. Bu, iletkenler aracılığıyla maksimum miktarda düşük seviyeli bilgiye izin verir ve müziğinizde en yüksek miktarda gerçekçilik sağlar.
 • Orijinal olarak SR Mavi Sigortalar için geliştirilmiş İkincil UEF Mavi Tedavisi
 • 5 günlük Yakma: 2 adımlı süreç
 • California fabrikamızda %100 El Yapımı üretilmektedir.

 

 

2021 Cable of the Year

Synergistic Research SRX Series Cables

The Absolute Sound, November 2021

 

  

2022 Editors Choice

Synergistic Research SRX Series Cables

 

The Absolute Sound, February 2022

 

 

Synergistic Research SRX Power Cable Review

“Once connected to my Powercell and burned in for just over a week, I sat down and listened to my standard digital file set list for an initial evaluation. I have been using this group of tracks for well over five years and without much change.  Typically, I bounce through the first dozen or so just to get a feel for what to expect. This time, I was immediately locked into each track from beginning to end and without interruption for several hours of listening. I cannot remember this ever happening before.

Why? Well, I could talk about the deeper blacker noise floor, the expansion of the sound stage in all directions, the holographic pinpoint imaging, and the rich full bodied textures, but there was something so fundamentally different with the SRX in place that I could just not skip through the music as usual”

….The Synergistic Research SRX power cord has me rethinking my entire system configuration and performance. When only one SRX power cord was used with the Synergistic Research PowerCell 12 UEF SE power conditioner to drive my entire system there was a clear correctness of presentation that had not previously been realized. I can only imagine what might happen if I used the SRX for all my components! Caveat emptor. Never say never. If you audition the SRX, you may never go back.”

Robert Youman, Positive Feedback, August 2019

Full Review>

                

The Synergistic Research SRX Power cord has me rethinking my entire system configuration and performance.  It is the finest power cord yet to enter my listening room.  Key design elements include a unique combination of six-nines pure silver conductors, silver ground plane connectivity, DC biased active shielding, and new Carbon Fiber IEC connectors and Rhodium contacts.

When only one SRX power cord was used with my Synergistic Research PowerCell 12 UEF SE power conditioner to drive my entire system, there was a correctness of presentation and life like experience that had not previously been realized. I can only imagine what might happen if I used the SRX for all my components! Clearly, a state of the art product.

Read more HERE

Synergistic Research SR25 Power Cable Review

 

“Synergistic Research’s complex and difficult-to-manufacture SR25 Limited Edition power cord so stunningly demonstrates the relationship between high-quality power and high-quality sound that it may represent the apotheosis of power-cord design. When I said that the SR25 transformed virtually every aspect of my system’s sound, I wasn’t exaggerating. It was difficult to believe that these improvements were caused by a single power cord, or that my system already contained a high-end power conditioner and cords. Once again, Ted Denney has proven that the simplest circuit is not necessarily the best sounding. Twenty large — enough to buy a new Honda Civic — is a very great deal to pay for a power cord, and most can’t pay it at all. The audiophile masses will take solace in the technologies that I hope will eventually trickle down from the SR25.

Can a $20,000 power cord constitute a bargain? It can, if it delivers a greater improvement in sound than you’d get from spending an extra $20,000 on, say, a six-figure power amp. However, expanding on Ted Denny’s point that a power conditioner can feed every active device in an audio system, I recommend starting with Synergistic’s PowerCell 12 UEF SE conditioner ($6495/120V), which provides the most bang for the buck. But if you choose to forgo the kids’ college educations for the silver-laden SR25, be prepared to experience what could very well be the state of the art of power delivery.”

Howard Kneller, Soundstage Ultra, September 2018

Full Review>

 

AV Showrooms 2018 Product of the Year

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Sizlere en iyi alışveriş deneyimini sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için Kvkk sözleşmesini inceleyebilirsiniz.